Opinie

31/05/2007 13:27
5 Zalety: Punktualnie. Czysto, pachnąco i wygodnie w samolocie. Sympatyczna i pomocna obsługa. Doskonali piloci. Po lądowaniu żegnali pasażerów - to taki miły gest.

Wady: Może tylko to, że na polskich trasach przydałaby się chociaż jedna osoba polskojęzyczna.
11/12/2006 23:01
5 Zalety: Nowe samoloty, wygodne fotele, rozbudowana siatka połączeń.

Wady: SPÓŹNIENIA! Miałam przyjemność ostatnio kilka razy z nimi lecieć, odbierałam znajomych z lotniska i ani razu nie był o czasie, godzinne poślizgi to już prawie norma. Stewardessy/stewardzi są po między innymi po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo pasażerów, ale patrząc jak wykonują swoją pracę, to czasem strach - rozumiem, że jest to wyczerpująca praca, wymagająca i na pewno są zmęczeni, ale mimo wszystko nie zwalnia ich to z obowiązku udzielenie pomocy pasażerom, nawet jeśli chodzi tylko o uspokojenie, że wszystko jest dobrze. Ogromne opłaty lotniskowe. I jeden często psujący sie samolot (ten z białym nosem).
11/12/2006 22:54
5 Zalety: Tanie bilety, rozbudowana siatka połączeń, dosyć nowa flota, w miarę punktualni.

Wady: Straszny, straszny bałagan na Stansted... Ogromne kolejki do check-in, mimo że otwartych jest kilka stanowisk - potem trzeba biec przez pół terminalu, żeby zdążyć na samolot. Sporo dodatkowych opłat, szczególnie opłata za bagaż - prawie jak rozbój w biały dzień! I to jeszcze podobno wracają do 15 kg! Może to nie minus linii, ale niektóre panie stewadessy wyglądały jakby pomyliły miejsce pracy - bardzo mocny makijaż, przedziwne fryzury - trochę jak w cyrku...
11/12/2006 22:49
5 Zalety: Punktualni, nowe, czyste samoloty, miła obsługa, niskie ceny.

Wady: Dla mnie ogromnym minusem było wycofanie połączenia WAW-STN, które uważam, że było bardzo trafione. Latali na Stansted, skąd jest bardzo dobry dojazd, mieli dobre godziny połączeń i naprawdę tanie bilety... A teraz z WAW latają tylko do Paryża... Wielka, wielka szkoda!
05/12/2006 18:57
5 Zalety: Latam z easyJet dość często i zdecydowanie mogę polecić tą linię: punktualni, tanie bilety, bardzo sympatyczna obsługa, nowe i czyste samoloty, fantastyczni piloci. Ostatnio nawet zaczęli w końcu puszczać komunikaty po polsku!

Wady: Mało połączeń z Polski. Szkoda, że latają do Luton, ale nie jest to ogromny minus, jedynie kwestia wygody.
07/11/2006 23:26
5 Zalety: Tanie bilety, oprócz świąt itd. Punktualni, nie zdażyło mi się, żeby odwołali lot.

Wady: Straszny bałagan na Stansted. Limit bagażu 15 kg i to w dodatku płatny! Coraz dziwniejsze inne opłaty, często ukryte. Brudne samoloty, bardzo mało miejsca, brak polskiej obsługi. Problemy z geografią i ortografią polską. Fatalna, nieczytelna strona internetowa.
07/11/2006 19:47
5 Zalety: Nowe samoloty. Czasami atrakcyjne ceny.

Wady: Wczorajszy lot LTN-WAW opóźniony o godzinę - powód za późno przyleciał z poprzedniego rejsu do WAW. Przy tak dużej liczbie połączeń i tak niewielu samolotach spóźnieniach to już u nich norma. Brudny samolot. Ciężkie lądowanie. Bardzo wysokie opłaty lotniskowe - za cenę 102 zł (opłata z "terminalu" Etiuda) mogę kupić bilet już z opłatami.
30/10/2006 22:10
5 Zalety: LOTem latam przede wszystkim na trasie krajowej: GDN-WAW. Punktualnie, cenowo coraz bardziej konkurencyjnie. Zamiast 5 godzin w pociągu podróż zajmuje mi 2 godziny.

Wady: Stare samoloty.
28/10/2006 12:40
5 Zalety: Chciałabym tylko zwrócić uwagę przedmówcom, że to miejsce nie jest do obrzucania siebie nawzajem tzw. błotem, ale do wyrażania opinii na temat linii lotniczych. Co do samej linii lotniczej: zdarzyło mi się nią lecieć 3 razy i każdym razem dziękowałam, że doleciałam w jednym kawałku.

Wady: Opóźnienia przy każdym locie! Mój przyjaciel miał opóźnienie 10 h, a raz leciał wyczarterowanym samolotem, bo jeden z ich samolotów sie zepsuł. Kiepska obsługa call-center: przy zmianie rezerwacji pan zmienił źle rezerwacji na nie ten dzień co trzeba i o mało w ogóle bym nie poleciała. Stare, bardzo zniszczone samoloty i do tego bardzo głośne, a przy turbulencjach - strach w oczach pasażerów.
26/10/2006 20:41
5 Zalety: Miałam pecha i mój bagaż został zniszczony, gdy leciałam z WAW do LTN. Linia okazała się naprawdę dobrze nastawiona do klienta, gdyż wymienili mi zepsutą walizkę na zupełnie nową w ciągu tygodnia z dostawą do domu. Ogromny plus za takie rozwiązanie! I do tego tanie bilety!

Wady: Mało połączeń z Polski.