Brak lotów

Opinie

08/09/2013 18:03
10 Zalety: A ja się zastanawiam, czemu Wy tak tego ENTERA nie lubicie? Samoloty latają, czasami się psują (ale takie problemy ma każdy przewoźnik), przecież kabinę dewastują pasażerowie, naklejają gumy wszędzie gdzie się da. Pewnie wszyscy tęsknicie za OLT który w tak wspaniały sposób zostawił tysiące pasażerów na lodzie!!!!! Czasami lepiej wiedzieć że samoloty są naprawiane (czasami powoduje to opóźnieia) a nie latają pełne usterek.

Wady: brak
17/07/2013 14:15
10 Zalety: 11.07.2013 lot do Czarnogóry (TGD ENT1019) lot miły i przyjemny, opóźniony kilka minut ale dlatego że jakaś babeczka spóźniła się do gate. Jestem ciekaw jak będzie jutro w drodze powrotnej? Mam nadzieję że także będzie ok.

Wady: Szkoda że nie wysadzają spóźnionych pasażerów. Zrobili by to raz, może 2 lub 3 i by się głąby nauczyły.
12/02/2013 21:43
6 Zalety: Muniek ----> jaki Ty znawca jesteś. Oszczędność paliwa. A może lot był pod wiatr? Brałeś to pod uwagę. A rękaw ---> może by było fajnie ale to zależy od biura podróży a nie od linii wakacyjnej.

Wady: zawsze jakieś są bo nie ma idealnych linii. Dla jednych to jedzenie, dla innych picie. komuś przeszkadza że kible ciasne. a mi że wożą polaków bo jak czytam te niektóre wypowiedzi to uważam nas za najgorszych wczasowiczów.
21/07/2012 15:40
7 Zalety: Ostatni lot oceniam pozytywnie, obsługa miła, samolot może nie był najnowszy ale lot był całkiem przyjemny. Na trasie z warszawy do HRG zanotowaliśmy prawie 30 min opóźnienie ale z powodu zagubionych pasażerów którzy zamiast wsiadać do autobusu czekali w kolejce do sklepu. W drodze powrotnej opóźnienie było ciut większe ok 1 godziny ale pewnie też dzięki ludziom lecącym z Warszawy. Latałem z żoną kilkoma liniami tego typu i te nie są takie złe jak można tu to przeczytać. Są gorsze a opóźnienia były, są i będą dopóki dopóty ludzie którzy latają samolotami nie przestaną się spóźniać, zostawiać tego syfu i psuć samolotów. Na trasie powrotnej widziałem na własne oczy jak jakaś matka pozwoliła 3 letniemu dziecku bawić się przez znaczną część lotu stolikiem, finał był taki że stolik się urwał tzn ten haczyk, i wiecie co było później, zamieniła się z nim miejscami aby mogło sie bawić dalej. Wszystkie plusy jakie im daję to tylko są za to że są i mogą mnie wozić na wakacje i za to że mają ciągły kontakt z takim bydłem jakim są polscy turyści. A zapomniałem napisać o pani która chyba chyba nie wiedziała że w samolocie jest toaleta i jej dziecko sikało do kubeczka po wodzie. To my jesteśmy masakryczni i sami prowadzimy do tych opóźnień i psujemy im samoloty, ale tacy jesteśmy

Wady: od maksymalnej oceny odjąłem im 3 punkty za nadgorliwą stewkę w drodze powrotnej do Warszawy, jakaś dziwna była i ciągle coś mi chciała sprzedać, następnym razem polecam siadać w połowie samolotu bo ja siedziałem dwa razy na początku w 5 i chyba 6 lub 7 rzędzie i miałem już dosyć handlu.