×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Linie Enter AirZalety: Bawią mnie komentarze Januszy - Nosaczy :) Latałem wieloma liniami i wielokrotnie ENT. Zawsze bez zastrzeżeń. Miejsca na nogi bardzo dużo, samoloty zawsze utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Załoga dbająca o zasady bezpieczeństwa. Ostatni lot na trasie EPPO-OMRK-EPPO bez zastrzeżeń. No, może pomijając rodaków Nosaczy. Ale ten problem dotyczy każdego czartera. W nawiązaniu do niektórych komentarzy - bagażu nie uszkadzają pracownicy linii tylko pracownicy firmy handlingowej danego lotniska. Przewoźnik nie daje napojów za darmo, o ile biuro podróży nie wykupi takiej usługi, więc te pretensje należą się biurom podróży. Pomyślcie, zanim ocenicie :) Zdrowo myślącym - polecam tę linię lotniczą.
Wady: Polscy turyści
10

/10

10/04/2018 10:56,  
Linie LOTZalety: Kolejny lot na pokładach LOTu, ale tym razem odczucia mieszane, i muszę przyznać po raz pierwszy - po części popieram poprzednie opinie. Poranny rejs Z POZ do WAW - bez zastrzeżeń, załoga bardzo miła, uśmiechnięta. Wieczorny rejs z WAW do POZ już gorzej. Ani grama uśmiechu czy życzliwości. Niby takie nic, ale psuje wizerunek firmy. Warto wyciągać jednak wnioski z opinii, a wówczas restrukturyzacja przełoży się również na podejście załogi do pasażerów :)
Wady: Brak życziwości na wieczornym rejsie.
8

/10

14/07/2015 14:40,  
Lotnisko WarszawaZalety: Niby nic złego powiedzieć nie można, bo nie odbiega od innych lotnisk pod względem organizacyjnym. Wiem, że trwa remont i mam nadzieję, że to się zmieni, ale...
Wady: ...przyloty w tych samych gateach co odloty.... Można się pogubić. Mam nadzieję, że po otwarciu nowego terminala problem zniknie :)
10

/10

26/02/2015 17:26,  
Linie EurolotZalety: Dzisiejsze loty POZ-WAW-POZ. Rejsy dla LOTu. Przyznam się, że tak miłej i życzliwej CC jeszcze nie spotkałem. Zwykła ludzka życzliwość. Linia znika, ale załoga na medal. Rejsy na czas.
Wady: Zniszczone fotele w stosunkowo nowych Bombardierach, ale to raczej wina pasażerów.
10

/10

26/02/2015 17:23,  
Lotnisko FrankfurtZalety: Początkowo przeraził mnie ogrom lotniska. Bałem się, że się pogubię. Odprawiłem się online, więc bagaż nadawałem w kiosku bagażowym - wszystko łatwo, szybko i bez problemu. Na kontroli bezpieczeństwa miałem analizę sprzętu foto pod kątem materiałów wybuchowych, oczywiście w osobnym pomieszczeniu. Jednak wszystko miło i uprzejmie. No i przede wszystkim bardzo dobrze wszystko jest oznakowane, pomimo ogromu lotniska, z łatwością wszędzie się trafi. No i kawa dla pasażerów lufthansy gratis :)
Wady: Trudno się doczepić - no chyba, że ktoś tam może się nie uśmiechnął :) A tak poważnie - brak.
10

/10

21/09/2014 15:17,  
Linie LufthansaZalety: Chyba doczepić: się nie ma do czego, no chyba, że ktoś wystawi opinię negatywną za małą ilość miejsca w toalecie w Bombardierze CRJ700 :) Obsługa miła i uprzejma, samoloty w dobrym stanie,punktualność. Dobre przekąski na tak krótkiej trasie, kanapki smaczne, ciasto też ok. Duży wybór napojów no limit :) Lot LH1391 i LH1390 POZ-FRA-POZ.
Wady: Nic wielkiego i poważnego.
10

/10

21/09/2014 15:12,  
Lotnisko PoznańZalety: Świetne lotnisko, przyjazne pasażerowi, z wieloma opcjami na spędzenie miło czasu przed odlotem. Po przylocie również bez żadnego problemu, wszystko szybko i bezproblemowo. Dobra oferta parkingów, zarówno krótko jak i długodystansowych z ciekawymi pakietami, np. w cenie parkingu bramka fast-track i zniżka do salonu BEL.
Wady: Brak
10

/10

07/08/2014 16:35,  
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');