Opinie

10/04/2018 10:56
10 Zalety: Bawią mnie komentarze Januszy - Nosaczy :) Latałem wieloma liniami i wielokrotnie ENT. Zawsze bez zastrzeżeń. Miejsca na nogi bardzo dużo, samoloty zawsze utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Załoga dbająca o zasady bezpieczeństwa. Ostatni lot na trasie EPPO-OMRK-EPPO bez zastrzeżeń. No, może pomijając rodaków Nosaczy. Ale ten problem dotyczy każdego czartera. W nawiązaniu do niektórych komentarzy - bagażu nie uszkadzają pracownicy linii tylko pracownicy firmy handlingowej danego lotniska. Przewoźnik nie daje napojów za darmo, o ile biuro podróży nie wykupi takiej usługi, więc te pretensje należą się biurom podróży. Pomyślcie, zanim ocenicie :) Zdrowo myślącym - polecam tę linię lotniczą.

Wady: Polscy turyści
14/07/2015 14:40
8 Zalety: Kolejny lot na pokładach LOTu, ale tym razem odczucia mieszane, i muszę przyznać po raz pierwszy - po części popieram poprzednie opinie. Poranny rejs Z POZ do WAW - bez zastrzeżeń, załoga bardzo miła, uśmiechnięta. Wieczorny rejs z WAW do POZ już gorzej. Ani grama uśmiechu czy życzliwości. Niby takie nic, ale psuje wizerunek firmy. Warto wyciągać jednak wnioski z opinii, a wówczas restrukturyzacja przełoży się również na podejście załogi do pasażerów :)

Wady: Brak życziwości na wieczornym rejsie.
26/02/2015 17:26
10 Zalety: Niby nic złego powiedzieć nie można, bo nie odbiega od innych lotnisk pod względem organizacyjnym. Wiem, że trwa remont i mam nadzieję, że to się zmieni, ale...

Wady: ...przyloty w tych samych gateach co odloty.... Można się pogubić. Mam nadzieję, że po otwarciu nowego terminala problem zniknie :)
26/02/2015 17:23
10 Zalety: Dzisiejsze loty POZ-WAW-POZ. Rejsy dla LOTu. Przyznam się, że tak miłej i życzliwej CC jeszcze nie spotkałem. Zwykła ludzka życzliwość. Linia znika, ale załoga na medal. Rejsy na czas.

Wady: Zniszczone fotele w stosunkowo nowych Bombardierach, ale to raczej wina pasażerów.
21/09/2014 15:17
10 Zalety: Początkowo przeraził mnie ogrom lotniska. Bałem się, że się pogubię. Odprawiłem się online, więc bagaż nadawałem w kiosku bagażowym - wszystko łatwo, szybko i bez problemu. Na kontroli bezpieczeństwa miałem analizę sprzętu foto pod kątem materiałów wybuchowych, oczywiście w osobnym pomieszczeniu. Jednak wszystko miło i uprzejmie. No i przede wszystkim bardzo dobrze wszystko jest oznakowane, pomimo ogromu lotniska, z łatwością wszędzie się trafi. No i kawa dla pasażerów lufthansy gratis :)

Wady: Trudno się doczepić - no chyba, że ktoś tam może się nie uśmiechnął :) A tak poważnie - brak.
21/09/2014 15:12
10 Zalety: Chyba doczepić: się nie ma do czego, no chyba, że ktoś wystawi opinię negatywną za małą ilość miejsca w toalecie w Bombardierze CRJ700 :) Obsługa miła i uprzejma, samoloty w dobrym stanie,punktualność. Dobre przekąski na tak krótkiej trasie, kanapki smaczne, ciasto też ok. Duży wybór napojów no limit :) Lot LH1391 i LH1390 POZ-FRA-POZ.

Wady: Nic wielkiego i poważnego.
07/08/2014 16:35
10 Zalety: Świetne lotnisko, przyjazne pasażerowi, z wieloma opcjami na spędzenie miło czasu przed odlotem. Po przylocie również bez żadnego problemu, wszystko szybko i bezproblemowo. Dobra oferta parkingów, zarówno krótko jak i długodystansowych z ciekawymi pakietami, np. w cenie parkingu bramka fast-track i zniżka do salonu BEL.

Wady: Brak