×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub15/12/2017 10:33

Wyjazd na narty do Austrii

Podstawowe informacje, jakie powinniśmy wiedzieć to to, że walutą jest euro, natomiast językiem urzędowym niemiecki. W razie wypadku musimy powiadomić policję (tel. 133) bądź pogotowie ratunkowe (tel. 144).

Chcesz wyjechać do Austrii na narty? Sprawdź ofertę na Austria-na-narty.pl

Chcąc skorzystać z pomocy medycznej, musimy wybrać numer 141, warto wiedzieć, że opłaty za pomoc medyczną są o wiele mniejsze niż za pomoc pogotowia ratunkowego. Dokumentem, który uprawnia nas do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni – niezależnie od jego celu na terenie Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem musimy upewnić się, że jest w dobrym stanie, aby bez problemu sprawdzić na nim naszą tożsamość.

Turyści, którzy zatrzymują się w hotelach bądź schroniskach mają obowiązek zameldować się w ciągu 24 godzin od przybycia i zarejestrować się w księgach gości.


13010 wyświetleń


Komentarze


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');