×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Biuro ItakaZalety: Po raz kolejny Itaka nas nie zawiodła. Hotel po remoncie. Pokoje całe odnowione nawet szafa pachniała jeszcze nowością, łazienka z deszczownicą, wszystko nowe, na czele z bezowymi mięciutkimi recznikami. Widok na ogród mimo, że nie był wykupiony. Jedzenie super. I nawet do centrum było bliżej niz było napisane w katalogu:) SUPER Polecam
Wady: brak
10

/10

29/06/2018 09:35,  
Linie Small Planet AirlinesZalety: Brak
Wady: Odradzam. Nie wiem skąd tak wysoka pubktacja, chyba pracownicy mają prykas, żeby pisac dobre opinie. Podczas lotu zniszczyli mi walizkę, złozyłam reklamację. Po uznaniu reklamacji w listopadzie 2017 r. do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Napisali, że moze to potrwac do 10 tygodni, więc najpóźniej pieniadze powinny byc w styczniu. Teraz mamy maj i kasy brak. Ja nie wiem moze wszyscy poszkodwani powinni sie zebrać, złozycć pozew zbiorowy to moze i pieniądze by sie w znalazły na zapłate zaległych zobowiązań. Wracając do lotu kiedy już "zaparkowalismy" samolot i powoli wszyscy szykowali sie do wyjścia( choc od razu było widac, ze coś jest nie tak bo bardzo długo siedzieliśmy w samolocie(nagle przyszła informacja, że najpierw musi wysiąść przód samolotu, bo w przeciwnym razie samolot sie przewróci. Latam bardzo duzo ale takiej sytuacji nigdy nie miałam. Teraz jak bede miała wykupic wycieczke i okaże sie ze lot jest ze small planet to zmieniam , bo z nimi nigdy więcej lecieć nie chcę.
1

/10

11/05/2018 10:38,  
Biuro TUIZalety: Brak, a nie przepraszam świetnie palą przysłowiowego głupa.
Wady: NIE POLECAM I ODRADZAM. We wrzesniu wykupiłam wczasy na Cyprze. W momencie rezerwacji było jeszcze duzo pokoi. Po przylocie okazuje się, że jedna noc mamy spedzić w innym hotelu, na pytanie dlaczego my nikt nie jest wstanie odpowiedzieć. Kierowniczka rezydentów ma nas wdu... a sam rezydent sprawia wrażenie jakby bał sie własnego cienia. Oczywiście otrzymujemy zwrot kasy za noc spedzona winnym hotelu a po przyjezdzie domagam się zadośćuczycnienia bowiem niestey bardzo to odchorowałam(nerwica żołądka). Niestey biuro podrózy odpisuje szablonowo nawet zaprzeczajac samemu sobie. Zarzucaja mi w piśmie, że nie poinformowałam biura podrózy o zaistaniałej sytuacji kiedy ja rozmawiałam 30 minut z kobieta przez telefon. Sprawę skierowałam do sądu, bo nikt ze mnie głupka robic nie bedzie.
1

/10

11/05/2018 10:28,  
<>