×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mailing dedykowany


E-mail marketing to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamowych, która pozwala na pozytywne relacje z odbiorcami.  Nasz mailing dedykowany wysyłamy do bazy ponad 50 tys użytkowników.Specyfikacja:

1. Waga mailingu do 70 kB.
2. Podanie nadawcy listu, tytułu i podtytułu oraz e-maila adresata oraz podpisu (stopki). Nadawca oraz podpis muszą w jednoznaczny i prawdziwy sposób identyfikować nadawcę listu. Pola nadawcy i tematu w mailingu mogą mieć maksymalnie po 100 znaków. 
3. Wszystkie elementy mailingu (pliki graficzne, teksty, pliki html) powinny być przekazane jako gotowe materiały reklamowe
4. Szerokość mailingu nie powinna być większa niż 600 px 
5. W kodzie mailingu nie mogą być zamieszczane JavaScript’y, ramki, elementy dynamicznego html oraz obiekty Active X (np. animacje flash). Kod html nie może zawierać znacznika <TEXTAREA>, nie może mieć także w znaczniku <INPUT> atrybutu type=”image”. Kod nie może również zawierać znacznika <TITLE> oraz <META> innego niż deklaracja kodowania czcionki a także nie może zawierać deklaracji <!DOCTYPE ...>.Kod html musi być wolny od błędów. Mailingi przygotowywane w formacie html powinny być zgodne ze standardem W3C dla html 4.01 (//www.w3.org/TR/html401/). 
6. Nie będą przyjmowane do emisji mailingi kodowane w standardzie XML, XHTML ani w formacie MS Word.Deklaracje „position: absolute” i „position: relative” zamieszczone w kreacji są niedozwolone. Dopuszczamy jedynie pozycjonowanie tła, czyli „background-position”. 
7. Polskie czcionki należy kodować w standardzie Windows-1250 lub ISO-Latin-2 (ISO 8859-2); html musi zawierać deklarację zgodną z faktycznym kodowaniem dokumentu.Niektóre programy pocztowe nie wyświetlają prawidłowo elementów graficznych mailingów, dopóki użytkownik nie skorzysta z opcji „pobierz obrazki”. 
8. Każdy element graficzny istotny dla treści reklamy powinien zostać opatrzony opisem ALT. ALT pokazuje krótki opis zdjęcia, po najechaniu na nie kursorem myszki. Opis ALT pokazuje się również w przypadku, gdy w kliencie poczty zostanie wyłączone pokazywanie grafik i zdjęć lub gdy klient poczty nie obsługuje poprawnie formatu grafiki.
9. Umożliwiamy umieszczenie kodów monitorujących w treści kodu html mailingu. Kody powinny zostać wpięte w kreację i przesłane jako jeden plik html. 

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie