Aplikacja PasazerGo

Aplikacja PasazerGo czyli sprawny i wygodny dostęp do portalu Pasazer.com na twoim smartfonie. Najnowsze newsy, analizy i recenzje - pełna wersja aplikacji mobilnej PasazerGo daje dostęp do treści publikowanych w serwisie Pasazer.com niezależnie od tego, gdzie jesteście. W aplikacji możecie też czytać i umieszczać komentarze.

Aplikacja PasazerGo, dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS, łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Dzięki niej Czytelnicy Pasazer.com zyskują bezproblemowy dostęp do najważniejszych newsów ze świata lotnictwa i podróży bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Ułatwieniem jest możliwość przesuwania gestem ("swipe") między kolejnymi artykułami.


Obsługa aplikacji i sposób prezentacji treści nawiązują do układu strony Pasazer.com. W aplikacji zachowano podział na cztery łatwo dostępne działy (Pasazer.com, Pasażer Pro, Pasażer Podróże i Pasażer Gate).

Wszystkie działy oraz kategorie tekstów są dostępne z poziomu rozwijalnego menu kontekstowego. W ten sam sposób użytkownicy aplikacji mogą też łatwo zarejestrować się na swoje konto lub założyć nowe. To z kolei daje możliwość dodawania komentarzy do tekstów.

Ściągnij aplikację:

   

Podobnie jak na stronie Pasazer.com, na samej górze aplikacji przedstawionych jest pięć najważniejszych tekstów z danego portalu. Poniżej znajdują się inne najpopularniejsze newsy z kraju, z lotnisk, ze świata oraz lista najnowszych promocji.

Aplikacja daje też dostęp do platformy "Daj znać", poprzez którą łatwo i szybko Czytelnicy mogą przekazać informację do redakcji. 

W aplikacji stopniowo będzie pojawiało się coraz więcej nowych funkcji dla Czytelników Pasazer.com. 
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama