Opinie o biurze podróży Memories Vacations

TADEUSZ2000 23/03/2020 12:27   
TADEUSZ2000 - Profil TADEUSZ2000
10 Zalety: Wszystko

Wady: Brak
magkar 09/12/2018 19:58   
magkar - Profil magkar
10 Zalety: W 100% profesjonalne Biuro Podróży. Memories Vacation bardzo indywidualnie podchodzi do swoich klientów. Cała współpraca to jeden wielki przykład, jak należy traktować swoich klientów. Przygotowania do stworzenia oferty firma rozpoczęła od wnikliwego poznania naszych preferencji i potrzeb. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na liczne pytania i wątpliwości. Oferta i obsługa spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

Wady: brak
29/10/2018 09:43   
 - Profil
10 Zalety: Zorganizowaliśmy z biurem podróży Memories nasz miesiąc miodowy. Było to prywatne safari w Tanzanii połączone z Zanzibarem. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej podróży poślubnej. Wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione i zrealizowane. Safari z przewodnikiem było największą przygodą naszego życia. Na Zanzibarze obsługa hotelowa miała do nas dodatkowe pytania związane z rezerwacją - biuro Memories natychmiast się tym zajęło tak żebyśmy my nie musieli się niczym przejmować. Przez dwa tygodnie realizowaliśmy marzenie i Memories nam to umożliwiło. Polecamy z całego serca, żadna opinia o tym biurze nie jest przesadzona.

Wady: Nie zaobserwowano.
usuniety 24/12/2017 06:20   
usuniety - Profil usuniety
10 Zalety: Wszystkie opinie o biurze Memories nie są przesadzone. Firma bardzo indywidualnie podchodzi do swoich klientów. Zrozumienie potrzeb, określenie oczekiwań i ustalenie budżetu stanowią podstawę do przygotowania oferty. Cała współpraca to jeden wielki przykład, jak należy traktować swoich klientów. Indywidualne podejście i cierpliwość w dopasowywaniu oferty po naszych uwagach sprawia, że już na etapie przed podpisaniem umowy czuje się, że dokonało się dobrego wyboru. Sama podróż, przygotowana przez Memories, była spełnieniem naszych marzeń. Od miejsca przez jedzenie, lokalizację na atrakcjach skończywszy. A każda nasza prośba lub wątpliwość spotkała się z wyczerpującą odpowiedzią i pomocą ze strony Memories. Dzięki temu jest to dopiero początek naszej przygody z Memories. Podsumowując: można podróżować na wiele sposobów. Ale Memories sprawia, że wyjazd jest kompletnie bezstresowy i niezapomniany. A o to przecież w wakacjach chodzi :)

Wady: brak
glenard 08/01/2017 17:26   
glenard - Profil glenard
10 Zalety: Profesjonalizm, podejście do klienta, wysoka jakość świadczonych usług, dbanie o każdy szczegół.

Wady: Brak
PaulinaKa 26/09/2016 20:23   
PaulinaKa - Profil PaulinaKa
10 Zalety: Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, jakim szczęśliwym przypadkiem znaleźliśmy Waszą stronę internetową i wysłaliśmy zapytanie o 'wymarzoną podróż poślubną'. Nie tylko spełniliście, ale zdecydowanie przebiliście nasze oczekiwania o tej podróży. Do tej pory nigdy nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Mimo niewielkiej ilości czasu, jaka dzieliła nas od daty podróży, pan Jan już na kolejny dzień opracował dla nas szczegółowe programy wycieczek w trzy różne miejsca, które podczas konsultacji w biurze uznaliśmy za najbardziej interesujące. Zdecydowaliśmy się ostatecznie Indonezję - połączenie Bali oraz Gili Meno - i szczerze polecamy ten kierunek na bardzo romantyczny, tak piękny że aż zapierający dech, totalnie egzotyczny wyjazd. Wszystkie hotele, w których mieliśmy przyjemność spędzić czas, okazały się zachwycające, a my byliśmy traktowani dosłownie po królewsku. W trakcie finalnego bookowania rezerwacji, ponieważ zdecydowaliśmy się dość późno, w jednym z hoteli pokój w wybranym standardzie nie był już dostępny. W związku z tym zaproponowano nam pokój o standardzie wyższym - na koszt Memories. Nie trzeba chyba dodawać, że bynajmniej nie jest to powszechnie stosowana przez biura podróży praktyka... Chcielibyśmy też bardzo pochwalić lokalne biura, z którymi współpracujecie - organizacja wycieczki była dopięta na ostatni guzik, przewodnicy oraz przewoźnicy czekali na nas z wyprzedzeniem, byli też bardzo mili i mówili po angielsku bardzo płynnie. Jedyne, co nam się nie podobało oraz czego jest nam bardzo, ale to bardzo żal, to fakt, że nie mogliśmy zostać tam na stałe... Dziękujemy Wam za niezapomnianą podróż, jesteśmy pewni że nie raz i nie dwa będziemy do Was wracać :) Do zobaczenia!

Wady: Nie posiada.
usuniety 20/09/2016 16:50   
usuniety - Profil usuniety
10 Zalety: To niezwykłe, że w dobie wszechobecnej "bylejakości" i braku chęci zadbania o Klienta, można znaleźć firmę, która z takim kunsztem podchodzi do swojego zawodu. Rewelacyjna organizacja i profesjonalizm od momentu złożenia zapytania aż do naszego powrotu do domu i pytania o wrażenia. W skali od 1 - 10 - 10+!

Wady: brak
usuniety 02/09/2016 19:52   
usuniety - Profil usuniety
10 Zalety: Od samego początku do końca wszystko super. Organizacja na najwyższym poziomie. Mimo dość skomplikowanej wycieczki (LA, BoraBora, Tahiti, Moorea) cała podróż była w pełni komfortowa, wszystko zorganizowane na tip-top, od materiałów, przez połączenia lotnicze, po organizacje na miejscu. Do tego fantastyczna opieka i kontakt. Cała podróż była idealna i na pewno w przyszłości skorzystamy z usług.

Wady: Nie ma się nawet na siłę do czego przyczepić :)
malgorzatatarnowska 02/09/2016 16:13   
malgorzatatarnowska - Profil malgorzatatarnowska
10 Zalety: Podróż poślubna marzeń

Wady: Brak wad, wszystko było super, super wakacje!!
AgataRobert 18/03/2016 11:58   
AgataRobert - Profil AgataRobert
10 Zalety: Od pierwszego mailowego kontaktu z firmą poprzez liczne rozmowy telefoniczne nie mogliśmy doczekać się naszej podróży. Firmę znaleźliśmy przez przypadek na jednym z portali ślubnych podczas przygotowań do naszego ślubu... Po ślubie planując podróż wróciliśmy do naszych marzeń i Tajlandii. Wysłaliśmy zapytanie i ... okazało się, że jest bajkowo i cena także była korzystniejsza niż komercyjne wyjazdy z innych biur, których nie chcieliśmy. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę (załatwialiśy wszystko zdalnie, telefon, maile, przelewy) UDAŁO SIĘ --->Memories Vacations to strzał w 10!

Wady: N I E M A !
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama