Opinie o biurze podróży Grecos Holiday

piotr1 18/07/2019 21:49   
2 Zalety: Przeżyłem.

Wady: Hotel Belvedere na Skiatos miał być 4 gwiazdkowy. Rozumiem że, grecki właściciel hotelu załatwił sobie te gwiazdki w jakiś sposób. Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego Grecos ma ten hotel w swojej ofercie jako 4 gwiazdkowy. Może w ogóle go nie widzieli? Fatalny standard wykonania hotelu i utrzymania go . Wyżywienie trochę lepsze , ale na pewno nie 4 gwiazdkowe. Pierwszy i ostatni mój pobyt z Grecosem. Nie polecam.
shorty 03/07/2019 11:15   
1 Zalety: Dziadostwo nic po za tym

Wady: Steward nie maił reszty, oznajmił że nie ma i nic nie poradzi. Hotel na skiathios żenada 4 gwiazdki, to chyba sami sobie nadali max było 2 gwiazdki. bagaze przyleciały po tygodniu, przez tydzień żadnej informacji kiedy beda i czy znaleźli. do tego dwa razy zmieniali warunki umowy o wakacje, żenada nie polecam gorąco
Izakon 21/07/2018 23:41   
9 Zalety: W lipcu 2018 roku miałam przyjemność wybrać się z Grecosem na Chalkidiki. Lot odbył się bez opóźnień na lotnisku zekała Pani, która dała nam podstawowe informacje w kopercie oraz skierowała do odpowiedniego autokaru. Hotel zgodny z opisem, a nawet zrobił na nas lepsze wrazenie, usytuowany na wzgórzu, więc z autokaru pod górę podwiózł nas właściciel hotelu swoim busem. Pani rezydent bardzo miła. Wycieczki, które proponowała nie byly koszmarnie drogie. Dużym plusem są dyżury rezydenta w hotelu inne biura podróży z którymi latałam tego nie oferowały. Powrót również odbył się bez opóźnień, a na lotnisku opiekowała się na nim Pani rezydent. Myślę, że jeszcze wybiorę się gdzieś z Grecosem :)

Wady: Długie czekanie na infolinii przy greckiej muzyce :)
camilio 06/12/2016 10:10   
10 Zalety: Doskonały przykład na to, że specjalizacja biur podróży to dobre rozwiązanie. Co prawda kilka lat temu zaproponowali inne kierunki (Turcja, Majorka), ale Grecja pozostała najważniejsza w ofercie. Przebogata oferta, od budżetów ekonomicznych, do klientów bardziej wymagających. Zdarzają się oczywiście problemy, ale są rozwiązywane. Rezydenci pełni pasji. Wyjeżdżając pierwszy raz, wracasz dzięki nim "zarażony" Grecją. Podsumowując: Grecos to synonim wyjazdów do Grecji :) Polecam

Wady: Nie odnotowano niczego, co byłoby powodem do narzekania
Orota 31/10/2016 16:45   
1 Zalety: Brak

Wady: Biuro to typowe cwaniactwo, sprzedają hotele w których nie ma miejsc i lokują na miejscu w dużo gorszych hotelach. Zero informacji wcześniej, zero pomocy na miejscu, Po wpłacie pieniędzy mają Ciebie gdzieś. Stracone wakacje, tylko dużo nerwów . Jeśli chcesz spokojnych wakacji to nie jedź z Grecosem
michaelpjl 24/10/2015 12:49   
10 Zalety: Z biurem Grecos miałem przyjemność wyjechać 3 razy do Grecji na wyspę Korfu oraz dwukrotnie na Kos. Mam bardzo dobre doświadczenia z Grecosem. Po pierwsze wycieczki mają konkurencyjne ceny do innych biur podróży. Po drugie rezydenci zajmujący się mną i moją Rodziną na wyspach byli pomocni przy załatwianiu różnych spraw. Dodatkowo biuro oferuje już na miejscu bardzo dużo wycieczek fakultatywnych. Polecam biuro Grecos w szczególności jeśli ktoś planuje wyjazd do Grecji.

Wady: Nie ma
Tosik0 11/08/2015 12:27   
10 Zalety: podczas wyjazdu na kos miłą rezydentka Dobra organizacja wyjazdu do wulkanu

Wady: Brak
janekgebauer 20/09/2014 13:42   
3 Zalety: wyjazd się odbył. Wycieczka po Peloponezie naprawdę fajna (dosyć dobrze pomyślana trasa - choć ja dodałbym Olimpię i odjąłbym Spartę)

Wady: Autokar na objazdówce był nie wygodny - ludzie wyżsi przeżyli ciężki tydzień z kolanami pod brodą. Przewodniczka była małomówna - wszystko trzeba było z niej wyciągać. Prośby o pokój z łóżkiem małżeńskim i fakt skorzystania z promocji dla nowożeńców zostały przez biuro zignorowane. Prośby o zmianę pokoju na NIEśmierdzący pokój z łóżkiem małżeńskim zostały zignorowane. Pokoje najgorsze z możliwych w hotelu. Kontakt (z niekompetentnymi zresztą rezydentami) niełatwy.
krzysiek11 22/09/2013 09:00   
10 Zalety: Fajne biuro dobra organizaja świetni rezydenci pomocni w złych sytuacjach jak kradzież komórek i zegarka na wyspie KOS.Polecamy.

Wady: brak
Przemysław O 20/08/2013 13:06   
9 Zalety: Pobyt na wyspie Zakynthos sierpień 2013 r. Super opieka rezydentów od samego wylotu z Katowic, przez odebranie z lotniska i zakwaterowanie w hotelu Gardelli Art. Sam hotel zgodny w 100 % z opisem, czysty, jedzenie dobre, animatorzy bardzo dobrze opiekowali się turystami.

Wady: chyba największe na rynku podwyżki cen w sezonie w stosunku do firt minute, oraz słaba i droga oferta last minute
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy