×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Grecos Holiday


Zalety: Przeżyłem.
Wady: Hotel Belvedere na Skiatos miał być 4 gwiazdkowy. Rozumiem że, grecki właściciel hotelu załatwił sobie te gwiazdki w jakiś sposób. Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego Grecos ma ten hotel w swojej ofercie jako 4 gwiazdkowy. Może w ogóle go nie widzieli? Fatalny standard wykonania hotelu i utrzymania go . Wyżywienie trochę lepsze , ale na pewno nie 4 gwiazdkowe. Pierwszy i ostatni mój pobyt z Grecosem. Nie polecam.
2

/10

18/07/2019 21:49,  
Zalety: Dziadostwo nic po za tym
Wady: Steward nie maił reszty, oznajmił że nie ma i nic nie poradzi. Hotel na skiathios żenada 4 gwiazdki, to chyba sami sobie nadali max było 2 gwiazdki. bagaze przyleciały po tygodniu, przez tydzień żadnej informacji kiedy beda i czy znaleźli. do tego dwa razy zmieniali warunki umowy o wakacje, żenada nie polecam gorąco
1

/10

03/07/2019 11:15,  
Zalety: W lipcu 2018 roku miałam przyjemność wybrać się z Grecosem na Chalkidiki. Lot odbył się bez opóźnień na lotnisku zekała Pani, która dała nam podstawowe informacje w kopercie oraz skierowała do odpowiedniego autokaru. Hotel zgodny z opisem, a nawet zrobił na nas lepsze wrazenie, usytuowany na wzgórzu, więc z autokaru pod górę podwiózł nas właściciel hotelu swoim busem. Pani rezydent bardzo miła. Wycieczki, które proponowała nie byly koszmarnie drogie. Dużym plusem są dyżury rezydenta w hotelu inne biura podróży z którymi latałam tego nie oferowały. Powrót również odbył się bez opóźnień, a na lotnisku opiekowała się na nim Pani rezydent. Myślę, że jeszcze wybiorę się gdzieś z Grecosem :)
Wady: Długie czekanie na infolinii przy greckiej muzyce :)
9

/10

21/07/2018 23:41,  
Zalety: Doskonały przykład na to, że specjalizacja biur podróży to dobre rozwiązanie. Co prawda kilka lat temu zaproponowali inne kierunki (Turcja, Majorka), ale Grecja pozostała najważniejsza w ofercie. Przebogata oferta, od budżetów ekonomicznych, do klientów bardziej wymagających. Zdarzają się oczywiście problemy, ale są rozwiązywane. Rezydenci pełni pasji. Wyjeżdżając pierwszy raz, wracasz dzięki nim "zarażony" Grecją. Podsumowując: Grecos to synonim wyjazdów do Grecji :) Polecam
Wady: Nie odnotowano niczego, co byłoby powodem do narzekania
10

/10

06/12/2016 10:10,  
Zalety: Brak
Wady: Biuro to typowe cwaniactwo, sprzedają hotele w których nie ma miejsc i lokują na miejscu w dużo gorszych hotelach. Zero informacji wcześniej, zero pomocy na miejscu, Po wpłacie pieniędzy mają Ciebie gdzieś. Stracone wakacje, tylko dużo nerwów . Jeśli chcesz spokojnych wakacji to nie jedź z Grecosem
1

/10

31/10/2016 16:45,  
Zalety: Z biurem Grecos miałem przyjemność wyjechać 3 razy do Grecji na wyspę Korfu oraz dwukrotnie na Kos. Mam bardzo dobre doświadczenia z Grecosem. Po pierwsze wycieczki mają konkurencyjne ceny do innych biur podróży. Po drugie rezydenci zajmujący się mną i moją Rodziną na wyspach byli pomocni przy załatwianiu różnych spraw. Dodatkowo biuro oferuje już na miejscu bardzo dużo wycieczek fakultatywnych. Polecam biuro Grecos w szczególności jeśli ktoś planuje wyjazd do Grecji.
Wady: Nie ma
10

/10

24/10/2015 12:49,  
Zalety: podczas wyjazdu na kos miłą rezydentka Dobra organizacja wyjazdu do wulkanu
Wady: Brak
10

/10

11/08/2015 12:27,  
Zalety: wyjazd się odbył. Wycieczka po Peloponezie naprawdę fajna (dosyć dobrze pomyślana trasa - choć ja dodałbym Olimpię i odjąłbym Spartę)
Wady: Autokar na objazdówce był nie wygodny - ludzie wyżsi przeżyli ciężki tydzień z kolanami pod brodą. Przewodniczka była małomówna - wszystko trzeba było z niej wyciągać. Prośby o pokój z łóżkiem małżeńskim i fakt skorzystania z promocji dla nowożeńców zostały przez biuro zignorowane. Prośby o zmianę pokoju na NIEśmierdzący pokój z łóżkiem małżeńskim zostały zignorowane. Pokoje najgorsze z możliwych w hotelu. Kontakt (z niekompetentnymi zresztą rezydentami) niełatwy.
3

/10

20/09/2014 13:42,  
Zalety: Fajne biuro dobra organizaja świetni rezydenci pomocni w złych sytuacjach jak kradzież komórek i zegarka na wyspie KOS.Polecamy.
Wady: brak
10

/10

22/09/2013 09:00,  
Przemysław O
Przemysław O
Zalety: Pobyt na wyspie Zakynthos sierpień 2013 r. Super opieka rezydentów od samego wylotu z Katowic, przez odebranie z lotniska i zakwaterowanie w hotelu Gardelli Art. Sam hotel zgodny w 100 % z opisem, czysty, jedzenie dobre, animatorzy bardzo dobrze opiekowali się turystami.
Wady: chyba największe na rynku podwyżki cen w sezonie w stosunku do firt minute, oraz słaba i droga oferta last minute
9

/10

20/08/2013 13:06,  


Jeśli reprezentujesz biuro podróży Grecos Holiday i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie