Opinie o biurze podróży Wezyr

Adka 13/02/2022 07:29   
9 Zalety: Ferie z Coral Travel (Wezyr Holidays) w Turcji (2 dorosłych z Dzieckiem) były bardzo udane. Hotel Melas Resort 5* w Side spełnił nasze oczekiwania. Jest bardzo czysto, przemiły, nie narzucający się Personel, smaczne, urozmaicone jedzenie, plaża "za płotem". Obsługa Rezydenta bez zastrzeżeń. Kontakt telefoniczny i poprzez whats up w każdej chwili. W cenie wycieczki był covid test przed powrotem do Polski, bardzo ułatwiło nam to powrót, pozwoliło ominąć kolejki do testu na lotnisku w Polsce, po przylocie-dziękujemy!Z przyjemnością polecimy z Coralem na następny urlop.

Wady: Jedyną niedogodnością był lot w obydwie strony z międzylądowaniem. Jest poza sezonem, pewnie z tego powodu.
anialuk2 14/06/2021 12:42   
9 Zalety: Właśnie wróciliśmy z wakacji (czerwiec 2021) w Turcji 2+2 w hotelu Club Turan Prince World. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Pokoje jak na zdjęciach, sprzątane codziennie. Aquapark rewelacja. Rezydent Wojtek bardzo ciekawie opowiadał o Turcji jak jechaliśmy z lotniska do hotelu. Załatwił tez nam prywatnego busa na zakupy do centrum handlowego w Manavgat, gdzie ceny ubrań są tańsze i nie trzeba się targować . Polecamy Coral Travel Wezyr Holidays , na pewno na kolejne wakacje tez z nimi polecimy.

Wady: Plaża kamienista- bez butów nie da się wejść popływać.
30/12/2020 21:32   
1 Zalety: brak

Wady: biuro, które w ogóle nie powinno istnieć i tego serdecznie im życzę; totalna ignorancja klienta; zależy tylko na sprzedaży wycieczki (koszt przewyższający kilkukrotnie opcję organizacji indywidualnej w tym samym hotelu, itd.); wycieczki są sprzedawane i nie rozliczane - brak możliwości uzyskania faktury VAT; preferencje dot. pokoju w ogóle nie są przekazywane, opis hotelu niezgodny z rzeczywistością, itd., itd. nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile; kompletna porażka, pierwszy i ostatni raz, a innych szczerze przestrzegam!! (grudzień 2020)
usuniety 25/08/2020 18:17   
1 Zalety: Kompletny brak zalet. Podróżni strzęście się przed tym biurem.

Wady: Zdecydowanie nie polecam wyjazdów z tym biurem. Zakupiona impreza w miesiącu styczniu 2020 r Turcja hotel Michell. Organizator pomimo moich usilnych próśb przez długi czas nie odpowiadał na moje zapytanie dotyczące certyfikacji hotelu pod względem Covit 19, a wręcz przeciwnie usiłował mnie wysłać do w/w hotelu . Organizator widząc , że nie ustąpię i dalej się domagałem się informacji , powiadomił mnie że w/w hotel nie przyjmuje gości. Co było by gdybym zgodził się na wyjazd? Miał bym wakacje Ultra All Inclusive na ławeczce na promenadzie.
oszukana 29/04/2019 17:34   
1 Zalety: Brak

Wady: Odradzam wszystkim i przestrzegam przed tym hm.. biurem..? podróży. Pojechałam z nimi wraz z moją rodziną (2+2) w wakacje 2018 r do Turcji, miał być hotel 4*** - Costa Luvi w Bodrum – pokój rodzinny. Po przyjeździe okazało się, że nie ma dla nas wolnego pokoju – wszystkie zajęte. Wieczorem z 2 dzieci zostaliśmy zaprowadzeni do hotelu obok – okazało się tureckie 2** - nora, gdzie mąż i syn spali na brudnych materacach rzuconych na podłodze. Bez ręczników i pościeli. Bez sprawnej klimatyzacji za to z wylewającą się ubikacją i smrodem. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Nikt nie był w stanie nam pomóc, ani hotel ani Odeon (centrum awaryjne dla klientów Coral ani rezydent), nawet właścicielka licencjonowanego biura z Nowego Tagu, gdzie była zakupiony wyjazd. Typowa spychologia i przeczekanie, aż klient wyjedzie i problem z głowy. Po powrocie do Polski złożyłam reklamacje i dowiedział się, że zakwaterowanie odpowiadało wykupionemu pokoju i reklamacja zostaje uznana za bezzasadną. Ja zostałam przez to biuro oszukana, nie godziłam się na takie warunki i nie taką zawierałam z nimi umowę. Ostrzegam wszystkich przed tym pseudo biurem, działania, które podjęli w stosunku do mnie to moim zdaniem typowe oszustwo – sprzedaż zupełnie czegoś innego niż się okazało na miejscu. Nawet nie potrafią za to wziąć odpowiedzialności. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany udostępnię zdjęcia i filmy.
Podroznik72 19/11/2018 15:12   
1 Zalety: To biuro nie ma żadnych zalet. Oszukują klientów na każdym kroku, nie polecam. Chcesz mieć wspaniałe wakacje, to omijaj to miejsce z daleka.

Wady: Wykupione wczasy w Turcji dla czterech osób, gdzie na miejscu okazuje się że w pokoju są tylko trzy pojedyncze łóżka. Rezydentka nic nie pomogła, biuro też się niezainteresowało zgłoszeniem. Najgorsze wakacje w życiu, nigdy więcej z coraltravel!!! Nie polecam, omijać z daleka.
grupa10 07/09/2018 10:24   
1 Zalety: Brak zalet

Wady: NIE POLECAM!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Organizatorzy wycieczki jak i Pośrednicy którzy sprzedają ich wycieczki są mili do dnia kupienia czasów. Później maja was głęboko w dupie!!! Zostaliśmy grupa oszukani pod względem hotelu ( Egipt hotel Tia) pokoi dosłownie wszystkiego w dniu przylotu okazało się że zastana rzeczywistość dalece odbiega od przedstawionej oferty!!! Syf, brud, nie działające sanitariaty!!! Jedzenie nie dogotowane nie dosmazone i nie dopieczone!! Prze 14dni zylismy tylko na chlebie z maslem jajkach i suchym ryżu!!! Smrud na całym obiekcie hotelu!! Basen po dwóch dniach zakwitł! Rozmowa z rezydentem jak i dyrektorem nie przyniosła skutków. Jak również kontaktowalismy się z biurem gdzie wykupowalismy wycieczkę też umawaja ręce!!! Właściciele biura jak i organizatorzy wycieczki CORAL TRAVEL Poland doskonale zdają sobie sprawę że hotel Tia odlega wszelkim standardom a mimo wszystko z premedytacją wysyła do niego turystów psują im czas urlopu i odpoczynku. W hotelu powinny zostać przeprowadzone badania żywności po których chorowalimy długo nawet po powrocie jak i organizatorow wycieczki powinien ktoś wziąć pod lupę którzy nie chcą wziąć odpowiedzialności z w/w uchybienia!!!
teyah 22/07/2018 22:36   
1 Zalety: Nie było, poza pięknymi tureckimi widokami

Wady: Sporo podróżuję, ale z takimi warunkami i traktowaniem klienta, jak na wyjeździe z Coral Travel i w hotelu Astor Beach w Mahmutlar nie spotkałam się nigdy. O ile transfer z lotniska do hotelu był w miarę OK, to już na miejscu zastaliśmy (podróżowaliśmy grupą) koszmar. Hotel zaniedbany, basen mały i brudny. Nasza grupa miała być rozlokowana w pokojach blisko siebie - okazało się, że pokoje są porozrzucane po wszystkich hotelowych budynkach. Do części pokoi trzeba było wchodzić po metalowych schodach, dopiero tam była winda na wyższe piętra. Pokoje w tragicznym stanie, niedziałająca wcale klimatyzacja, sanitariaty w stanie, który trudno nawet opisać (chyba, że ktoś lubi mieć niedziałającą spłuczkę w toalecie, rurki wystające z toalety że aż strach siadać albo brodzik prysznicowy, do którego strach nawet w klapkach wchodzić). Nasz pokój miał być 3osobowy, był 2osobowy, więc musiałyśmy spać na złączonych łóżkach, nie było trzeciego kompletu pościeli ani ręczników. Po zwróceniu uwagi w recepcji dostałyśmy z łaską rzucone dwa małe ręczniczki do rąk, dużego ręcznika i pościeli do końca pobytu nie donieśli. Nasz pokój nie był wyjątkiem, cała nasza grupa dostała pokoje w takim stanie. Pierwszego dnia na spotkaniu z rezydentką jej o tym powiedzieliśmy, kazała pisać reklamacje (tylko jedna rozpatrzona pozytywnie) i cyt. załatwiać sobie samemu brakujące rzeczy w recepcji. Pani była bardzo bezczelna, w kółko zasłaniała się jakimiś procedurami zamiast po ludzku podejść do problemu. Później się dowiedzieliśmy, że rezydentka naskarżyła na naszą grupę swoim przełożonym, że byliśmy agresywni i nie chcieliśmy jej wypuścić z hotelu! Widać, że rezydenci tego biura są tylko do sprzedawania wycieczek, na które swoją drogą część naszej grupy nie pojechała bo cyt. kierowca autobusu zapomniał podjechać (tak naprawdę rezydentka nawet nie przekazała zgłoszeń na ten wyjazd). Jedzenie w hotelu obrzydliwe, od powrotu leczę się z bakterii pokarmowej, którą się tam zaraziłam. NIE POLECAM!!!
Izakon 21/07/2018 23:53   
6 Zalety: Z Wezyrem leciałam w 2017 roku na Krete. Lot w obie strony odbył się bez opóźnień. Hotel zgodny z opisem jeśli chodzi o jego "wnętrze" i wyżywienie. Z otoczeniem było trochę gorzej.

Wady: Pani rezydent nie była zbytnio zainteresowana swoją pracą. Niby coś polecała, ale miało się wrażenie, że od niechcenia. Spotkanie organizacyjne zakończyła szybko i tyle ja widzieliśmy. 2 dni przed wylotem kiedy zadzwoniliśmy zapytać kiedy wywiesi nam godzinę powrotu bardzo nieprzyjemnie i zirytowane odpowiedziala, że ma jeszcze na to czas i mogliśmy jej słuchać na pierwszym spotkaniu (na którym o tym nie mówiła). Minusem byla llokalizacja hotelu nikt nas nie uprzedził, że znajduje się on przy plaży zamieszkanej przez cyganów tak, że strach było na nią wejść nie mówiąc już o panującym tam brudzie.
beape 19/07/2018 22:55   
1 Zalety: brak

Wady: Wyjazd czerwiec 2018 na Korfu. Pomijając fakt, że hotel nie spełniał warunków ( była w apartamencie jedna łazienka zamiast dwóch), przeraża mnie brak jakiegokolwiek zainteresowania naszym losem rezydenta. Godzinę opóźniony lot, półtorej godziny czekania w autokarze na lotnisku, a po przyjeździe do hotelu okazuje się, że doba zaczyna się o 14.00 i kolejne półtorej godziny czekania. Kierowca autobusu zostawia nas na pustej szosie ze strzałką i napisem Anna's Apartments. Okazuje się, że aby dostać się do hotelu trzeba mieć dobrą kondycję ponieważ wejście jest bardzo strome i pod górę. Powiem szczerze, że chociaż moja walizka ważyła tylko 12 kg ledwo z nią się wdrapałam. Uważam, ze takie informacje powinny być podawane. Gdybym chciała wyjechać na obóz sportowy to nie wybrałabym wczasów wypoczynkowych. Starsze osoby miałyby ogromny problem z dotarciem na górę do hotelu. Resztę związaną z hotelem pozostawię bez komentarza gdyż wiedziałam na co się piszę - tylko dlatego, że jest coś takiego jak street view w mapach google. Biuro zapomniało napisać, że 200 m do morza jest w linii prostej. Osobliwym zjawiskiem jest rezydentka. Kobieta widmo - widziałam ją raz, na lotnisku w dniu przylotu wręczyła mi kopertę. Gdy zaczęły się problemy z hotelem w dniu przylotu, jedyną rzeczą jaką mi poradziła to cierpliwość i powiedziała tak : jak zobaczy pani właścicielkę to proszę mi ją dać do telefonu. Żart jakiś. Przez cały pobyt nie widziałam jej ani razu, nie zaproponowała nam wycieczek. Nie pomogła w niczym. Słuch o niej zaginął. Dzień przed wyjazdem przyszedł sms, że o godz 16.00 będzie transport na lotnisko, a lot o 19.05. Przyjechał po nas autokar z rosyjskojęzyczną przewodniczką. Zawieźli nas na lotnisko i zostawili samych sobie. Zaczęłam szukać po nr lotu gdzie odprawa i widzę, że nasz samolot jest o 17.55, a na zegarku 17.00. Za chwilę dopisek, że opóźniony. W końcu poprosiłam rezydentkę Rosjan i ona nam pomogła. Nie polecam nikomu wyjazdu z tym biurem!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy