×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Wezyr


Zalety: Brak
Wady: Odradzam wszystkim i przestrzegam przed tym hm.. biurem..? podróży. Pojechałam z nimi wraz z moją rodziną (2+2) w wakacje 2018 r do Turcji, miał być hotel 4*** - Costa Luvi w Bodrum – pokój rodzinny. Po przyjeździe okazało się, że nie ma dla nas wolnego pokoju – wszystkie zajęte. Wieczorem z 2 dzieci zostaliśmy zaprowadzeni do hotelu obok – okazało się tureckie 2** - nora, gdzie mąż i syn spali na brudnych materacach rzuconych na podłodze. Bez ręczników i pościeli. Bez sprawnej klimatyzacji za to z wylewającą się ubikacją i smrodem. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Nikt nie był w stanie nam pomóc, ani hotel ani Odeon (centrum awaryjne dla klientów Coral ani rezydent), nawet właścicielka licencjonowanego biura z Nowego Tagu, gdzie była zakupiony wyjazd. Typowa spychologia i przeczekanie, aż klient wyjedzie i problem z głowy. Po powrocie do Polski złożyłam reklamacje i dowiedział się, że zakwaterowanie odpowiadało wykupionemu pokoju i reklamacja zostaje uznana za bezzasadną. Ja zostałam przez to biuro oszukana, nie godziłam się na takie warunki i nie taką zawierałam z nimi umowę. Ostrzegam wszystkich przed tym pseudo biurem, działania, które podjęli w stosunku do mnie to moim zdaniem typowe oszustwo – sprzedaż zupełnie czegoś innego niż się okazało na miejscu. Nawet nie potrafią za to wziąć odpowiedzialności. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany udostępnię zdjęcia i filmy.
1

/10

29/04/2019 17:34,  
Zalety: To biuro nie ma żadnych zalet. Oszukują klientów na każdym kroku, nie polecam. Chcesz mieć wspaniałe wakacje, to omijaj to miejsce z daleka.
Wady: Wykupione wczasy w Turcji dla czterech osób, gdzie na miejscu okazuje się że w pokoju są tylko trzy pojedyncze łóżka. Rezydentka nic nie pomogła, biuro też się niezainteresowało zgłoszeniem. Najgorsze wakacje w życiu, nigdy więcej z coraltravel!!! Nie polecam, omijać z daleka.
1

/10

19/11/2018 15:12,  
Zalety: Brak zalet
Wady: NIE POLECAM!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Organizatorzy wycieczki jak i Pośrednicy którzy sprzedają ich wycieczki są mili do dnia kupienia czasów. Później maja was głęboko w dupie!!! Zostaliśmy grupa oszukani pod względem hotelu ( Egipt hotel Tia) pokoi dosłownie wszystkiego w dniu przylotu okazało się że zastana rzeczywistość dalece odbiega od przedstawionej oferty!!! Syf, brud, nie działające sanitariaty!!! Jedzenie nie dogotowane nie dosmazone i nie dopieczone!! Prze 14dni zylismy tylko na chlebie z maslem jajkach i suchym ryżu!!! Smrud na całym obiekcie hotelu!! Basen po dwóch dniach zakwitł! Rozmowa z rezydentem jak i dyrektorem nie przyniosła skutków. Jak również kontaktowalismy się z biurem gdzie wykupowalismy wycieczkę też umawaja ręce!!! Właściciele biura jak i organizatorzy wycieczki CORAL TRAVEL Poland doskonale zdają sobie sprawę że hotel Tia odlega wszelkim standardom a mimo wszystko z premedytacją wysyła do niego turystów psują im czas urlopu i odpoczynku. W hotelu powinny zostać przeprowadzone badania żywności po których chorowalimy długo nawet po powrocie jak i organizatorow wycieczki powinien ktoś wziąć pod lupę którzy nie chcą wziąć odpowiedzialności z w/w uchybienia!!!
1

/10

07/09/2018 10:24,  
Zalety: Nie było, poza pięknymi tureckimi widokami
Wady: Sporo podróżuję, ale z takimi warunkami i traktowaniem klienta, jak na wyjeździe z Coral Travel i w hotelu Astor Beach w Mahmutlar nie spotkałam się nigdy. O ile transfer z lotniska do hotelu był w miarę OK, to już na miejscu zastaliśmy (podróżowaliśmy grupą) koszmar. Hotel zaniedbany, basen mały i brudny. Nasza grupa miała być rozlokowana w pokojach blisko siebie - okazało się, że pokoje są porozrzucane po wszystkich hotelowych budynkach. Do części pokoi trzeba było wchodzić po metalowych schodach, dopiero tam była winda na wyższe piętra. Pokoje w tragicznym stanie, niedziałająca wcale klimatyzacja, sanitariaty w stanie, który trudno nawet opisać (chyba, że ktoś lubi mieć niedziałającą spłuczkę w toalecie, rurki wystające z toalety że aż strach siadać albo brodzik prysznicowy, do którego strach nawet w klapkach wchodzić). Nasz pokój miał być 3osobowy, był 2osobowy, więc musiałyśmy spać na złączonych łóżkach, nie było trzeciego kompletu pościeli ani ręczników. Po zwróceniu uwagi w recepcji dostałyśmy z łaską rzucone dwa małe ręczniczki do rąk, dużego ręcznika i pościeli do końca pobytu nie donieśli. Nasz pokój nie był wyjątkiem, cała nasza grupa dostała pokoje w takim stanie. Pierwszego dnia na spotkaniu z rezydentką jej o tym powiedzieliśmy, kazała pisać reklamacje (tylko jedna rozpatrzona pozytywnie) i cyt. załatwiać sobie samemu brakujące rzeczy w recepcji. Pani była bardzo bezczelna, w kółko zasłaniała się jakimiś procedurami zamiast po ludzku podejść do problemu. Później się dowiedzieliśmy, że rezydentka naskarżyła na naszą grupę swoim przełożonym, że byliśmy agresywni i nie chcieliśmy jej wypuścić z hotelu! Widać, że rezydenci tego biura są tylko do sprzedawania wycieczek, na które swoją drogą część naszej grupy nie pojechała bo cyt. kierowca autobusu zapomniał podjechać (tak naprawdę rezydentka nawet nie przekazała zgłoszeń na ten wyjazd). Jedzenie w hotelu obrzydliwe, od powrotu leczę się z bakterii pokarmowej, którą się tam zaraziłam. NIE POLECAM!!!
1

/10

22/07/2018 22:36,  
Zalety: Z Wezyrem leciałam w 2017 roku na Krete. Lot w obie strony odbył się bez opóźnień. Hotel zgodny z opisem jeśli chodzi o jego "wnętrze" i wyżywienie. Z otoczeniem było trochę gorzej.
Wady: Pani rezydent nie była zbytnio zainteresowana swoją pracą. Niby coś polecała, ale miało się wrażenie, że od niechcenia. Spotkanie organizacyjne zakończyła szybko i tyle ja widzieliśmy. 2 dni przed wylotem kiedy zadzwoniliśmy zapytać kiedy wywiesi nam godzinę powrotu bardzo nieprzyjemnie i zirytowane odpowiedziala, że ma jeszcze na to czas i mogliśmy jej słuchać na pierwszym spotkaniu (na którym o tym nie mówiła). Minusem byla llokalizacja hotelu nikt nas nie uprzedził, że znajduje się on przy plaży zamieszkanej przez cyganów tak, że strach było na nią wejść nie mówiąc już o panującym tam brudzie.
6

/10

21/07/2018 23:53,  
Zalety: brak
Wady: Wyjazd czerwiec 2018 na Korfu. Pomijając fakt, że hotel nie spełniał warunków ( była w apartamencie jedna łazienka zamiast dwóch), przeraża mnie brak jakiegokolwiek zainteresowania naszym losem rezydenta. Godzinę opóźniony lot, półtorej godziny czekania w autokarze na lotnisku, a po przyjeździe do hotelu okazuje się, że doba zaczyna się o 14.00 i kolejne półtorej godziny czekania. Kierowca autobusu zostawia nas na pustej szosie ze strzałką i napisem Anna's Apartments. Okazuje się, że aby dostać się do hotelu trzeba mieć dobrą kondycję ponieważ wejście jest bardzo strome i pod górę. Powiem szczerze, że chociaż moja walizka ważyła tylko 12 kg ledwo z nią się wdrapałam. Uważam, ze takie informacje powinny być podawane. Gdybym chciała wyjechać na obóz sportowy to nie wybrałabym wczasów wypoczynkowych. Starsze osoby miałyby ogromny problem z dotarciem na górę do hotelu. Resztę związaną z hotelem pozostawię bez komentarza gdyż wiedziałam na co się piszę - tylko dlatego, że jest coś takiego jak street view w mapach google. Biuro zapomniało napisać, że 200 m do morza jest w linii prostej. Osobliwym zjawiskiem jest rezydentka. Kobieta widmo - widziałam ją raz, na lotnisku w dniu przylotu wręczyła mi kopertę. Gdy zaczęły się problemy z hotelem w dniu przylotu, jedyną rzeczą jaką mi poradziła to cierpliwość i powiedziała tak : jak zobaczy pani właścicielkę to proszę mi ją dać do telefonu. Żart jakiś. Przez cały pobyt nie widziałam jej ani razu, nie zaproponowała nam wycieczek. Nie pomogła w niczym. Słuch o niej zaginął. Dzień przed wyjazdem przyszedł sms, że o godz 16.00 będzie transport na lotnisko, a lot o 19.05. Przyjechał po nas autokar z rosyjskojęzyczną przewodniczką. Zawieźli nas na lotnisko i zostawili samych sobie. Zaczęłam szukać po nr lotu gdzie odprawa i widzę, że nasz samolot jest o 17.55, a na zegarku 17.00. Za chwilę dopisek, że opóźniony. W końcu poprosiłam rezydentkę Rosjan i ona nam pomogła. Nie polecam nikomu wyjazdu z tym biurem!!!
1

/10

19/07/2018 22:55,  
Zalety: żadnych.
Wady: Nie polecam tego biura najgorsze z jakim byłem Wezyr teraz Coral Travel Polska, sprzedają wakacje następnie zmieniają godziny wylotu tak że na miejscu jesteś pierwszego dnia w nocy a wylot ostatniego dnia wcześnie rano tym samym tracisz 2 dni. Kiedy reklamujesz lub jeszcze przed wylotem zgłaszasz uwagi kompletnie Cię ignorują sugerując że godziny jeszcze mogą się zmienić a reklamacje składa się po powrocie. Rezydenci mało kompetentni często odpowiadają nie wiem proszę dzwonić na linie alarmową tam wiedzą wszystko. Firma nastawiona na zysk i oskubanie klienta
1

/10

16/07/2018 12:55,  
Zalety: Zalet brak
Wady: Przestrzegam przed Wezyr Coral. Zostawili ludzi samych sobie. Na reklamacje nie odpowiadają. Wzięli pieniądze i mają klienta gdzieś. Nigdy więcej nie kupię od nich niczego. Linie lotnicze, które obsługują ich loty np. do Egiptu to Air Cairo - najgorsze co może być. Ze stewardesami nie da się porozumieć czasami nawet po angielsku. Bardzo mało miejsca na nogi i stare samoloty. Na pokładzie było 3 pijanych mężczyzn, którzy zrobili sobie z całego samoloty swoje podwórko. Wyzywali wszystkich, grozili śmiercią pasażerom, nie zwracali uwagi na małe dzieci, a obsługa samolotu miała wszystko gdzieś i się pochowała. Nawet podczas lądowania nie potrafili wyegzekwować od pijanych nie chodzenia po pokładzie i zapięcia pasów. Rezydent na skargi całego samolotu nic nie zrobił. Biuro również żadnej reakcji. A brak odpisywania na reklamacje to skandal.
1

/10

25/11/2017 23:35,  
Zalety: żadnych
Wady: zostaliśmy wprowadzeni w błąd. W pokoju rzekomo 3-osobowym były dwa łóżka i jedno polowe dla dziecka... zdeformowane. Każdy z nas płacił tyle samo. Kto miał spać na wystających sprężynach? Dwie osoby z problemami kregosłupa więc przypadło na chłopaka, który po trzech nieprzespanych nocach miał dość Zakhyntosu. Rezydent miał interweniować, ale nic nie zrobił. Obiecywał dodatkowy materac, ale sie nie pojawił. Zaznaczaliśmy ustnie studio z dwoma pomieszczeniami. Na tym nam zależało. Dostaliśmy klitkę. Organizator nie uznał reklamacji. Odpowiedź można uznać za "bezczelną" usiłującą wmówić nam, ze wszystko było w porządku. UCIEKAĆ I ZAMIAWIAĆ WSZĘDZIE TYLKO NIE W CORAL TRAVEL.(WEZYR) Oczywiście można liczyć na szczęście, ALE NIECH TYLKO BEDZIE COŚ NIE TAK. Potraktują was z ignorancją. Dostali kasę. Reszta nie ważna. O zmarnowanych wakacjach nie wspomnę. Żadnej nawet drobnej rekompensaty choć nastąpiło ewidentne zaniedbanie.
1

/10

27/10/2017 13:22,  
Zalety: Jedynie piekne miejsce wyjazdu- ale to nie zasluga biura!
Wady: Chcialabym zwrocic uwage na kompletny brak profesjonalizmu i standardow panujacyw biurze Wezyr. Wykupiona wycieczka do Kemeru w Turcji okazala sie kompletnym fiaskiem, poniewaz biuro pozostawilo nas na lotnisku bez zadnej opieki gdy okazalo sie za zaginal bagaz. Rezydent nie pofatygowal sie nas poszukac, nie probowano sie z nami w zaden sposopsb skontaktowac ( ani telefonicznie- choc podalismy swoje nr komorkowe) ani przez megafon na lotnisku. Nie zapewniono nam transferu do hotelu i noc spedzilismy na lotnisku czekajac 6h (!!!) na kolejna grupe turystow z Rosji. Ponadto obecni na lotnisku przedsatwiciele nie udzielili zadnych informacji jak dlugo ma to trwac, dlaczego nie mozna zamowic taksowki czy busa. Co gorsza jednak, informacja o naszych problemach i niezalezncyh od nas opoznirniach nie trafila do hotelu gdzie skasowano nasza rezerwacje. Nad ranem po przybyciu do hotelu okazalo sie wiec ze nie ma dla nas pokoju i znowu nie bylo nikogo kto by nam na miejscu pomogl. Prosze zwrocic uwage ze hotel nie bedac odpowednio poinformowany ma prawo rezerwacje usunac i udalo nam sie uzyskac pokoj jedynie dzieki dobrej woli pracownikow i zyczliwosci personelu. Na spotkaniu organizacyjnym rezydentka przeczuwajac problemy nie raczyla nawet podac swojego nazwiska bojac sie konsekwencji. Ostrzegam wszystkich przed tym biurem!!!
1

/10

13/09/2017 10:41,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Wezyr i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie