×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Rainbow Tours


Zalety: Co dopiero wróciliśmy z Egiptu, byliśmy tam po raz pierwszy i po raz pierwszy z biurem Rainbow. Zwykle nie piszę opinii w internecie, ale tutaj chcę się wypowiedzieć, za sprawą niesamowitej rezydentki, Pani Kasi, która ogromnie nam pomogła, gdy nasza wnuczka miała problem zdrowotny. Takich pracowników ze świeczką szukać, powinna dostać wielką premię. Dziękujemy. Ponadto biuro w pełni spełniło nasze oczekiwania odnośnie tego wyjazdu.
Wady: -
10

/10

16 minut temu,  
Zalety: Nie widzę.
Wady: Uwaga na wycieczki fakultatywne sprzedawane na stronie r. pl. Oczywiście biuro nie informuje, że kupując wycieczkę fakultatywną tylko placi sie za nią, a faktyczny zapis na wycieczkę jest u rezydenta. Nawet w umowie nie ma takiego zapisu. Gdy ktoś nie wyrwie od rezydenta biletów na wycieczkę, nie pojedzie i nie zwrocone zostaną mu pieniądze. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak mnie się przydarzyło. Biuro nie chce zwrócić pieniędzy , nie mówiąc o jakimś zadoscuczynieniu za zmarnowany urlop. Po prostu zwykła kradzież, którą trzeba udowodnić w sądzie. Za moje miejsce na tej wycieczce biuro zapłaciło 0 PLN, czyli całą kwotę wzięło dla siebie. Zapomnijcie też o zadośćuczynieniu za skrócony pobyt o 12 dziennych godzin. Biuro z typowym dla siebie lekceważeniem klienta opowiada bzdury śmiejąc sie w oczy. A sniadanie w postaci pieczywa tostowego z masłem i dżemem uważa za standard w hotelu z opcję all inclusive.
1

/10

05/01/2019 22:03,  
Zalety: Rzetelne biuro, któremu ufam ja oraz cała moja rodzina od przeszło 9 lat. Nigdy nie zrobiło nam żadnego psikusa, a takowe nam się przydarzały, gdy zdarzyło nam się od Rainbow na chwilę odejść.
Wady: -
10

/10

27/12/2018 22:19,  
Zalety: w miarę dobrzy piloci
Wady: masakara - cena wyjazdów nie zawiera mnóstwa dodatkowych kosztów doliczanych "małą czcionką" co sprawia, że cena końcowa jest zawsze o 30-40% większa od cen katalogowych - "reklama" zabija, za każdym razem promocja -60% UOKiK powinien się tym w końcu zająć!!!
1

/10

23/12/2018 16:34,  
 - Profil
Zalety: brak
Wady: Rainbow przesuwa wyloty o 12h z pierwszego lub ostatniego dnia pobytu, skracając tym samym wycieczkę o cały dzień!
1

/10

18/12/2018 20:25,  
Zalety: Byliśmy w podróży poślubnej na Teneryfie z biurem Rainbow, trochę się obawialiśmy bo to była nasza pierwsza przygoda z bp w ogóle, ale nie było czego się obawiać. Wszystko było jasne, proste i klarowne, pani rezydentka spotkała się z nami na miejscu i dała namiary na siebie w razie gdyby cokolwiek się działo (my nie korzystaliśmy, ale generalnie ludzie byli zadowoleni z pomocy). Hotel pięknie położony, jedzenie dobre, chociaż z racji tego że dużo jeździliśmy, często jadaliśmy poza hotelem. Obsługa hotelowa profesjonalna i uprzejma.
Wady: -
10

/10

26/11/2018 11:22,  
Zalety: Jestem absolutnie zadowolona z usług biura Rainbow. Nasz wypoczynek był nim w pełnym tego słowa znaczeniu, bardzo przyjemny hotel, smaczne wyżywienie, bezproblemowo, pokój z pięknym widokiem. Bardzo polecam organizatora.
Wady: W zasadzie brak.
10

/10

17/11/2018 00:29,  
Zalety: brak
Wady: Biuro podróży Rainbow, występuje też pod nazwami CoralTravel/HappyTravel. Nie polecam. Wycieczka do Turcji, sprzedawana jako hotel 5 gwiazdkowy, a na miejscu hotel nie zasługuje nawet na 2 gwiazdki. Hotel zniszczony, zagrzybiony i nie spełniający żadnych standardów. Lepiej omijać i szukać u konkurencji. Można się przekonać samemu po zdjęciach: https://photos. app. goo. gl/kYJWUm8vistzZnSC7 Wyjątkowe oszukaństwo, czas spędziliśmy na wyjazdach do innych hoteli i innych miejsc. Ogólnie - karaluchy, brud, zniszczone wszystko, niebezpiecznie na basenie, murki poniszczone zostawione ostre kanty. Syf - syf - syf - idę do sądu z tymi firmami, które tak oszukują was proponując coś czego nie widzieli, a ponadto zero pomocy, jesteście zostawieni sami sobie - nie polecam i skladajcie wnioski do sadu o odszkodowanie, ponieważ dostałem już odpowiedź negatywną na reklamację.
1

/10

14/11/2018 15:01,  
Zalety: Żadnych
Wady: Kompletny brak profesjonalizmu. Brak szacunku i olewanie klienta. Na 3 dniową wycieczkę do Izreala biuro tak zorganizowało podróż, że lecielismy 24 godziny !!!. Od pojawienia się na lotnisku w Balicach o 3.30 brak przedstawiciela firmy. Brak kontaktu ze strony biura po opóźnienia samolotu. Brak informacji o zmianie lotów, sami musieliśmy kontaktować się z biurem. Po przyjechaniu do holetu o godzinie 5 rano otrzymaliśmy informacje że o 6.40 zaczyna się zwiedzanie i przewodnika nie interesuje że nie śpimy od 2 nocy i że nie jest w stanie zmodyfikować programu wycieczki. Totalna katastrofa. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tego biura.
1

/10

11/11/2018 04:32,  
Zalety: chciałam pochwalić rainbow za najlepszą objazdówkę w moim życiu, a mianowicie lenia classic. polecam zwłaszcza jeśli to pierwsza wycieczka w głębi afryki. dla mnie nie była, a szkoda. wycieczka eksponuje najpiękniejsze elementy kenijskiej przyrody, bardzo interesującą kulturę, a wypoczynek to bajka, z kenijskimi plażami nie mogą równać się żadne, ani karaibskie ani tajskie.
Wady: raczej nie posiada
10

/10

23/10/2018 17:04,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Rainbow Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie