×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Rainbow Tours


Zalety: Witam was wszystkich . Chcę podzielić się z Wami moim gorzkim doświadczeniem. Piszę tę opinie wołania duszy, wołania oszukańczego człowieka i okłamanego . Proszę o przemyślenie dwa razy, zanim przekażesz pieniądze temu biuru podróży. Chcę opowiedzieć historie i moje doświadczenia ze współpracy z tą firmą. nie jesteśmy bogatymi ludźmi, ale naprawdę chcieliśmy odpocząć za granicą, a wcześniej zaoszczędziliśmy pieniądze po raz pierwszy na wyjazd do ośrodka . Nie mając doświadczenia jak jechać na wakacje do Turcji, zwróciliśmy się do biura podróży. Po przyjeździe wybraliśmy jeden z najlepszych hoteli według opinii ludzi . konsultant tej firmy zaoferował nam ubezpieczenie zdrowotne po wyższej cenie i oczywiście się zgodziliśmy, warto było wydać takie pieniądze na podróż i nie warto było oszczędzać na takim drobiazgu , wszystko zapłaciliśmy, spakowaliśmy walizki, kupiliśmy stroje ... ale w dniu wyjazdu obudziłam się z ospą . Pobiegłam do lekarza, ale natychmiast dostałam zwolnienie lekarskie i zabroniono mię było wsiadać do lotu . nie możecie sobie wyobrazić mojej furii.
Wady: Płakałem jak nigdy wcześniej. Przede wszystkim zadzwoniłem do biura podróży z prośbą o odroczenie lotu, ponieważ mam chorobę zaskarżalna . ale biuro podróży odmówiło mi i konsultant powiedziała : nic strasznego, może pani lecieć , miałyśmy sto raz takie sytuacji , na pytanie a co z tymi ludzi którzy mogą zrazić się , ona nic nie powiedziała . A przecież ta choroba dla dorosłych może być śmiertelna . Wyjaśniłem im, że nie mogę zagrażać życiu ludziom, którzy będą w samolocie, w hotelu i ogólnie. Byłam zaskoczona , że biuro podróży nie martwiło się o swoich klientach i pracownikach , ponieważ jeden z konsultantów biura podróży miał lecieć samolotem ziemna . Dzwoniłam sto razy ze łzami i prosiłam o zmianę terminu mojej podróży. ale odmówili mi, i zabrali mi wszystkich pieniędzy. Miałam potem trudny okres , depresja . nie tylko ukradli mi wszystkie pieniądze , Tak i po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem Nie polecam , oszustwo , ukradli mi 5000. Miałam chorobę zaskarżalna , a obi kazali mi jechać . Maja gdzieś swoich klientów . Jestem w szoku od takiego podejścia do klientów . Zastanów się przed tym jak oddać im swoją ciężko zarobioną kasę !!!
1

/10

3 dni, 8 godzin temu,  
Zalety: Byliśmy na wypoczynku na Gran Canarii. Biuro Rainbow, hotel Lemon & Soul Canaima Apartments. Jesteśmy mocno zadowoleni że wybraliśmy ten obiekt, a nie tradcyjny hotel. Przyjemnie, kameralnie, spokojnie, przepiękne widoki. Obsługa bardzo miła. Aneks kuchenny, można bez problemu zrobić sobie posiłek, domowa atmosfera. W bardzo bliskiej odległości imprezowe centrum. Ze strony Rainbow wszystkie elementy wyjazdu typu transfer, zakwaterowanie, przebiegły bardzo sprawnie. Rezydentka kontaktowa i uprzejma.
Wady: -
10

/10

12/02/2020 14:39,  
Zalety: Przez lata korzystania z biura nie mamy żadnych zastrzeżeń. Rzetelna organizacja, porządne hotele, pomocni rezydenci. Pozdrawiam.
Wady: -
9

/10

01/02/2020 14:15,  
Zalety: Rezydenci.
Wady: We wrześniu 2019 polecieliśmy w podróż poślubną. Wykupiliśmy wycieczkę w biurze podróży Rainbow Tours. Cały wyjazd bez zastrzeżeń do momentu powrotu. Zabrano nam bagaże, wydano bilet mężowi, a z moim był jakiś problem. Poprosiliśmy rezydenta o pomoc. Okazało się, że nie ma mnie na liście powrotnej. Nie wiem na ile zawiniło biuro podróży a na ile przewoźnik Wizzair, ale ktoś odłączył mnie i tylko mnie od wycieczki i wpisał na listę rezerwową. Powrót miał być jeśli dobrze pamiętam o 19:20 a 2 minuty przed planowanym odlotem wbiegłam dopiero na pokład. Pomijam złamanie regulaminu, że zabrano mi walizki a według regulaminu bagaż nie ma prawa być na pokładzie jeśli właściciela tam nie ma. Finalnie poleciałam, ale zostaliśmy potraktowani okropnie. Nigdy nie zdecyduję się na wycieczkę z tego biura. Reklamacja oczywiście została odrzucona i wyjaśnione, że zdarzył się overbooking. Nie wiem jakim cudem skoro kupując wycieczkę to mam również zagwarantowany powrót i raczej odłączenie mnie od grupy nie jest zgodne z prawem. NIE POLECAM!
2

/10

15/01/2020 10:25,  
Zalety: Moja żona, syn i ja jesteśmy zachwyceni Rainbow Tours, organizacją wyprawy do Peru i Boliwii a przede wszystkim profesjonalizmem przewodników/rezydentów : Henryka Konwy i Piotra Drozda. Jest to autentyczny wzór do naśladowania. Niesamowita wiedza, kompetencje interpersonalne, uprzejmość, kultura osobista i klasa. Gwarantowali pełne bezpieczeństwo i komfort podczas bardzo intensywnej i pasjonującej wyprawy. Już planuję kolejną podróż do Peru.
Wady: żadnych
10

/10

05/01/2020 00:57,  
Zalety: Świetny pobyt w Grecji zorganizowany przez Rainbow, fajne syte i dobrze smakujące all inclusive, animacje dla dzieci w cenie, hotel zgodny z opisem. Na pewno wybierzemy się drugi raz!
Wady: Świetny pobyt w Grecji zorganizowany przez Rainbow, fajne syte i dobrze smakujące all inclusive, animacje dla dzieci w cenie, hotel zgodny z opisem. Na pewno wybierzemy się drugi raz!
10

/10

18/12/2019 00:44,  
Zalety: Bardzo przyzwoite biuro. Mają wykwalifikowanych pilotów - pasjonatów, zwłaszcza na objazdówki egzotyczne. Bardzo ciekawe i inspirujące osobowości. Z objazdówek na których byłam polecam najbardziej Kuba - Wyspa jak Wulkan Gorąca, Baśniowa Tajlandia, Azjatyckie Tygrysy i Włochy Klasyczne.
Wady: -
10

/10

01/12/2019 14:28,  
Zalety: Biuro oceniam bardzo dobrze, rezydentka Pani Kasia uprzejma i pomocna, na tyle na ile mogła to nam podpowiedziała, także co do kierunków własnego zwiedzania. Bardzo dobra obsługa przed wyjazdem i podczas wyjazdu, wszystko jasne, wszystko wiadomo, infolinia cały czas dostępna. W razie problemów klient nie zostaje sam. Hotel Playacalida z Figloklubem bajeczny, pięknie położony, ze wspaniałymi strefami basenowymi, w tym robiący wrażenie basen infinity. Jedzenie przepyszne.
Wady: Absolutnie żadnych.
9

/10

23/10/2019 19:43,  
Zalety: Przyzwoite, uczciwe biuro podróży z szerokim wachlarzem opcji do wyboru dla każdego rodzaju klientów. My jestesmy akurat klientem rodzinnym, więc mamy nie tylko pokoje rodzinne w najróżniejszym standardzie, ale też zniżki dla naszych potomków i klubiki dla dzieci w hotelach, organizowane przez Rainbow. Jeździmy z biurem od lat i jak dotąd same dobre wspomnienia.
Wady: W zasadzie nie zauważyłem nic, co bym oceniał negatywnie.
10

/10

24/09/2019 20:31,  
Zalety: Poza ładną plażą w hotelu i biura w Warszawie ładnego i wycieczki fakultatywnej do Macedonii nic
Wady: Obecnie jesteśmy w hotelu Adriatik 2 niestety już od wejścia zostaliśmy przez rezydentów potraktowani okropnie oferowano nam pokój standard w biurze Galerii Północnej w Warszawie zupełnie inny a mamy pokój w starej części cały w drewnie identyczny jak góralska chata dosłownie i w przenośni złożyłam zażalenie do rezydentów i twierdzą że pewnie źle widzieliśmy ale tych zdjęć na stronie Rainbow na pewno nie ma standard i standard ogromna różnica łazienka grzyb i brud totalny pierwszy i ostatni raz z tym biurem pisałam 3 maile i odpisano mi że moje zażalenia eraz ze zdjęciami poszły do centrali ubiegam się o rekompensatę za ten wyczyn zobaczymy jak to będzie 14 sierpnia 2019 trafiłam tu z rodziną jest 17 sierpnia sobota i cisza.
1

/10

17/08/2019 21:47,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Rainbow Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie