Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Ulette 31/03/2020 18:09   
Ulette - Profil Ulette
9 Zalety: Polecam, wiele wyjazdów z nimi za mną, dla mnie najlepsze biuro. Trzymam kciuki w tych trudnych czasach.

Wady: Nie dotyczy
evelis2012 29/03/2020 15:13   
evelis2012 - Profil evelis2012
1 Zalety: To są oszuści. Do końca zwlekali z odwoływaniem dalekich wylotów by później klienci tracili swoje pieniądze.

Wady: Uważajcie na biuro Rainbow.
kla 25/03/2020 14:45   
kla - Profil kla
10 Zalety: Wycieczka objazdowa po Chinach "W krainie złotego smoka" realizowana w zeszłym roku, bardzo dobry program, wspaniała pilotka. Dbałość o szczegóły, dobre hotele i jedzenie. Polecam się wybrać jeśli ktoś ma okazję.

Wady: -
annasu 21/03/2020 19:28   
annasu - Profil annasu
10 Zalety: Organizacja wczasów w Egipcie zrealizowanych w styczniu na najwyższym poziomie, piękny hotel 5*, wspaniała obsługa, bardzo uczynna i pomocna rezydentka.

Wady: -
Selenaars91 20/02/2020 12:40   
Selenaars91 - Profil Selenaars91
1 Zalety: Witam was wszystkich . Chcę podzielić się z Wami moim gorzkim doświadczeniem. Piszę tę opinie wołania duszy, wołania oszukańczego człowieka i okłamanego . Proszę o przemyślenie dwa razy, zanim przekażesz pieniądze temu biuru podróży. Chcę opowiedzieć historie i moje doświadczenia ze współpracy z tą firmą. nie jesteśmy bogatymi ludźmi, ale naprawdę chcieliśmy odpocząć za granicą, a wcześniej zaoszczędziliśmy pieniądze po raz pierwszy na wyjazd do ośrodka . Nie mając doświadczenia jak jechać na wakacje do Turcji, zwróciliśmy się do biura podróży. Po przyjeździe wybraliśmy jeden z najlepszych hoteli według opinii ludzi . konsultant tej firmy zaoferował nam ubezpieczenie zdrowotne po wyższej cenie i oczywiście się zgodziliśmy, warto było wydać takie pieniądze na podróż i nie warto było oszczędzać na takim drobiazgu , wszystko zapłaciliśmy, spakowaliśmy walizki, kupiliśmy stroje ... ale w dniu wyjazdu obudziłam się z ospą . Pobiegłam do lekarza, ale natychmiast dostałam zwolnienie lekarskie i zabroniono mię było wsiadać do lotu . nie możecie sobie wyobrazić mojej furii.

Wady: Płakałem jak nigdy wcześniej. Przede wszystkim zadzwoniłem do biura podróży z prośbą o odroczenie lotu, ponieważ mam chorobę zaskarżalna . ale biuro podróży odmówiło mi i konsultant powiedziała : nic strasznego, może pani lecieć , miałyśmy sto raz takie sytuacji , na pytanie a co z tymi ludzi którzy mogą zrazić się , ona nic nie powiedziała . A przecież ta choroba dla dorosłych może być śmiertelna . Wyjaśniłem im, że nie mogę zagrażać życiu ludziom, którzy będą w samolocie, w hotelu i ogólnie. Byłam zaskoczona , że biuro podróży nie martwiło się o swoich klientach i pracownikach , ponieważ jeden z konsultantów biura podróży miał lecieć samolotem ziemna . Dzwoniłam sto razy ze łzami i prosiłam o zmianę terminu mojej podróży. ale odmówili mi, i zabrali mi wszystkich pieniędzy. Miałam potem trudny okres , depresja . nie tylko ukradli mi wszystkie pieniądze , Tak i po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem Nie polecam , oszustwo , ukradli mi 5000. Miałam chorobę zaskarżalna , a obi kazali mi jechać . Maja gdzieś swoich klientów . Jestem w szoku od takiego podejścia do klientów . Zastanów się przed tym jak oddać im swoją ciężko zarobioną kasę !!!
kampa 12/02/2020 14:39   
kampa - Profil kampa
10 Zalety: Byliśmy na wypoczynku na Gran Canarii. Biuro Rainbow, hotel Lemon & Soul Canaima Apartments. Jesteśmy mocno zadowoleni że wybraliśmy ten obiekt, a nie tradcyjny hotel. Przyjemnie, kameralnie, spokojnie, przepiękne widoki. Obsługa bardzo miła. Aneks kuchenny, można bez problemu zrobić sobie posiłek, domowa atmosfera. W bardzo bliskiej odległości imprezowe centrum. Ze strony Rainbow wszystkie elementy wyjazdu typu transfer, zakwaterowanie, przebiegły bardzo sprawnie. Rezydentka kontaktowa i uprzejma.

Wady: -
fedanus 01/02/2020 14:15   
fedanus - Profil fedanus
9 Zalety: Przez lata korzystania z biura nie mamy żadnych zastrzeżeń. Rzetelna organizacja, porządne hotele, pomocni rezydenci. Pozdrawiam.

Wady: -
andzelika1 15/01/2020 10:25   
andzelika1 - Profil andzelika1
2 Zalety: Rezydenci.

Wady: We wrześniu 2019 polecieliśmy w podróż poślubną. Wykupiliśmy wycieczkę w biurze podróży Rainbow Tours. Cały wyjazd bez zastrzeżeń do momentu powrotu. Zabrano nam bagaże, wydano bilet mężowi, a z moim był jakiś problem. Poprosiliśmy rezydenta o pomoc. Okazało się, że nie ma mnie na liście powrotnej. Nie wiem na ile zawiniło biuro podróży a na ile przewoźnik Wizzair, ale ktoś odłączył mnie i tylko mnie od wycieczki i wpisał na listę rezerwową. Powrót miał być jeśli dobrze pamiętam o 19:20 a 2 minuty przed planowanym odlotem wbiegłam dopiero na pokład. Pomijam złamanie regulaminu, że zabrano mi walizki a według regulaminu bagaż nie ma prawa być na pokładzie jeśli właściciela tam nie ma. Finalnie poleciałam, ale zostaliśmy potraktowani okropnie. Nigdy nie zdecyduję się na wycieczkę z tego biura. Reklamacja oczywiście została odrzucona i wyjaśnione, że zdarzył się overbooking. Nie wiem jakim cudem skoro kupując wycieczkę to mam również zagwarantowany powrót i raczej odłączenie mnie od grupy nie jest zgodne z prawem. NIE POLECAM!
wpopczyk 05/01/2020 00:57   
wpopczyk - Profil wpopczyk
10 Zalety: Moja żona, syn i ja jesteśmy zachwyceni Rainbow Tours, organizacją wyprawy do Peru i Boliwii a przede wszystkim profesjonalizmem przewodników/rezydentów : Henryka Konwy i Piotra Drozda. Jest to autentyczny wzór do naśladowania. Niesamowita wiedza, kompetencje interpersonalne, uprzejmość, kultura osobista i klasa. Gwarantowali pełne bezpieczeństwo i komfort podczas bardzo intensywnej i pasjonującej wyprawy. Już planuję kolejną podróż do Peru.

Wady: żadnych
Janko 18/12/2019 00:44   
Janko - Profil Janko
10 Zalety: Świetny pobyt w Grecji zorganizowany przez Rainbow, fajne syte i dobrze smakujące all inclusive, animacje dla dzieci w cenie, hotel zgodny z opisem. Na pewno wybierzemy się drugi raz!

Wady: Świetny pobyt w Grecji zorganizowany przez Rainbow, fajne syte i dobrze smakujące all inclusive, animacje dla dzieci w cenie, hotel zgodny z opisem. Na pewno wybierzemy się drugi raz!
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama