Opinie o biurze podróży Itaka

MonikaB 18/06/2019 18:32   
MonikaB - Profil MonikaB
1 Zalety: brak

Wady: Wykupiliśmy wakacje na Korfu w hotelu Porto Demo Boutique. Przed wyjazdem pracownica biura podróży Itaka zadzwoniła z informacją, że ten hotel nie zostanie wybudowany przed naszym przyjazdem. Zaproponowała inny - Amour (tylko jeden, bez wyboru). Zgodziliśmy się. Na lotnisku na Korfu rezydenci poinformowali nas, że hotel, w którym mieliśmy zostać zakwaterowani nie został jeszcze ukończony, więc zostaniemy przeniesieni do innego hotelu. Na nic zdały się nasze protesty i chęć natychmiastowego powrotu do kraju. Po przewiezieniu nas do hotelu okazało się, że zamieszkamy w domkach kempingowych w górach. Jestem osobą mającą problemy z poruszaniem się (po przebytej ciężkiej chorobie), więc ten "hotel" był dla mnie więzieniem. Trzykrotnie zmienialiśmy pokoje na kolejne, za każdym razem troszkę niżej w górach. Ale wciąż w górach! Dodatkowe atrakcje to brak ciepłej wody lub brak wody w ogóle, niedziałająca klimatyzacja, kiepska opcja all inclusive (za wodę trzeba było dodatkowo płacić!), cuchnąca kanalizacja... Po wniesieniu zbiorowej reklamacji do rezydentki, w połowie naszych wakacji zostaliśmy przeniesieni do hotelu Amour. Radość trwała tak długo, jak nasza podróż z jednego hotelu do drugiego. Hotel Amour okazał się hotelem niedokończonym. Brakowało wyposażenia, jak np. klamek, znów nie działał klimatyzacja, nie działała lodówka, a przede wszystkim bardzo śmierdziało farbą. Wystosowaliśmy 2 reklamacje do Itaki. Jedną zbiorową, jeszcze podczas naszego pobytu na Korfu, drugą indywidualną, po powrocie do domu. Pierwsza została odrzucona. W odpowiedzi na drugą zaproponowano nam śmiesznie nieadekwatną do sytuacji rekompensatę, z której nie skorzystamy. Jeździliśmy z Itaką na wakacje od lat. Było różnie, ale tym razem Itaka przeszła wszelkie normy przyzwoitości. Nigdy więcej.
Juzek 07/06/2019 13:30   
Juzek - Profil Juzek
1 Zalety: ?

Wady: Miałem wykupioną imprezę zwiedzanie Siri Lanki / Cejlonu = pare dni Malediwy. Jak po wybuchach chciałem imprezę odwołać to okazała się że dla Itaki nie ma obiektywnych powodów - dla nich jest bezpiecznie, śmieć kilkuset ludzi, stan wyjątkowy, zbrojni wszędzie, godzina policyjna, ostrzeżnie MSZ 3 stopień nieznaczą dla nich nic. sciągaja kary jak za zwykłą anulację. Żadnych propozycji rozwiązania sprawy, przełożenia, zwrotu bezkosztowego, czy czegokolwiek. Arogancja wobec klienta na całego. Nie zyczę nikomu, żeby musiał zdać się na ich opiekę w niestandartowej sytuacji.
KarolaKarola12 28/05/2019 12:49   
KarolaKarola12 - Profil KarolaKarola12
10 Zalety: Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Nie zdarzyło mi się by jakość hotelu nie zgadzała się z tym podanym w opisie na stronie biura. Rezydent jest bardzo pomocy i szybko rozwiązauje ewentualne problemy. Biuro sprawdza się szczególnie dobrze w wyjazdach rodzinnych z dziećmi

Wady: Brak
dbak16 21/05/2019 15:47   
dbak16 - Profil dbak16
10 Zalety: Biuro podróży Itaka oprócz tego, że ma w ofercie bardzo fajne wycieczki i miejsca na wakacje to jeszcze naprawdę dba o swoich klientów. Nie wiem skąd te negatywne opinie - mnie nigdy nie spotkało nic co niżej wymienione. Hotele fajne w tych cenach, samoloty jak i sama podróż również. Z Itaką na wakacje lecę już 4 raz z rzędu i wiem, że będzie fajnie.

Wady: nie ma
Globtrotter77 14/05/2019 17:00   
Globtrotter77 - Profil Globtrotter77
1 Zalety: Zalet brak - najgorsze biuro podróży z jakiego kiedykolwiek korzystałem!!!

Wady: Nawet jak hotel jest w miarę dobry to jako klient Itaki dostaniesz najgorsze w nim pokoje - linie lotnicze (oczywiście nie wszystkie) obsługujące biuro (w szczególności loty długodystansowe) to linie No Name - z okrutnie starymi samolotami - strach czy w ogóle dolecą - na żadne reklamacje nie licz - będziesz zawsze klientem 2 lub 3 kategorii. Gdzieś kiedyś czytałem, że Prezes Itaki nigdy nie był na wczasach z swoim biurem - ale nie wiem, czy to prawda...
DaniMac 14/05/2019 13:33   
DaniMac - Profil DaniMac
10 Zalety: ciekawe oferty wakacji, niskie ceny, fajne hotele w dobrych standardach, przyjemne loty

Wady: nie ma
klara889 29/04/2019 14:20   
klara889 - Profil klara889
10 Zalety: jak wakacje to tylko z Itaką ze względu na ciekawe oferty w atrakcyjnych cenach - z nimi zwiedziłam już większość Europejskich, gorących miast :)

Wady: brak
jabywalec 24/04/2019 10:38   
jabywalec - Profil jabywalec
10 Zalety: Super wycieczki i organizacja. Jak podróżować to tylko z Itaką. Jestem wiernym klientem i na długo nim pozostanę.

Wady: Brak
laurapienko 18/04/2019 12:27   
laurapienko - Profil laurapienko
10 Zalety: Super biuro podróży, które ma w zanadrzu bardzo ciekawie i atrakcyjne oferty. Urlop w Hiszpanii bardzo udany! :)

Wady: Brak!!
NOWITZKI 17/04/2019 12:03   
NOWITZKI - Profil NOWITZKI
1 Zalety: Brak - przykro to stwierdzić, ale wszystkie poprzednie pozytywne opinie zostały wystawione przez podstawione osoby - pewnie z itaki - zbliża się sezon więc trzeba się zareklamować - szkoda, że Admin tego nie kontroluje

Wady: Byłem raz i był to najgorszy wyjazd na świecie z najgorszym biurem dotychczas
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama