Opinie o lotnisku Gdańsk (GDN)

Kss 05/09/2022 11:20   
9 Zalety: Dobry dojazd, lotnisko nowoczesne, dużo miejsca, jest gdzie czekać na lot. Kontrola bezpieczeństwa zawsze profesjonalna i sprawna.

Wady: Nie ma wad.
antyhiena 13/03/2022 16:35   
1 Zalety: Niewiele. 0statnio straciłem bezpowrotnie zapis filmu video z poprzedniej podroży, bo przed kontrolą bezpieczenstwa nie ma tablcy informującej o potrzebie wyjęcia karty pamięci z aparatu lub kamery. Jest tylko pokrzykiwanie, zeby wyjmować sprzet z torebki i pasażer nie zdaje sobie sprawy, że skaner z promienioaniem rentgenowskim może uszkadzać zapis na karcie pamieci.

Wady: Jaki prezydent Gdańska, taki lotniczy port. Widać, że uklady ważniejsze od doboru odpowiednich kadr zarządzających. Na tle lotnisk na południu Polski, Gdańsk wypada najgorzej. Większośc atrakcyjnych polączeń, także czarterowych mają: Kraków, Katowice, Wrocław, także Poznań, o którym jeszcze nie dawno niewiele się słyszało , no i oczywiscie Warszawa. A w Gdańsku nic sie nie dzieje. Tylko glównie loty na zimną i lodowatą północ. Słowem zarząd do wymiany. I to jak najszybciej !
raiders 21/11/2021 07:02   
10 Zalety: -Noiwoczesne , fajne lotnisko

Wady: -brak
andy81 04/10/2020 23:00   
7 Zalety: Bardzo dobra lokalizacja (fajna okolica dookoła), bardzo dogodny dojazd (transportem publicznym - pociągiem i autobusem, jak i samochodem). Nowoczesny terminal (lanside i airside). Rozmiar lotniska w sam raz (nie za duże, nie za małe) na obsługiwany obecnie ruch. Postępujące inwestycje z myślą o przyszłości. 3 bardzo fajnie utrzymane stanowiska spotterskie dookoła perymetru lotniska - z myślą o entuzjastach lotnictwa (żeby każde lotnisko było tak przyjazne w tym zakresie).

Wady: Beznadziejna siatka połączeń (nie biorę pod uwagę połączeń czarterowych/wakacyjnych). Jedyne dobrze skomunikowane rejony z Gdańskiem to SKandynawia, Wyspy Brytyjskie, Niemcy i Ukraina. Jeszcze parę standardowych kierunków typu Paryż, Barcelona, Mediloan czy Amsterdam i kilka połączęńdo mniejszych (relatywnie) lotnisk jak Pisa, Rejkjavik czy Ateny. Cheć podróży gdzie indziej to koniecznosć przesiadki. Szkoda że nie ma ciekawych kierunków typu Porto, Bordeaux, Madryd czy żadnego połączenia z krajami bałtyckymi (Rygi już nie ma) lub z Bałkanami (poza Grecją). Tu jest duże pole do poprawy bo można by zrobic pare bezposrednich połączeń bez konieczności przesiadki w Warszawie - lot do Tallina czy Rygi przez Warszawę to słaba alternatywa.
sp0adam 20/09/2019 21:24   
10 Zalety: Nowoczesna infrastruktura, nieduże odległości, prosta i jasna komunikacja wewnętrzna, lokalizacja w niewielkiej stosunkowo odległości od centrów Trójmiasta.

Wady: Nie znajduję.
mankut1980 29/03/2019 10:39   
8 Zalety: Spoko lotnisko - dobra komunikacja.

Wady: Raczej brak wad
kubawice1 08/02/2019 08:04   
1 Zalety: Brak

Wady: Skandal!!!60 zł za parking , na którym byłem ponad pół g, kolezenska przysluga okazała się bardzo droga.. hieny z lotniska żerują na niewiedzy ludzi
saleksandra 30/07/2018 10:52   
1 Zalety: Brak.

Wady: Bardzo dużo. Może napiszę te najbardziej rażące mnie, jako matki podrozujacej z niemowlakiem. Pokoju do karmienia/ przewijania brak. Przewijak owszem i jest - znajduje się on w toalecie dla niepełnosprawnych - brudnej, smierdzacej, bo inaczej nie można tego nazwać. Po przejściu całego lotniska wzdłuż i wszerz nie znalazłam pokoju do nakarmienia syna. Zostałam poinformowana, że toaleta dla niepełnosprawnych spełnia funkcję pokoju. TOALETA. Nie wiem czy ludzie zarządzający tym lotniskiem chcieliby jeść posiłek w toalecie. Windy nie zawsze działają. Ceny wody masakryczne. Najtańsza 7 zł. To jest jakiś żart. Bardzo niemiła obsługa - rozumiem, że było rano i może Pani była zmęczona Ale nie tylko ona. Kontrola celna jakiś żart kolejny. Po wyjęciu śpiącego dziecka z wozka Pan stwierdził że mam zdjąć zegarek i wyjąć dziecku smoczek. Plastikowy smoczek. Ogólnie tak zenujacego lotniska nie widziałam a latamy w miarę regularnie. Nie polecam.
Tuptexo 02/01/2018 20:37   
7 Zalety: Sporo destynacji, darmowe wi-fi. Dyzi parking, dosyć dużo gate'ów i sklepów. Super mają premium longue.

Wady: Ceny w duty free- jakaś porażka! Woda niegazowana 500ml kosztuje 7 zł! na szczęście zmieniaą operatora duty-free.
masaj 21/09/2017 18:13   
10 Zalety: Zaskakująco miła obsługa przy check-in, z sugestią zmiany miejsca by ominąć opłatę :)

Wady: Brak
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama