Opinie o lotnisku Warszawa-Modlin (WMI)

JolaPl 19/07/2022 08:11   
1 Zalety: Dobre oznakowanie ułatwiające dojazd na lotnisko.

Wady: Pracownicy bez całkowitej kultury osobistej. Musieliśmy nabyć woreczki na malutkie perfumy. Maszyna jedna pusta, druga nie działa. Zgłaszamy to pracownikowi a on mówi, że to nie jego sprawa a my powinniśmy być przygotowani. Mówiliśmy, że lecieliśmy 3 dni wcześniej z tymi samymi rzeczami, tą samą linią i nie musieliśmy kupować żadnych woreczków. Wtedy Pan oburzony pyta swojego kolegę czy ma worki a on na to :"swoje wory mam". Po prostu żenada. Obsługa naprawdę poniżej jakichkolwiek norm i zasad kultury. A język angielski na poziomie dramatycznym. Inny mężczyzna mówił, że maszyna nie działa po angielsku a pracownik odpowiadał po polsku. Nawet w mniejszych, biedniejszych krajach poziom dużo wyższy niż tu. Naprawdę wstyd.
wera200o 28/06/2022 18:02   
1 Zalety: Brak

Wady: Okropne lotnisko. Nie widzę żadnych plusów. Odprawa tragedia, najgorsza jaką miałam, obsługa czepia się wszystkiego odnoście bagażu. Brak miejsc siedzących dla oczekujących na lot, 2 godziny spędzone na podłodze w tłumie ludzi, do tego zero tlenu, nie ma czym oddychać, wszyscy siedzą na sobie. Ledwo da się ruszyć. Brud w łazienkach. Odradzam wszystkim!
Space 19/04/2020 12:50   
5 Zalety: Dobry dojazd dla mieszkańców północnego Mazowsza (raczej tylko dla nich). Check-in sprawny, budynek w miarę nowy. Na taśmach bagaż też nieźle.

Wady: Kontrola bezpieczeństwa najgorsza jaką widziałem. Obsługa niemiła to mało powiedziane. Czepiają się niemal wszystkiego. To nie jest wielkie lotnisko o strategicznym znaczeniu, tylko port lotniczy na zadupiu do obsługi turystów tanich linii. Takim podejściem do pasażerów chcą się chyba dowartościować.
TADEUSZ2000 23/03/2020 12:26   
1 Zalety: Nie ma

Wady: Bezsensowne wpuszczanie pasażerów na płytę lotniska, niemiły personel, ,, Port Lotniczy" zbudowany na szczerym polu
MateoOnyx 21/01/2020 16:00   
1 Zalety: Brak jakichkolwiek zalet

Wady: Dojazd do lotniska dość utrudniony, przeważnie autobusem lub pociągiem z licznymi przesiadkami. Obsługa lotniska (oczywiście nie wszyscy), niezbyt wychowana, chyba przydało by się jakieś szkolenie dla personelu. Drożyzna w "sklepach bezcłowych" Bardzo zła organizacja bramek na lotnisku, tak na prawdę nie wiesz nigdy czy jesteś przy prawidłowej. Byłem na różnego rodzaju małych lotniskach i jakoś tam potrafią odgrodzić taśmami pasy do odpowiednich lotów, przykładem może być tu lotnisko w Rzeszowie, Łodzi czy Bydgoszczy. Nie polecam
usuniety 27/07/2019 20:31   
1 Zalety: Zero!!!

Wady: Dlaczego to lotnisko zbudowane w szczerym polu na potrzeby euro 2012 jeszcze istnieje???
masaj 18/02/2019 08:23   
4 Zalety: Łatwa i sprawna kontrola paszportowo-bagażowa na wylocie

Wady: Wypuszczanie bez sensu pasażerów na płytę lotniska (zwłaszcza kiedy jest naprawdę zimno) po to, by czekali kilkadziesiąt minut aż samolot opuszczą poprzedni pasażerowie i pokład będzie gotowy na ich przyjęcie.
Agnsrsr1 28/09/2018 05:57   
1 Zalety: Brak.

Wady: W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem jakie prezentuje ochrona na tym lotnisku. Traktuje się tu ludzi gorzej niż bydło. Czy ktoś w ogóle szkoli tych ludzi z przepisów albo z jakiś podstaw kultury?
piotrpank 10/05/2018 14:04   
2 Zalety: Calkiem spora oferta lotow.

Wady: W strefie wylotowej Non Schengen naliczylem 72 miejsc siedzacych. To nawet nie polowa jednego samolotu Ryanaira. Musi byc ciasnota jak sa dwa samoloty naraz. Spluczka w ubikacji meskiej nie dzialala pewnie usterka ale pozostaje w pamieci. Pan zapowiadajacy wiadomosci po polsku i po angielsku mowil jak karabin maszynowy. Nie zrozumialem nic w zadnej wersji. Siedzacy obok mnie Anglicy smiali sie ze moglo to byc w jakimkolwiek jezyku. Po angielsku mowi sie powoli by ludzie mogli cos zrozumiec!!!
KarolGum 10/03/2018 09:01   
1 Zalety: W tym lotnisku nie widze żadnych zalet, najlepiej je zamknąć i rozwinąć lotnisko Chopina.

Wady: Niemiła obsługa, ktora nie zna przepisów albo traktuje je od swojego widzimisie. Wysokie ceny na lotnisku, malo miejsca po odprawie, a na samolot czeka sie na podwórku masakra. Wprowadzone ostatnio opłaty za wyjazd na parking przy lotnisku kolejny przykład traktowania podróżnych, a przez to i parkingi obok lotniska podrożały o 50 zł przez co stały sie bardzo drogie. I są bezczelni bo nawet nie odpowiadaja na reklamację, widac ile znaczy dla nich pasażer.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama