Opinie o lotnisku Warszawa-Modlin (WMI)

Betsi 23/07/2012 23:19   
Betsi - Profil Betsi
1 Zalety: zero

Wady: Masakra w pełnym wydaniu. Kiedyś na warszawską Etiudę mówiło się barak - teraz na tą nazwę zasługuje Modlin. Duszno i parno, brak informacji i woli pomocy wśród pracowników. Największy minus: DOJAZD! Ledwo zdążyłam na samolot bo pocią się spóźnił (a miałam spory zapas", wczoraj powrót samochodem, około 22ej korej w Łomiankach do Warszawy: 50 minut stania na jakieś 3 km!
robert1965 23/07/2012 22:18   
robert1965 - Profil robert1965
1 Zalety: jest, chociaz lepiej, zeby nie bylo w takiej formie w jakiej jest

Wady: totalna porazka, zenada do kwadratu. Czy nie mozna wyslac zarzadzajacych do Burkina Faso, aby zobaczyli, co to znaczy lotnisko?ten barak wyglada tak, jakby ktos wczoraj wymyslil, ze dzisiaj bedzie tu lotnisko. Koszmarny dojazd ( fatalna informacja, zdezelowany autobus, naturalnie nie przystosowany do przewozu ludzi z bagazami). Na samym lotnisku wcale lepiej: fatalna informacja, nikt nie informuje o gateach, pasazer sam sie domysli przeciez sa tylko cztery. duszno, brak wszystkiego. NIGDY WIECEJ. Gdzie jest minister transportu? wladze Modlina/Warszawy? (dojazd)Bylem w swoim zyciu na ponad stu lotniskach, czegos takiego nie widzialem: chaos i wstyd.
Z C 21/07/2012 17:37   
Z C - Profil Z C
1 Zalety: małe

Wady: Lotnisko położone daleko od Warszawy, dojazd nieoznakowany-brak drogowskazów kierujacych na lotnisko; mała ilość ludzi do obsługi; brak sklepów i barów- nie ma gdzie zjeść kiedy się czeka; lotnisko nieoznakowane- ciężko znaleźć skąd masz odlot.
Lambedaldyn Dalan 27/04/2012 03:51   
Lambedaldyn Dalan - Profil Lambedaldyn Dalan
10 Zalety: Drugie lotnisko w Warszawie, które będzie miało dosyć rozwiniętą siatkę połączeń.Zobaczymy jak będzie z obsługą oraz organizacją.

Wady: Lotnisko jest położone ok 40 km od centrum Warszawy.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama