×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Teneryfa Reina Sofia Arpt


Zalety: Czysto, odpowiednia liczba siedzeń, wiele sklepów i restauracji. Produkty w niezbyt wygórowanych cenach. Automaty - woda 1euro. Wyloty z rękawa.
Wady: Mała liczna pracowników na odprawie bagaż i pasażer. Nadawanie bagaż dwie panie, odprawa pasażer jedna pracownica.
7

/10

28/02/2020 15:46,  
Zalety: Główny hol wydaje się bardzo przestronny. Prawdopodobnie w związku że mój lot był ostatnim tego dnia kontrola bezpieczeństwa bez absolutnie żadnej kolejki.
Wady: Miałem wylot jako ostatni lot tego dnia o 23:55 następny rejs rano o 6:00. Byłem na lotnisku ok 22:15 wszystkie sklepy zamknięte. Jeden mini bar czynny po przejściu kontroli bezpieczeństwa. Plusem w wadach są automaty z wodą, tam kupiłem butelkę z wodą, bo w sklepach nie można było - wszystko zamknięte. W męskich toaletach brak papieru toaletowego …. przeszukałem ponad 10 kabin w dwóch różnych toaletach, żeby móc zrobić co potrzeba. Troche skandal aby tego brakło.
3

/10

15/10/2018 01:40,  
Zalety: Otwarty gate nr 32 wraz z kanapami
Wady: Małe lotnisko staje się bardzo zapełnione w szczycie sezonowym, wysokie ceny na duty free, mały wybór restauracji, powolna obsługa (zapewnili 1h opóźnienia poprzez powolny boarding)
7

/10

10/07/2018 16:53,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Reina Sofia Arpt i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie