×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Londyn Stansted Stansted


Zalety: THERE ARE FLIGHTS to my homeland
Wady: the organisation at the airport for all the morning flights is horrible. it was really mess with check in
6

/10

23/09/2018 17:45,  
Zalety: Brak
Wady: Daleko od miasta, drogie i fatalnie zorganizowane transfery, skandalicznie długie i ciasne przejście przez strefę handlową, upierdliwa kontrola bezpieczeństwa
1

/10

04/11/2016 12:41,  
Zalety: dobra baza dla tanich linii
Wady: mało miejsc do siedzenia czekając na odprawę bagazowa
9

/10

28/10/2016 13:19,  
Zalety: Dużo lotów
Wady: Tłok Hałas Parking bardzo daleko Dlugie oczekiwanie na bagaz
4

/10

24/08/2016 22:42,  
Zalety: Dużo lotów
Wady: Tłok Hałas Parking bardzo daleko Dlugie oczekiwanie na bagaz
4

/10

24/08/2016 22:41,  
Zalety: Mimo że jest to port regionalny, to wielkością przypomina lotnisko Chopina-największe obecnie lotnisko w Polsce. Wiele gate'ów. Bardzo dużo sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. Ciekawe rozwiązanie z kolejką podwożącą pasażerów do bardziej oddalonych gate'ów. Ładny, prezentujący się okazale terminal. Lotnisko jest doskonale oznakowane i z łatwością można wszędzie trafić. Port lotniczy jest znakomicie skomunikowany z Londynem i lotniskami wokół Londynu, np. z lotniskiem Luton. W porównaniu z Luton, lotnisko Stansted robi znacznie większe wrażenie pod każdym względem.
Wady: Długi czas oczekiwania, tłok i kolejki przy stanowiskach do samodzielnej kontroli paszportowej. Często psujące się automaty służącego do omawianej czynności. Konieczność przejścia ponownej kontroli bezpieczeństwa, gdy po wylądowaniu musimy przesiąść się do innego samolotu, na jeszcze inny lot na tym lotnisku. Brak opcji "connecting flights". Bardzo wysokie ceny żywności, napojów i innych produktów dostępnych w strefie wolnocłowej.
8

/10

04/06/2016 19:16,  
Zalety: Dużo miejsca siedzących oraz dużo sklepów dla tych co lubią drogie sklepy.
Wady: Obsługa przesadnie przywiązuje się do pracy. Dwie nieuprzejme kobiety na bramkach tuż przed wejście na pokład lotniska podczas sprawdzania biletów pokładowych były nieuprzejme i uparte. Otrzymałam polecenie od tych Pań abym włożyła swoją torbe by sprawdzic jej wielkość gdy torba zmieścił się w wyznaczonym przez nie miejscu uznały ze torba jest nadal zbyt dużo ponieważ wystawala rączka z mojego bagażu gdy zapytalam dlaczego udzieliła mi bezpodstawnej mi odpowiedzi poganiajac mnie o zapłatę gdyż kolejka była bardzo długa. Tacy ludzie powinni od nowa znaleźć się na szkoleniu na temat obsługi klienta.
1

/10

19/02/2016 20:43,  
Zalety: Brak, chyba że ktoś po sklepach lubi chodzić
Wady: Beznadziejne lotnisko. Brak informacji o odlocie samolotu, pózne pojawienie się gate/bramki/. Bardzo długa odprawa. Brak informacji w j. polskim. Po małych przygodach z odprawą Ryanair odleciał bez 14 pasażerów i bilety przepadły. Nie polecam tego lotniska.
1

/10

27/01/2016 15:43,  
Zalety: - dobry dojazd z Londynu - duży wybór sklepów w strefie wolnocłowej - kolejka do gatów 1-34
Wady: - długie oczekiwanie na pokazanie numeru gatu
8

/10

29/11/2015 15:44,  
Zalety: burger king z normalnymi (na UK) cenami w strefie po odprawach !, szybki boarding / deboarding, kolejki spore ale kontrola sprawnie idzie, sprawna kontrola, odprawa paszportowa tylko dla przyjezdnych
Wady: ceny połaczeń kolejowych / autobusowych z Londynem dość wysokie jak dla 4 osobowej rodziny, bardziej opłaca się wynająć samochód ale tu uwaga wypożyczalnie naciągają na dodatkowe opłaty można się "przejechać" szczególnie z Europcar ale i markowy Avis "zapomnieli" zwrócić depozyt za paliwo może dlatego że w obsłudze większość to polacy i ruscy...
6

/10

28/10/2015 10:50,  


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Stansted i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie