×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Lion Saint Exupery Airport


Zalety: Nowoczesny i przestronny terminal, miła obsługa na lotnisku, duży wybór sklepów i restauracji w uczciwych cenach.
Wady: Okropny dojazd do miasta drogim tramwajem. Aby się dostać na peron, z którego odjeżdża trzeba przejść przez stację, gdzie nie ma żadnych oznakowań, a obsługa atakuje każdą osobę, która się tam zgubi.
9

/10

05/05/2019 20:00,  
Jan Kowalski
Jan Kowalski
Zalety: brak
Wady: Mimo,że byłem na tym lotniku na międzylądowaniu to mam o nich same wady.Kontrolerzy nie chcieli dać nam zgody na start (a tak dokładniej to obsługiwali innych i nie chcieli na odsunąć schodów) i lot został opóźniony o 2 godziny i zamiast o 20 dotarłem do domu o północy.
1

/10

04/07/2013 13:32,  
paulina z.
paulina z.
Zalety: miła obsługa naziemna,szybka odprawa, ze wzgledu na wielkosc ciezko sie zgubic.
Wady: lotnisko malutkie, wyglada jak maly baraczek.Opoznienie ponad 2 godzinne (niekoniecznie z winy lotniska), ale juz ewidentna wina bylo to, ze byl wielki balagan i co innego sie wyswietlalo na gateach a gdzie indziej trzeba bylo isc. Ogolnie male zamieszanie i gdyby tylko lotnisko bylo wieksze, moznaby przez to nie wyleciec. Niech nikt sie nie nastawia na zakupy. Jeden sklep bezclowy z reszta bardzo maly, kosmetyki bardzo ograniczona ilosc oraz wybor firm ( brak np. estee lauder), brak wogole papierosow.
5

/10

08/08/2012 01:25,  
Zalety: nowoczesne, dobrze oznakowane
Wady: mały duty free
8

/10

11/12/2011 20:13,  
Zalety: Lotnisko dość wygodne, sprawne procesy odprawy i kontroli. Lotnisko dobrze skomunikowane z miastem i regionem. PS Może w końcu redakcja zmieni nazwę na Lyon z Lion? (skąd wziął się ten Lion? jak już to Liyon w dawnym języku regionalnym)
Wady: Przestarzałe rozwiązania architektoniczne, ograniczony zasięg sklepów po odprawie i kontroli bezpieczeństwa (ściśle określone i zamknięte strefy odlotu).
6

/10

20/02/2010 15:36,  
Zalety: Dobra lokalizacja, przestrzen
Wady: Kiepska lokalizacja wypozyczalni samochodów
8

/10

18/02/2010 20:36,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Saint Exupery Airport i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie