Opinie o linii lotniczej ajet

Edyta Kilian-Grudnik 21/10/2007 21:54   
8 Zalety: jestem bardzo zadowolona z obsługi

Wady: brak b. zimnych napojów
adam 02/11/2006 14:12   
5 Zalety: nie znam

Wady: linia nibezpieczna. nie tylko że spadł jeden z ich trzech samolotów, to jeszcze niedawno UE wpsiała linie na czarna listę jako linie "pod stałą obserwacją"
JAcek Cypr 13/09/2006 13:04   
5 Zalety: Leciałem Heliosem juz 8 razy i za każdym razem jestem zadowolony Cena biletu bardzo korzystna a do tego smaczne jedzenie na pokładzie Zawsze punktualny start samolotu Miła obsługa Komfortowe siedzenia oraz tv Lcd czysto na pokładzie Lot bardzo przyjemny Polecam Helios

Wady: strona www mogła by być po polsku
GCS 11/08/2006 08:13   
5 Zalety: Ale obecnie to jest Alpha Jet, zminili nazwę i koniec

Wady: Ale obecnie to jest Alpha Jet, zminili nazwę i koniec
fabis 09/06/2006 22:56   
5 Zalety: Fantastyczna linia,cieszę się iż miałem możliwość lecieć z Nimi! Na pokładzie super serwis polska stewardessa,skórzane błekitne fotele,gorący posiłek.Monitory lcd,wyświetlają trase i film.Lataja super maszyną Boeing737-800 wygodnie i przyjemnie.Wszystko czego oczekujemy od linii-znajdziemy na pokładzie Helios Airways

Wady: Hmmm,może to iż nie sa Oni tanim przewoznikiem.
piotrekcha 03/05/2006 14:15   
5 Zalety: Kolejna podróż Heliosem. Bardzo korzystna cena. Za dwie osoby zapłaciłem 1600 zł. Samolot zawsze zapchany do pełna. Na pokładzie zawsze jest jakiś Polak. Catering ciągle doskonały. Obsługa, piloci, flota OK. Monitory plazmowe z dwóch stron (co 4-5 foteli). Z tego co widzę Helios powoli się podnosi. Napewno z nimi jeszcze polecę. Co do pani, pani Anito: Helios ma i zawsze miał stronę pod adresem: www.flyhelios.com zresztą wsiadając do samolotu powinna pani zauważyć "na ładnym malowaniu" adres strony, bo obecne malowanie to biały przekrój z napisanym adresem strony. I jeszcze jedno: nie wszystkie linie się podniosły, np. SWISSAIR.

Wady: Nie mają swojego charakteru. Słyszałem że na charterach catering jest płatny. Naprawdę wdg. mnie nie powinni usuwać swojego dawnego malowania. Naprawdę się wyróżniali. Pozatym mała flota i mało kierunków: fajnie by było wyleasingować 2 samoloty (typu: B767, DC10) i zrobić połączenia typu: Londyn-Warszawa-Praga-Ateny-Larnaca/Tunis czy jeszcze tego typu inne kierunki (oczywiście mogła by być sprzedaż na trasie Londyn-Warszawa). Szalone godziny lotów, nei tylko z Warszawy. Mimo to OK.
Krystyna Kosicka 02/05/2006 14:28   
5 Zalety: Lecąc do Larnaki 10.04. cała załoga składała się z mężczyzn, więc jako kobieta automatycznie czułam się "bezpieczniej". Jedzenie było dobre. Check in w Larnace był udany i spełniono naszą prośbę by nas umieszczono z dala od podchmialonych rodaków, którzy chyba ostatni raz widzieli mydło na Boże Narodzenie.

Wady: Późny wylot z Warszawy (o 22:15) co oznacza, że w Larnace ląduje się w środku nocy i zanim trafi się do hotelu to juz ptaszki ćwierkają. Masakra! Niestey nie mogłam się obyć wrażeniu, że ktoś przedemną "ochrzcił" siedzenie, ponieważ czułam lekki zaduch wymiocin.
Anitka************G. 01/05/2006 21:45   
5 Zalety: Ładne samoloty i mile stewardesy

Wady: Po ostatniej katastrofie pomimo, że są na rynku wogóle o nich nie słychać i nie widać, nawet już nie mają strony internetowej*** *Przecież większość samolotów miała w swoim życiu wypadek, a w Helios air ten jeden wypadek przekreślił tę linię na zawsze- nie słusznie tak sądzę:(**&
Robert Ciemięga 26/04/2006 13:36   
5 Zalety: Leciałem na przelomie marca/kwietnia 2006: Warszawa-Larnaka-Warszawa. Bardzo sympatyczna obsługa, młode i na prawdę urocze dziewczyny plus facet. Jedna stewardessa Polka - Pani Aneta. Podczas 3-godzinnego rejsu wywietlany jest film - prawie nowość (był Zorro-2 z Banderasem i Zetą-Jones - film głupiutki, ha, ha). Samolot dość czysty i podają jedzenie. Bezpłatne piwko lub winko i inne soki i napoje. Olbrzymi plus: nie zabierają pasażeów, którzy nieco za dużo wypili (choć to chyba standard).

Wady: ...hę, jedzenie ...rozmemłany kurczak i rozgotowany brokuł w sosie z ryżem - choć w smaku OK. Mogli by coś zrobić z uniformami obsługi, stalowo-szare są smutne i ponure. Poza tym nie ma sięczego czepić, nawet jeśli się szuka. Minusem jest zachowanie naszych rodaków w samolocie; wstają z foteli i chodzą po samolocie nawet wtedy gdy trzeba pozostać na miejscu zapiąć pasy, zmuszając obsługę do doprowadzania ich do porządku. Niestety po ubiegłorocznym wypadku mają nie najlepszą opinię. Moim zdaniem niesłusznie.
piotrekcha 09/01/2006 18:37   
5 Zalety: Do Larnaki miałem lecieć PLL LOT. W Locie zrobili tzw. nalot i nie przyjeli mnie na pokład. Miałem do wyboru tylko tę linie. Po ostatniej katastrofie bałem się lecieć. Jednak okazało się, ze samoloty są zadbane i czyste. Catering to kuchnia cypryjska, wszystko fajnie tylko że oni jadają tam zupełnie inaczej niż w Polsce. Wygodne skórzane fotele. Miła obsługa.

Wady: Strona powinna być w języku polskim, i dlaczego znikło to fajne malowanie, teraz jest takie beznadziejne!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama