Opinie o linii lotniczej Singapore Airlines

Ernest Olesinski 28/03/2007 16:16   
10 Zalety: To chyba creme de la creme;-) jedna z dwoch moich ulubionych linii. Samoloty w doskonalym stanie, wysmienity serwis, zaloa mila, pyszne jedzenie,bardzo dobry entertainment. ogolnie mowiac 5+

Wady: nie zauwazylem zadnych.
piotrekcha 24/03/2007 15:37   
5 Zalety: Ciesze się, że w końcu można oceniać linie oferujące taryfy z Polskim, a co do SIA: - W porównaniu z Lufthansą niskie ceny w rejsach code-share z LOT - Bardzo dobre jedzenie (w liniach azjatyckich żadko spotykane), którym da się najeść - Ładne stewardessy i ich uniformy - Polska prasa na pokładzie - Większość samolotów są nowe. - Po rejsie można było zachować koc, poduszkę i słuchawki. - Lotnisko Changi w Singapurze.

Wady: Nie wiem kto ich nazwał najlepszą linią lotniczą na świecie, bo z pewnością takową nie są: - kupiłem bilety w dwie strony: raz miała być pierwsza klasa potem klasa Ruffles (biznes). Klasa pierwsza nawet w porządku (polecam raczej dla ludzi podróżujących samotnie). W rejsie powrotnym zamiast foteli owej Ruffles Class było coś w stylu starej klasy biznes w 767 LOT-u, ale najlepsze było to jaki był układ foteli: 2*3*2. W dodatku odstęp między fotelami był tragiczny. Reszta OK, jednak to wydarzenie sprawiło, że niezabardzo lubie tą linię, chociaż zapewne polece jeszcze z nimi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama