×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o linii lotniczej Southwest Airlines


Zalety: Bardzo rozbudowana siatka połączeń krajowych w USA. Ceny - bardzo konkurencyjne. Bezpłatne napoje bezalkoholowe na pokładzie podczas całego lotu. Sympatyczne i kulturalne stewardessy. W samolotach - czysto. Dwa bagaże rejestrowane.
Wady: Dość wysłużone i zużyte samoloty. Dziwny system wchodzenia na pokład. Płatne WiFi (poza podstawowymi funkcjami - jak np. śledzenie lotu).
8

/10

04/05/2016 22:19,  
Zalety: Tanio i rozbudowana siatka połączeń.
Wady: Niezbyt miły personel, samolot wysłużony, brudno w samolocie. Najgorszy tanie linie lotnicze jakimi do tej pory leciałem.
4

/10

12/02/2015 23:44,  
GG
GG
Zalety: Loty: BWI-LAS oraz LAX-BNA-CLE. Po prostu super! Czyste i zadbane samoloty, piloci świetnie wyszkoleni, starty i lądowania "marzenie", możliwość wykupu WiFi na pokładzie w cenie 5 baksów (śmiga jak zwariowany), bagaże lecą za darmochę. Same plusy! Polecam! I co najważniejsze- PUNKTUALNIE A NAWET PRZED CZASEM- KLASA!
Wady: brak
10

/10

03/06/2012 21:05,  
Zalety: Najlepsza linia lotnicza w North America. Tanie bilety, bezplatny bagza, mila zaloga szybko i na czas. Zawsze latam z Chicago Midway do South Carolina, North Carolina, Utah.
Wady: brak
10

/10

30/11/2011 23:29,  
Zalety: Bardzo przyjemna i wrecz dowcipna zaloga. Nowe samoloty, fotele skorzane. Darmowy bagaz. Wolny wybor miejsca po wejsciu do samolotu.
Wady: Boarding wedlug numerkow na karcie wstepu - trzeba sie ustawiac w kolejke. Brak jakiegokolwiek systemu audio/wideo.
7

/10

19/08/2011 21:46,  
<>


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Southwest Airlines i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie