Opinie o linii lotniczej Air France

Mirosław 20/10/2011 23:32   
Mirosław - Profil Mirosław
1 Zalety: no to ze w sumie samolot wylecial i dolecial do celu - a no i ze nie zapodziali bagazu

Wady: nie dalajace telewizorki w siedzeniach najlepiej im szlo please waiting czy tam loading ale nic w jedna strone lotu do hawany chocaz byly w druga juz nie zegarki to ustawiaja odnosniee wlasnego czasu zawsze po czasie; alkoholu dodatkowego brak nawet za doplata jedzeniee totalna katastrofa - sadze ze podawali by rozmiękczoną karmę mojego psa byla by lepsza jakież to oburzenie jak sie do wielmoznej pani po angielsku zwróciło bo jakże śmiem nie znać zabojadowego języka niewieedziec czemu po wyladowaniu czeka sie na otwarcie drzwi jakies min 20 min mimo ze cały staf do wyjścia jest juz gotów syf po poprzednim locie tras berlin paryz - paryż hawana i w druga str makabryczny dzien z air france to france do nich pasuje
BogdanM 20/10/2011 14:02   
BogdanM - Profil BogdanM
8 Zalety: Lot WAW-CDG-WAW naprawdę całkiem dobrze,sprawna i miła obsługa,usmiechnięta i życzliwa.Tak był za każdym razem

Wady: Nic nie przychodzi mi do głowy
piter 27/08/2011 10:49   
piter - Profil piter
4 Zalety: obsługa poprawna, bez rewelacji

Wady: najgorsza wypita kawa na pokładzie. Poczęstunek to jakaś farsa, lepiej aby w ogóle nie było, jeden stary croissant.
AS 24/08/2011 14:39   
AS - Profil AS
1 Zalety: Zalet żadnych!

Wady: Żałosne jedzenie, a właściwie mikropoczęstunek, nadęta obsługa, na trasie włamano się do bagażu, a więc walizka została poważnie uszkodzona, a część rzeczy skradziona, chamskie załatwienie reklamacji i równie chamski sposób jej odrzucenia (choć szkody nieduże - 520 zł), sprawa obecnie jest w sądzie.
jarek 14/08/2011 07:19   
jarek - Profil jarek
10 Zalety: dla mnie najlepsza w Europie,wszystko bez problemów często latam Air France nowe czyste samoloty.

Wady: tylko CDG
Piotrek B 07/07/2011 01:30   
Piotrek B - Profil Piotrek B
10 Zalety: Trasa WAW-CDG-WAW. Wszystko o czasie, bez opóźnień, a na lotniskach rękawy. Miły personel pokładowy oraz smaczne przekąski.

Wady: Troszkę mało jedzenia na porannym rejsie jak na "tradycyjną" linię ;)
Kondziu 14/06/2011 17:01   
Kondziu - Profil Kondziu
8 Zalety: Lot WAW-CDG-WAW: Profesjonalna, miła obsługa, wręcz perfekcyjna. 1 stewardessa umiała parę słów po polsku. podczas 3 boardingów/wyjść z samolotu używane rękawy, bardzo punktualna linia, przyloty przed czasem pomimo korku na CDG. Wracaliśmy z dzieckiem: personel chętnie się nami zaopiekował, poduszka dla dziecka, prezent itd. Bardzo szybki odbiór bagażu, chociaż może to zasługa lotnisk.

Wady: Niedobre jedzenie, picie dają tylko 1 raz (w LOCIE 2 razy). Raz do samolotu dowiózł autobus, niewygodny zresztą - samolot zaparkował gdzieś na drugim końcu lotniska CDG. Do Paryża A319 leciał tak, jakby pilot nie umiał latać - skrzydła miał jakieś niestabilne, chwiały się, pod fotelem przede mną leżała puszka po pepsi.
marecki 12/06/2011 18:42   
marecki - Profil marecki
10 Zalety: Trasa ORY-MPL-CDG: Oba rejsy punktualne, samoloty nowe, wygodne, elegancki design wnętrza kabiny. Odprawa na lotniskach sprawna, pomocny personel. Personel pokładowy bardzo sympatyczny. Catering na trasie krajowej (napoje zimne, gorące, przekąski, na rejsie porannym świeże pains au chocolat!). Ogolnie bardzo sympatyczne wrażenie.

Wady: Brak.
asiula 08/06/2011 19:22   
asiula - Profil asiula
3 Zalety: Sympatyczna obsługa :)

Wady: Lot na trasie LAX-CDG-WAW 1. Brak słuchawek dla wszystkich pasażerów 2. Część indywidualnych monitorów zepsuta 3. Po ponad 10-godzinnym locie z LA lądowanie w szczerym polu i ponad półgodzinne oczekiwanie na schody 4. Do terminala podjazd jak w wagonie towarowym 5. Lotnisko CDG - kompletna porażka. Obsługa naziemna w ogóle nie przygotowana do odprawy jednego samolotu, prawie dwie godziny czekania na odprawę, poza tym duchota i brak klimatyzacji w budynku 6. Prawie godzinę opóźniony lot do Wa-wy, bez podania żadnych przyczyn 7. Zgubiony bagaż; oddany uszkodzony 8. Brak jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności za swoje usługi Generalnie odradzałabym podróżowanie tą liną. Sfrustrowani na CDG nazwaliśmy ją nawet Air Fajans :/
Pasażer_Rio 02/06/2011 21:27   
Pasażer_Rio - Profil Pasażer_Rio
6 Zalety: Mają dużo połączeń.

Wady: Niestety gubią bagaż. Czy to do nich nie trafia, że inni z tym problemem radzą sobie lepiej? Leciałem na trasie Warszawa-Paryż-Rio de Janeiro no i oczywiście bagaż zgubiony. Cały dzień biegaliśmy po centrum handlowym szukając ubrań.Zepsuli nam urlop.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama