Opinie o linii lotniczej Air France

Mariusz Tomiczak 15/10/2005 19:55   
Mariusz Tomiczak - Profil Mariusz Tomiczak
5 Zalety: Szybka i fachowa obsługa. Spóźniłem się na lot JFK-CDG. Bez problemu zostałem przebookowany na następny samolot, bez dodatkowych opłat. Poza tym dobre posiłki na pokładzie, no i punktualność. Naprawde przyjemne doświadczenie

Wady: To, że transfery są na CDG, które jest najgorzej rozplanowanym, najmniej ergonomicznym i przyjaznym lotniskiem w Europie, jakie widziałem.
res 14/10/2005 00:40   
res - Profil res
5 Zalety: Nowe samoloty, miła obsługa tak w samolocie jak i na infolinii. Przyzwoite jedzenie, konkurencyjne taryfy. Ogolnie chyba najlepsza linia lotnicza jaką miałem przyjemność podróżować.

Wady: Fakt, iż latają z CDG- mało ciekawe lotnisko, a przede wszystkim skomplikowane. Innych wad nie zauważyłem.
Łukasz Wielgus 03/10/2005 14:47   
Łukasz Wielgus - Profil Łukasz Wielgus
5 Zalety: Polityka cenowa.

Wady: Szowinistyczna obsługa, jak się po angielsku odezwiesz to na ciebie krzywo patrzą.
mimis 03/10/2005 12:36   
mimis - Profil mimis
5 Zalety: Bezproblemowe podejście do zmian rezerwacji biletów i do przewozu zwierząt na pokładzie. Duża chęć pomocy klientowi i indywidualne traktowanie. Nawet na trasach europejskich niezłe posiłki na pokładzie. Duży plus – gdy na rejs nie ma zbyt dużo chętnych, wpuszczają na pokład nawet z ponadwymiarowym i zbyt ciężkim bagażem, byle tylko zbyt nie przeginać. Generalnie luźna i wesoła atmosfera, choć o bezpieczeństwo dbają. W jednym z lotów śliczna francuska stewardesa bardzo starała się mówić po polsku i nawet jej to wychodziło . Można często trafić na tanie bilety.

Wady: Dotychczas nie stwierdziłem.
Paweł Białkowski 03/10/2005 10:07   
Paweł Białkowski - Profil Paweł Białkowski
5 Zalety: 28.08 wracaliśmy z Paryża do Warszawy spóźniliśmy się na odprawę natomiast sprawna obsługa sprawiła że dostaliśmy się do samolotu i ku naszemu zdziwieniu posadzono nas w klasie biznes (pomimo wykupionego biletu na klasę ekonomiczną) wielkie dzięki.

Wady: Brak.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama