Opinie o linii lotniczej SAS

MB 07/05/2007 12:30   
MB - Profil MB
5 Zalety: Leciałem GDN-CPH-PEK. o ile samolot do pekinu (a340) naprawdę wygodny, miła obsługa i catering to...

Wady: ... lot GDN-CPH i CPH-GDN to koszmar! turbośmigłowe, bodajże DASHe - trzęsie niemiłosiernie, TWARDE przyziemienie, obsługa - do bani; stewardessy chyba konkurują z aeroflotem, która zapusci większe wąsy
Lukasz 16/04/2007 11:21   
Lukasz - Profil Lukasz
5 Zalety: Dobre Połączenie WAW-CPH, wygodne skorzane siedzenia

Wady: mało miejsca w samolocie, brak jedzienia w czasie lotu, jak na normalną linie...
DAreck 15/04/2007 23:20   
DAreck - Profil DAreck
5 Zalety: Wiele połączeń i nierzadko całkiem przyzwoite ceny. Punktualność

Wady: Być może się mylę, ale zaoferowanie pasażerom z przedziału Economy bezpłatnej kawy i batona nie naraziłoby linii na bankructwo, a byłoby bardzo miłym gestem... :)
TommyCY 08/04/2007 17:55   
TommyCY - Profil TommyCY
5 Zalety: Tylko niezle rozwiazana siatka polaczen w Skandynawii (wraz z Blue1) i na Daleki Wschod, poza tym zenada

Wady: Atmosfera na pokladzie niczym w Ryanair, malo miejsca miedzy siedzeniam (Dash q400) oraz mnostwo nalepek, ulotek i innych badziewi. Platne posilki... i drogie, kanapka z plasterkiem indyka 5EUR..zart, personel podstarzaly, pyskaty i nieuprzejmy. Czeste opoznienia z WAW do CPH albo w ogole anulacje. NAPRAWDE nie narzekajcie na LOT, jest o niebo lepszy od SAS ( Same As Sabena) :)
Marcin Zajdel 15/02/2007 19:33   
Marcin Zajdel - Profil Marcin Zajdel
5 Zalety: Latają do Gdańska.

Wady: Obsługa!!! Ja może jestem do pięknych Polek przyzwyczajony, ale tam to miałem problem ze stwierdzeniem czy osługuje mnie facet czy kobita. Sztywne to jak wieszak, sztuczny, fałszywy uśmiech przyklejony do twarzy. Brudne i mocno podniszczone samoloty. Nie dają jedzenia i napojów na trasach europejskich.
Sławomir K. 29/09/2006 18:54   
Sławomir K. - Profil Sławomir K.
5 Zalety: System audio-wideo w A340 z Kopenhagi do Tokio jest rewelacyjny. Dobre jedzenie na pokładzie, miła obsługa, możliwość darmowego przebookowania biletu nawet w najtańszej taryfie (przynajmniej na trasie do Tokio, na innych nie wiem).

Wady: Brak cateringu na trasie z Kopenhagi do Warszawy.
michał bińczycki 24/09/2006 13:45   
michał bińczycki - Profil michał bińczycki
5 Zalety: brak

Wady: SAS jest troche za drogi ludzie dojeżdzają samochodami do Kopenchagi bo taniej wychodzi przynajmniej oferowaliby wieksze upusty jeżeli ktoś kupuje z dużym wyprzedzeniem bilet
Przemek 27/08/2006 15:23   
Przemek - Profil Przemek
5 Zalety: Hub SAS w Kopenhadze to najprzyjemniejsze lotnisko jakie znam..

Wady: Brak cateringu, a cena bynajmniej nie jak w low-coscie. :-(
Pawel Berlinski 06/06/2006 14:37   
Pawel Berlinski - Profil Pawel Berlinski
5 Zalety: Super linia, bardzo troskliwa i uprzejma obsluga.

Wady: Czasami problemy z punktualnością ale to szczegól.
Maciej Łukasz Gołębiowski 30/01/2006 14:47   
Maciej Łukasz Gołębiowski - Profil Maciej Łukasz Gołębiowski
5 Zalety: Leciałem z nimi w grudniu na trasie WAW-CPH-EWR i z powrotem. To było pierwsze spotkanie z tą linią. Plus największy to pokładowy system rozrywki w A330 do Nowego Jorku. Kamery pod samolotem i na dziobie dajsą niesamowite wrażenia przy starcie i lądowaniu. Warto sie pobawić grami. W drodze powrotnej przez kilka godzin korzystałem z bezprzewodowego internetu i choć cena nie była może bardzo niska (20USD za cały lot), to możliwość surfowania po necie 11.000 metrów nad ziemią to wciąż niezwykłe i po prostu fajne. Plusem jest także cena.

Wady: SAS powinien w sezonie zimowym stanowczo zamknąć w ogóle to połączenie, ponieważ czas na przesiadkę jest zbyt mały. Moja podróż trwała ostatecznie 3 dni, ponieważ dwa razy samolot z CPH spóźnił się do Warszawy, a w Kopenhadze mieliśmy tylko 50 minut zapasu. Ostatecznie drugiego dnia nocowałem na koszt SAS-u w Kopenhadze i dopiero za trzecim razem udało się wylecieć do EWR. Z powrotem też samolot z CPH do WAW miał opóźnienie. Osobną sprawą jest fatalny stan samolotów na trasie WAW-CPH. Ze ścnaek kabiny odchodzi farba, siedzenia są straszliwie zmaltretowane a cały samolot totalnie brudny. O braku jakiegokolwiek poczęstunku już nawet nie warto mówić, choć to też przykra sprawa, szczególnie gdy ktoś ma już za sobą 7-godzinny lot przez Atlantyk.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama