×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Etihad Airways


Zalety: Samolot na czas, czysty, wygodne fotele. Wifi na pokładzie, dobre IFE. Wygodne fotele. Obsługa przemiła. Polecam
Wady: -
10

/10

08/02/2020 18:37,  
Zalety: wygodne nowe Dreamlinery; dobry jedzenie; ładny wystrój; wygodne fotele; bogaty wybór rozrywki pokładowej; miły personel
Wady: mgły na lotnisku w Abu Dhabi; na 2 posiłki podczas lotu w 1 nie było opcji wegetariańskiej mimo uprzedniej rezerwacji takiego posiłku
9

/10

28/09/2018 16:32,  
Zalety: Nic! absolutnie nic!
Wady: nie spodziewałam się takiego bubla po tym przewoźniku. Raz odstąpiłam od normy i zamiast europejskiego przewoźnika wybrałam tego z Zatoki Perskiej. Uprzejmie dziękuję i już nikt nigdy nie namówi mnie żeby lecieć jakimikolwiek arabskimi liniami. Personel pokładowy skandalicznie nie miły, nawet good morning nie potrafią powiedzieć, jedzenie na 13 godzinny lot takie samo jakie na 6 godzinny... już nie mówiąc jakie paskudne. Jedynym plusem może być ewentualnie samolot całkiem czysty Airbus A340. Opóźnienia w Abu Dhabu sięgają nawet kilku godzin, a transfer to koszmar! Odradzam!
1

/10

17/10/2016 01:05,  
Zalety: Czyste samoloty, pomocna i miła obsługa, jedzenie w porządku, kosmetyczka z zatyczkami do uszu, skarpetkami i opaską na oczy, dobry system rozrywki z filmami arabskimi i azjatyckimi, bardzo miękkie lądowanie.
Wady: Bardzo słabej jakości słuchawki na pokładzie, podczas 12 godzinnego lotu tylko dwa posiłki
7

/10

31/08/2016 14:44,  
Zalety: Lot - Frankfurt - Abu Dhabi klasa ekonomiczna samolot na czas stewardessy bardzo pomocne miły , przyjemny lot
Wady: -
10

/10

05/04/2015 23:08,  
Zalety: Personel pokładowy dostępny i pomocny, jak to w arabskich liniach. Dobry, nowy system IFE. Miły, całkiem gruby koc polarowy na pokładzie.
Wady: Opóźnienia. Ich główny hub (AUH) ma notoryczne, regularne problemy z zatorami spowodowanymi mgłą. Wystarczy poszukać na sieci "Abu Dhabi fog delays". Transfer desk w AUH słaby, dwóch pracowników, lecz jeden potrafi tylko wydawać wózki dla dzieci. Załatwienie nowych rezerwacji tam to droga przez mękę, obok mnie stał facet, który od dwóch dni czekał na kartę pokładową na lot Etihad do Lagos, przy mnie spuścili faceta na drzewo kolejny raz i kazali mu przyjść następnego dnia. Mój bagaż oczywiście zagubiony, doleciał innym lotem. Jedzenie było paskudne, smakujące jakąś chemią. Ogólnie Etihad to słabizna, zwłaszcza w porównaniu do Qatar czy Emirates, a hub w AUH dużo gorszy niż DOH czy DXB.
3

/10

26/01/2015 15:49,  
Zalety: loty z frankfurtu zawsze o czasie, bardzo sympatyczna załoga, świetne jedzenie, nowe samoloty, bardzo dobry system rozrywki, jedna z lepszych linii na świecie.
Wady: -
10

/10

06/09/2014 21:20,  
Zalety: Najlepszym w tych liniach jest ich program lojalnościowy, punkty wymienne na gotówkę :) i oczywiście możliwość ich zbierania latając airberlin, Air Serbia, Jet Airways i w kilku innych. Poza tym samolot na trasie AUH - BKK bardzo czysty i wygodny. Najlepsze linie jakimi leciałem.
Wady: Jedyną wadą jest to że nie latają do Polski. Do Białorusi latają, a do Polski nie. No szkoda że tak nas imijają a przesiadki przez Berlin to nie to samo. Zresztą komu się chce.
10

/10

27/05/2014 19:19,  
NORBI
NORBI
Zalety: lot ber-auh-bkk-auh-ber - wszystko super,zdecydowanie polecam, linie na wysokim poziomie
Wady: brak
10

/10

22/09/2013 15:03,  
Arkadiusz Wuzik
Arkadiusz Wuzik
Zalety: Lot Abu Zabi - Bangkok. Samolot Boeing 777 stary ... System rozrywki mało kumaty. Zawieszał się ... Stewardessy wyglądały jakby leciały za karę ... Na pokładzie okropnie zimno do tego stopnia, że było widać marznące stewardessy. Jedzenie jak najbardziej ok ;) Wszystko o czasie i najlepsze lądowanie jakie w życiu przeżyłem! mega spokojnie.
Wady: System rozrywki .... dziura w kieszeni na magazyny pokładowe itd ... wszystko co się włożyło to lądowało na podłodze .. taki mały wstyd...
6

/10

01/06/2013 14:52,  


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Etihad Airways i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie