Opinie o linii lotniczej Emirates

Gannet 16/03/2015 22:26   
7 Zalety: B777-31H (ER) , EK180 , WAW-DXB , 010215 maszyna w bardzo dobrym stanie, wygodne siedzenia , idealna temperatura powietrza , przyjemny zapach na pokładzie

Wady: Wyjątkowo głośno uruchamiane silniki. Mało miejsca na nogi w klasie ekonomicznej , podano menu z kurczakiem i łososiem do wyboru a dostępny był wyłącznie kurczak - ogólnie kiepskie jedzenie w ekonomicznej , słabo zorganizowana obsługa , tandetne koce
Adamm 21/02/2015 11:46   
5 Zalety: W październiku i listopadzie 2014r odbyłem cztery loty tymi liniami. Samolot A-380 posiada dużo miejsca, bardzo komfortowy start i lądowanie. Pyszne jedzenie. Punktualność lotów.

Wady: Obsługa nie reagowała na spożywanie wniesionego do samolotu własnego alkoholu przez troje sobie znajomych Polaków. Pewnie nie było by nic w tym złego gdyby nie zachowanie jednego z pijących. Stojąc przez około pół godziny przy swoim fotelu mężczyzna ubliżał bełkotliwą mową swojemu bratu i jego dziewczynie. Wulgaryzmy były wypowiadane głośno i po Polsku. Dotyczyły wulgarnych czynności seksualnych. Pasażerowie w większości Polacy milkli słysząc i widząc takie zachowanie. Personel wielokrotnie przechodził przy tych osobach nie reagując. Druga rzecz która mnie zaskoczyła to lot Airbusem A-380 na trasie Dubaj - Bangkok. Po starcie samolotu po około 20 minutach na moją głowę zaczęły spadać krople wody najprawdopodobniej z działającego systemu klimatyzacji. Trwało to około 3 minut a krople były regularne i częste. Aby uchronić się przed zmoknięciem położyłem na głowie poduszkę która po chwili była cała mokra. Po wezwaniu stewardessy wytłumaczyła mi, że tak musi być ponieważ to wina klimatyzacji. Widziała mokrą poduszkę i nie zaproponowała jej wymiany jak również zmiany miejsca. Trzecia sprawa to prośba o wodę podczas innego lotu - stewardessa oznajmiła że za 10 minut będzie przejeżdżał barek - faktycznie był za około 50 minut. Na trasie Warszawa Dubaj pozarywane fotele. Latam około dwadzieścia razy w roku różnymi liniami i Emirates to średni standard z super samolotem A-380.
Kamil2000 24/12/2014 03:01   
10 Zalety: Lot na trasie Warszawa-Dubai-Warszawa bardzo komfortowy,przestrzenne i wygodne Airbusy a330,profesjonalna obsługa,bardzo miła,dobrze znająca język angielski (nie tak jak np w Air France,ciepły posiłek w klasie economy,przyjemny i ciekawy program rozrywki pokładowej,kawa/herbata i napoje dostępne przez cały 6,7 godzinny lot.naprawdę Polecam!!

Wady: niewielkie opóźnienie i raz się przytrafiło brudne siedzenie,ale poza tym super ;)
usuniety 04/11/2014 04:21   
3 Zalety: Że doleciał ;)

Wady: Obsługa niemiła i mało zainteresowana pasażerami. Reagowali po 2-3 prośbie. Monitor uszkodzony. Gorąco na pokładzie. Lot z Frankfurtu do Dubaju ok. 6 godz. w nocy, czyli wyjątkowo nieprzyjemny - nie można pospać. Przesiadka ponad 5 godzin, z tego ponad godzina stracona na przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa i poszukiwanie informacji, z którego terminala kolejny lot (monitory pokazują tylko najbliższe 3 godz.) Jak narozreklamowaną linię tylko ***
elena123 06/08/2014 13:32   
10 Zalety: Lot Frankfurt - Dubaj obsługa miła , duży wybór picia . Jak na pierwszą klasę było świetnie :) .

Wady: żadne
Piotr Górkiewicz 16/05/2014 13:32   
10 Zalety: Loty o czasie.Trasa WAW-DXB-BKK.W Dubaju,przy oczekiwaniu na następny lot(4.5 godz)voucher na bezpłatny posiłek w restauracji w formie bufetu.W drodze powrotnej bezpłatny upgrade to bussiness class na odcinku DXB-WAW.Wszystko super.

Wady: Brak
Justyna 06/05/2014 14:10   
6 Zalety: 04.04.2014, trasa KIX-DBX-WAW; punktualnie i sprawnie, klasa biznes w B777 (KIX-DBX) bez porównania z archaicznymi B747 Lufthansy (która akurat strajkowała i mnie zostawili w Osace). Po tym locie i przesiadce byłam zachwycona. Jednak....

Wady: Załogi z tylu krajów, że kompletnie niezgrane. ... lot DBX-WAW w starym A330 to było jak z nieba do piekła: system multimedialny kompletnie nie działał w kilku rzędach, laptop mogłam sobie podładować w kuchni... Kiepsko...
Krzysztof 06/04/2014 08:37   
9 Zalety: Spokojny, wygodny lot z długim snem KIX-DXB w J.

Wady: właściwie to brak
Arkadiusz Wuzik 03/03/2014 14:36   
5 Zalety: Ogólnie to jestem zawiedziony. Trasa LHR-DXB-KUL-DXB-LHR. 3 przeloty A380 i 1 B777. Co do plusów to wygoda w samolocie i ich sam wystrój. Nie opływa kiczem jak w innych liniach. Przy moim wysokim wzroście nie brakowało mi miejsca na nogi więc duży +. Zróżnicowane menu,na każdym locie inne. Szeroki wybór napoi. Co do ich portu przesiadkowego. Lepiej mieć dłuższy czas na przesiadki bo można łatwo się spóźnić. Bardzo dużo sklepów i punktów gastronomicznych. Bardzo dobrze oznakowane ani razu nie zastanawiałem się czy oby dobrze idę.

Wady: Na lotach wykonywanych przez A380 straszny bałagan podczas boardingu na 2 z 3 lotów. W Dubaju na pokład wpuszczała paxów tylko 1 osoba! Skutkowało to drobnymi opóźnieniami. Jak dla mnie taki mały cyrk. Na samym pokładzie jak dla mnie nie ma rewelacji mimo, że nie jestem wymagający. Wśród załogi brak organizacji. Zamiast zamówionego kurczaka dostałem rybę a zamiast soku pomarańczowego to pomidorowy przy czym dania zawsze ledwo letnie. Podczas lotu z LHR do DXB załoga rozdała dwa razy napoje w jednym korytarzu podczas gdy mój korytarz nie dostał jeszcze w ogóle ani dania ani napoi, doczekałem się na danie po 2 godzinach od początku rozdawania. Zachowanie jakby pierwszy raz lecieli tą maszyną. Brak amenity kid na długich trasach, które jest np. w AirBerlin. W 5 gwiazdkowej linii powinien to być standard... Koce, które rozdają przypominają starą zasłonę za czasów PRL, są bardzo mało przyjemne. Co do systemu rozrywki bardzo dobrze rozbudowany, tylko strasznie się zacinał co raczej było mało komfortowe...Bardzo wiele seriali ale tylko po 3 albo 4 odcinki z każdego. Może lepiej było by zmniejszyć ilość tytułów a dać więcej odcinków z każdego? Tylko jeden film w języku polskim i to nie w każdym samolocie, ale to już i tak dobrze... Samo jedzenie hmmmm. Generalnie jak dla mnie to słabo. Wszystko doprawione w ten sam sposób na każdym locie ....Zamówione napoje w ogóle do mnie nie dotarły... Stewardessa zapomniała? Kwestia "zbierania" koców godzinę przed lądowaniem dla mnie bardzooo słaba. Nie można tego zrobić po wylądowaniu jak w innych liniach? Po obudzeniu się jest po prostu zimno tym bardziej, że wiemy jak działa klimatyzacja w samolotach. Tylko podczas jednego rejsu na trasie DXB-KUL regularnie przechodził ktoś z napojami. Na reszcie lotów totalna olewka. Generalnie raczej Emirates już się nigdzie nie wybiorę. Lepiej czuję się na pokładzie np. AirBerlin.
mpiotrek 16/01/2014 10:47   
10 Zalety: Airbus A380- można się rozpisywać nad tym samolotem. Super wygodny- dużo miejsca- super obsługa i system rozrywki pokładowej (który działa już podczas postoju). Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa, dobre jedzenie na pokładzie. Bardzo miła załoga po każdym locie mogłem porozmawiać ww kokpicie z pilotami i usiąść za sterem. Wrażenie niesamowite!!! B777-300 też fajny, ale to już nie A380!. Przy przesiadce w Dubaju i oczekiwaniu więcej niż 4 godziny na kolejny lot darmowy posiłek od Emirates.

Wady: Układ siedzeń 3-4-3. Jeżeli ktoś siedzi przy oknie to trzeba zawsze przepraszać współpasażerów żeby wyjść do toalety. Czasami brakuje danego jedzenia w menu- np dla nas zabrakło jagnięciny curry w locie powrotnym, więc nie mieliśmy wyboru.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama