×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej British Airways


Gabriel Wilamowski
Gabriel Wilamowski
Zalety: Najlepszy przewoznik na dlugich dystansach - latam BA kila razy do roku zwykle przez Atlantyk lub na Daleki Wschod. Mam dobre doswiadczenia z serwisem, bez spoznien oraz przekladania rejsow. Wybierajac BA wiem. ze bede lecial BA nie podstawionym samolotem ktorejs z egzotycznych lini lotniczych. Na dlugich trasach przewoznik zawsze troszczy sie o odpowiedni typ samolotu aby lot byl wygodny - moj ulobiony to A-320.
Wady: BA nie serwuje zbyt wyszukanego menu podczas rejsu ale dba o alhol i rozrywke.
5

/10

06/10/2005 18:22,  
Michał Majkowski
Michał Majkowski
Zalety: Sprawna odprawa na lotnisku w Warszawie. Możliwość odprawy przez internet na 24h orzed wylotem. Limit bagażu w klasie ekonomicznej-23kg. Bardzo wydajny serwis pokładowy. W samolotach BA zawsze czuję się bezpiecznie. Przejrzyste taryfy dostępne on-line. Im wcześniej-tym taniej... Linia obsługuje wszystkie większe porty lotnicze świata.
Wady: Wysokie podatki i dopłaty paliwowe (na niektórych trasach około 220 USD!). W Warszawie pod samolot jedzie się zawsze autobusem, a np. Centralwings do LGW (tzw. tania linia) często stoi przy rękawie! Limit bagażu podręcznego 6kg w klasie ekonomicznej, ściśle przestrzegany przy odprawie (Wizzair oferuje 10kg). Strajk cateringu w LHR - kanapki nawet w klasie business!
5

/10

03/10/2005 10:48,  
pit.
pit.
Zalety: Lecialem do Nowego Jorku z przesiadka w Londynie. Bardzo mila obsluga, bylem upgrade'owany do wyzszej klasy. Jedzenie znosne. Ceny bardzo sensowne.
Wady: Nie znalazlem.
5

/10

02/10/2005 20:48,  
magdalena karlikowska
magdalena karlikowska
Zalety: Niezbyt drogie bilety, nawet tańsze od Lotu. Dobre godziny lotów. Mila obsługa, dobre jedzenie.
Wady: Nie mają moim zdaniem minusów.
5

/10

02/10/2005 01:29,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą British Airways i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie