×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wiadomości Pro


19 godzin, 59 minut temu
Turkish Airlines poleci do Meksyku
Turecki przewoźnik planuje połączenie Stambułu z dwoma meksykańskimi miastami już w sierpniu 2019 r.
20 godzin, 3 minuty temu
Emirates zacieśnia współpracę z flydubai
Strategiczna współpraca między dwoma przewoźnikami z Dubaju, Emirates i flydubai, została zawarta 14 miesięcy temu. W tym roku planowany jest jej dalszy rozwój poprzez dodanie kolejnych kierunków w ramach porozumienia code-share.
20 godzin, 9 minut temu
Praga: 9-proc. wzrost w 2018 r.
W 2018 r. z usług praskiego lotniska skorzystało 16,8 mln pasażerów, co stanowi wzrost o 9 proc. w stosunku do 2017 r. Lotnisko w Pradze notuje coroczne wzrosty liczby podróżnych począwszy od 2013 r.
20 godzin, 14 minut temu
IATA Pay. Nowy sposób płatności
IATA ogłosiła pomyślne ukończenie pierwszej transakcji zakupu biletu IATA Pay na żywo w środowisku testowym. Transakcja została przeprowadzona we współpracy z ipagoo, brytyjskim fintechem.
21 godzin temu
WOW Air publikuje rozkład na lato. Jeszcze większe ograniczenie oferty
WOW Air opublikował nowy rozkład lotów obowiązujący w sezonie letnim 2019 r. Borykający się z kłopotami finansowymi przewoźnik jeszcze bardziej ograniczy swoją ofertę.
21 godzin, 16 minut temu
Tajik Air zawiesił operacje
Tadżyckie narodowe linie lotnicze Tajik Air zawiesiły wszystkie operacje lotnicze. Przyczyną zaprzestania działalności były problemy finansowe.
21 godzin, 20 minut temu
Strajki na ośmiu niemieckich lotniskach
We wtorek (15.01) pasażerowie podróżujący z niemieckich lotnisk w Bremie, Dreźnie, Erfurcie, Frankfurcie, Hanowerze, Hamburgu, Lipsku i Monachium musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami z powodu strajku pracowników kontroli bezpieczeństwa w tych portach.
21 godzin, 30 minut temu
Analiza: Co Szczecin zyska dzięki połączeniu do Kopenhagi?
W sezonie letnim 2019 roku SAS uruchomi rejsy ze Szczecina do Kopenhagi. To kolejne podejście do tej trasy. Wcześniejsze okazały się one niestety nieudane. O tym, jakie są perspektywy dla rozwoju połączenia w obecnym wydaniu, staramy się odpowiedzieć w naszej analizie.
1 dzień, 14 godzin temu
Emirates: Modyfikacja rozkładu w związku z zamknięciem drogi startowej
Zmiany w rozkładzie podyktowane są m. in. planowanym na kwiecień i maj zamknięciem południowej drogi startowej na lotnisku w Dubaju oraz nadążeniem za dynamicznie zmieniającymi się potrzebami pasażerów na całym świecie.
1 dzień, 14 godzin temu
Finnair poleci do Sapporo i Punta Cana
Od sezonu zimowego 2019/2020 fiński przewoźnik otworzy dwie nowe trasy - do dalekowschodniej Azji oraz na Karaiby.
1 dzień, 19 godzin temu
Szeremietiewo: 737 Travel Service wyjechał z pasa
Boeing 737 linii Travel Service opuścił w niedzielę (13.01) drogę startową moskiewskiego lotniska Szeremietiewo i utknął w śniegu po tym jak zajmował pozycję do startu.
1 dzień, 20 godzin temu
LOT poleci do Indii. Od września loty do Delhi
Linie lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego dalekodystansowego połączenia - od września polecimy bezpośrednio z Polski do Indii.
1 dzień, 21 godzin temu
Brazylia daje zielone światło współpracy Boeinga z Embraerem
Brazylijski rząd zgodził się na utworzenie strategicznego partnerstwa Boeinga z Embraerem. To kolejny krok w kierunku zamknięcia transakcji, które ma nastąpić do końca 2019 r.
1 dzień, 21 godzin temu
Ryanair Holidays do zamknięcia
W poniedziałek (14.01) biuro podróży europejskiego taniego przewoźnika zostało zamknięte. Stało się to po niespełna dwóch latach od jego uruchomienia.
1 dzień, 21 godzin temu
Wstępny szacunek wyników finansowych LOT-u za 2018 r.
Z cząstkowych informacji o wynikach finansowych PLL LOT SA za 2018 r., które zostały przekazane mediom można pokusić się o bardzo wstępną ocenę minionego roku naszego narodowego przewoźnika.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie