×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wiadomości Pro


3 godziny, 40 minut temu
Ryanair zawarł ugodę z portugalskimi pilotami
Irlandzka linia podpisała z portugalskim związkiem zawodowym pilotów SPAC umowę dotyczącą zasad starszeństwa oraz transferów bazowych pilotów zatrudnionych bezpośrednio w Portugalii. Negocjacje dotyczące pełnej umowy zbiorowej rozpoczną się pod koniec października.
4 godziny, 6 minut temu
Strajk w LOT: Zamiast rozmów 67 osób zwolnionych dyscyplinarnie
Prezes LOT Rafał Milczarski poinformował, że władze spółki zwolniły dyscyplinarnie 67 pracowników za przystąpienie do nielegalnego strajku.
4 godziny, 51 minut temu
Norwegian: Wiatr przewrócił schody i wyrwał drzwi
Silny podmuch wiatru spowodował przewrócenie schodów wejściowych i wyrwanie drzwi w samolocie stojącym na płycie lotniska.
5 godzin, 30 minut temu
WOW air rezygnuje z części połączeń do USA
Islandzka linia lotnicza WOW air zawiesza loty do trzech miast w USA. Od początku przyszłego roku wstrzymane zostaną połączenia z St. Louis, a w sezonie letnim nie wrócą tegoroczne popularne kierunki Cincinnati i Cleveland. Wszystko to raptem 5 miesięcy po ich uruchomieniu.
5 godzin, 54 minuty temu
Kraków: Poranne przekierowania z powodu mgły
Dziś (22.10) w Krakowie do późnych godzin porannych utrzymywała się gęsta mgła, która wymusiła przekierowania kilkunastu lotów.
7 godzin, 10 minut temu
Qatar Airways grozi opuszczeniem Oneworld
Prezes Qatar Airways zagroził opuszczeniem Oneworld twierdząc, że dalsza obecność linii w sojuszu nie ma sensu. Ponadto zarzuca niechęć wobec w Qatar Airways zrzeszonym w sojuszu liniom.
8 godzin temu
Pierwszy Dreamliner już we flocie Juneyao
Chińskie linie Juneyao Airlines odebrały pierwszego z dziesięciu zamówionych samolotów B787-9. Jest to pierwszy samolot amerykańskiego producenta, jaki będzie latał w barwach założonych w 2005 roku chińskich linii.
8 godzin, 35 minut temu
Madryt będzie miał drugie lotnisko?
Nowe madryckie lotnisko dla tanich przewoźników może być gotowe do 2023 roku, jeżeli władze wydadzą zgodę na jego budowę. W pierwszym roku działalności ma obsłużyć 300 tys. pasażerów.
9 godzin temu
Modlin zawarł ugodę z Mostostalem
Mostostal Warszawa zawarł ugodę z lotniskiem w Modlinie. Firma zapłaci lotnisku pół miliona złotych.
9 godzin, 18 minut temu
GOL uruchamia połączenia do USA
Brazylijski przewoźnik GOL Linhas Aéreas Inteligentes uruchomi bezpośrednie połączenia z Brazylii do USA. Początkowo linia poleci do Orlando i Miami na Florydzie.
1 dzień, 3 godziny temu
Recenzja: Hainan Airlines Club w Xi'an
Poczekalnia Hainan Airlines w Xi'an to kameralny salon biznesowy wyróżniający się nowoczesną stylistyką wnętrz i dobrą obsługą.
1 dzień, 4 godziny temu
Wizz Air potwierdza chęć lotów do USA
Węgierski Wizz Air jednak zainteresowany jest uruchomieniem rejsów transatlantyckich. Jozsef Varadi, prezes linii zapowiada rejsy do Nowego Jorku.
1 dzień, 6 godzin temu
LOT przyznał premię pracownikom, którzy nie przyłączyli się do strajku
Wszyscy pracownicy PLL LOT, którzy w ciągu ostatnich trzech dni umożliwili utrzymanie ciągłości operacyjnej, przystępując do pracy wbrew namowom do strajku, zostaną dodatkowo wynagrodzeni. Dziś czwarty dzień akcji strajkowej.
2 dni, 6 godzin temu
LOT pozyskał kolejne dwa boeingi 737 od GetJet
Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne dwa samoloty do zapewnienia ciągłości operacji w związku z trwającą akcją protestacyjną. Przewoźnik zapewnia, że sytuacja operacyjna jest pod kontrolą.
2 dni, 20 godzin temu
LOT pozyskał kolejne maszyny. Od Smartlynx i Carpataira
Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne samoloty do zapewnienia ciągłości operacji w związku z trwającą akcją protestacyjną.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie