Lądujemy w...

Lądujemy w... Lizbonie Lądujemy w... Lizbonie
06 lipca 2018 18:30
Port lotniczy Lizbona-Portela to największe lotnisko w Portugalii i hub narodowej linii tego kraju - TAP Air Portugal. Największymi jego problemem jest kończąca się przepustowość terminali i tylko jedna używana droga startowa. Dlatego władze szukają pomysłu na rozładowanie ruchu.
Lądujemy w... Denver Lądujemy w... Denver
27 sierpnia 2017 15:00
Mające zaledwie nieco ponad 20 lat port lotniczy w Denver został zbudowany z myślą o środowisku i wygodzie pasażerów. Ma też być wizytówką stanu Kolorado. Jest przestronny i jasny, ale mankamentem jest ograniczona przepustowość stanowisk check-in.
Lądujemy w... Los Angeles (Tom Bradley Terminal) Lądujemy w... Los Angeles (Tom Bradley Terminal)
06 sierpnia 2017 10:00
Na lotnisku w Los Angeles tylko jeden z dziewięciu terminali obsługuje niemal wszystkie loty międzynarodowe. Tom Bradley International Terminal jest dość ciasny w strefie ogólnodostępnej, ale przestronny i dobrze zaprojektowany za kontrolą bezpieczeństwa.
Lądujemy w... Bangkoku-Suvarnabhumi Lądujemy w... Bangkoku-Suvarnabhumi
11 czerwca 2017 09:00
Gdy w 2006 r. otwarto lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi, jego terminal był największy na świecie. Projekt jest nowoczesny i przyjazny pasażerom, ale lotnisko jest przeciążone, więc często panuje duży tłok. Do tego w terminalu jest mało sklepów.
Lądujemy w... Tallinnie Lądujemy w... Tallinnie
01 maja 2017 20:45
Port lotniczy im. Lennarta Meriego w Tallinnie to w zasadzie jedyne lotnisko w Estonii i w praktyce drugorzędna baza LOT-u. Jest niewielki, ale dobrze zorganizowany i oznakowany. Pasażerowie mogą skorzystać m.in. z lotniskowej biblioteki.
Lądujemy w... Bangkoku-Don Muang Lądujemy w... Bangkoku-Don Muang
02 kwietnia 2017 14:00
Port lotniczy Don Muang w stolicy Tajlandii to największe na świecie lotnisko dla linii niskokosztowych. Otwarty po przebudowie w grudniu 2015 r. terminal krajowy to nowoczesny obiekt obsługujący loty m.in. AirAsia, Thai Lion Air i Nok Air.
Lądujemy w... Kuala Lumpur (terminal 1) Lądujemy w... Kuala Lumpur (terminal 1)
18 grudnia 2016 09:37
Terminal 1 wraz z terminalem satelickim lotniska w stolicy Malezji, jak na przepustowość sięgającą 25 mln pasażerów, jest niewielki i przyjazny dla pasażerów, a odprawa jest bardzo szybka. Dużym minusem jest jednak brak wystarczającej liczby miejsc siedzących.
Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3) Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3)
19 listopada 2016 11:44
Choć działa od nieco ponad pół roku, to już jest znany w świecie architektury i wzornictwa - nowy terminal 3 portu lotniczego Narita to miejsce, które miało swoim designem przekonać Japończyków, że latanie niskokosztowe to nie wstyd.
Lądujemy w... Rovaniemi Lądujemy w... Rovaniemi
10 października 2016 10:00
Największe lotnisko fińskiej Laponii położone jest za kołem podbiegunowym, 10 km od Rovaniemi. W ubiegłym roku skorzystało z niego niemal pół miliona pasażerów. Oficjalne lotnisko Świętego Mikołaja to trzecie co do wielkości lotnisko w Finlandii.
Lądujemy w... Olsztynie-Mazurach Lądujemy w... Olsztynie-Mazurach
12 czerwca 2016 11:47
Port lotniczy Olsztyn-Mazury swoje podwoje po trzynastoletniej przerwie otworzył w styczniu 2016 r. Bieżący miesiąc będzie dla niego prawdziwym festiwalem nowości. Pasazer.com sprawdził, jak lotnisko przygotowane jest do przyjęcia większej liczby podróżnych.
Lądujemy w... Gdańsku Lądujemy w... Gdańsku
25 grudnia 2015 17:04
Z początkiem września w Gdańsku otwarta została nowa część terminala. To koniec trwającej niemal sześć lat przebudowy portu lotniczego - dzięki niej poprawiły się warunki dla pasażerów przylatujących, a lotnisko zyskało połączenie kolejowe.
Lądujemy w... Krakowie Lądujemy w... Krakowie
06 października 2015 13:31
Po długo oczekiwanym uruchomieniu nowego terminala na lotnisku w Krakowie Pasazer.com postanowił go przetestować. Obiekt, choć bardzo ładny, jest mało praktyczny - lepiej, ale nie idealnie będzie po całkowitym zakończeniu przebudowy portu.
Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG
28 czerwca 2015 12:26
Paryż-Charles de Gaulle to największe lotnisko na kontynencie europejskim: ma cztery drogi startowe, łącznie dziewięć terminali i w 2014 r. odprawiło niemal 64 mln pasażerów. Jest główną bazą Air France i jednym z największych centrów przesiadkowych świata.
Lądujemy w... Eindhoven Lądujemy w... Eindhoven
30 kwietnia 2015 17:20
W ubiegłym roku pomiędzy Polską a Eindhoven poleciało 337 tys. pasażerów. To dało temu holenderskiemu lotnisku tytuł najdynamiczniej rosnącego kierunku w naszym kraju. Wzrost lotniska napędza niskokosztowy ruch point-to-point, ale zarząd stawia nie tylko na ten segment.
Lądujemy w... Rydze Lądujemy w... Rydze
09 grudnia 2014 07:34
Trochę skandynawskie, trochę bezpłciowo nowoczesne, a tu i ówdzie wciąż radzieckie. Ale przede wszystkim bardzo ściśle związane z największym przewoźnikiem, linią airBaltic, i z dużymi planami rozbudowy. Zapraszamy na wycieczkę po lotnisku w Rydze.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama