Lądujemy w...

Lądujemy w... Lizbonie
06 lipca 2018 18:30
Lądujemy w... Lizbonie Port lotniczy Lizbona-Portela to największe lotnisko w Portugalii i hub narodowej linii tego kraju - TAP Air Portugal. Największymi jego problemem jest kończąca się przepustowość terminali i tylko jedna używana droga startowa. Dlatego władze szukają pomysłu na rozładowanie ruchu.
Lądujemy w... Denver
27 sierpnia 2017 15:00
Lądujemy w... Denver
Mające zaledwie nieco ponad 20 lat port lotniczy w Denver został zbudowany z myślą o środowisku i wygodzie pasażerów. Ma też być wizytówką stanu Kolorado. Jest przestronny i jasny, ale mankamentem jest ograniczona przepustowość stanowisk check-in.
Lądujemy w... Los Angeles (Tom Bradley Terminal)
06 sierpnia 2017 10:00
Lądujemy w... Los Angeles (Tom Bradley Terminal) Na lotnisku w Los Angeles tylko jeden z dziewięciu terminali obsługuje niemal wszystkie loty międzynarodowe. Tom Bradley International Terminal jest dość ciasny w strefie ogólnodostępnej, ale przestronny i dobrze zaprojektowany za kontrolą bezpieczeństwa.
Lądujemy w... Bangkoku-Suvarnabhumi
11 czerwca 2017 09:00
Lądujemy w... Bangkoku-Suvarnabhumi Gdy w 2006 r. otwarto lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi, jego terminal był największy na świecie. Projekt jest nowoczesny i przyjazny pasażerom, ale lotnisko jest przeciążone, więc często panuje duży tłok. Do tego w terminalu jest mało sklepów.
Lądujemy w... Tallinnie
01 maja 2017 20:45
Lądujemy w... Tallinnie Port lotniczy im. Lennarta Meriego w Tallinnie to w zasadzie jedyne lotnisko w Estonii i w praktyce drugorzędna baza LOT-u. Jest niewielki, ale dobrze zorganizowany i oznakowany. Pasażerowie mogą skorzystać m.in. z lotniskowej biblioteki.
Lądujemy w... Bangkoku-Don Muang
02 kwietnia 2017 14:00
Lądujemy w... Bangkoku-Don Muang Port lotniczy Don Muang w stolicy Tajlandii to największe na świecie lotnisko dla linii niskokosztowych. Otwarty po przebudowie w grudniu 2015 r. terminal krajowy to nowoczesny obiekt obsługujący loty m.in. AirAsia, Thai Lion Air i Nok Air.
Lądujemy w... Kuala Lumpur (terminal 1)
18 grudnia 2016 09:37
Lądujemy w... Kuala Lumpur (terminal 1) Terminal 1 wraz z terminalem satelickim lotniska w stolicy Malezji, jak na przepustowość sięgającą 25 mln pasażerów, jest niewielki i przyjazny dla pasażerów, a odprawa jest bardzo szybka. Dużym minusem jest jednak brak wystarczającej liczby miejsc siedzących.
Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3)
19 listopada 2016 11:44
Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3) Choć działa od nieco ponad pół roku, to już jest znany w świecie architektury i wzornictwa - nowy terminal 3 portu lotniczego Narita to miejsce, które miało swoim designem przekonać Japończyków, że latanie niskokosztowe to nie wstyd.
Lądujemy w... Rovaniemi
10 października 2016 10:00
Lądujemy w... Rovaniemi Największe lotnisko fińskiej Laponii położone jest za kołem podbiegunowym, 10 km od Rovaniemi. W ubiegłym roku skorzystało z niego niemal pół miliona pasażerów. Oficjalne lotnisko Świętego Mikołaja to trzecie co do wielkości lotnisko w Finlandii.
Lądujemy w... Olsztynie-Mazurach
12 czerwca 2016 11:47
Lądujemy w... Olsztynie-Mazurach Port lotniczy Olsztyn-Mazury swoje podwoje po trzynastoletniej przerwie otworzył w styczniu 2016 r. Bieżący miesiąc będzie dla niego prawdziwym festiwalem nowości. Pasazer.com sprawdził, jak lotnisko przygotowane jest do przyjęcia większej liczby podróżnych.
Lądujemy w... Gdańsku
25 grudnia 2015 17:04
Lądujemy w... Gdańsku Z początkiem września w Gdańsku otwarta została nowa część terminala. To koniec trwającej niemal sześć lat przebudowy portu lotniczego - dzięki niej poprawiły się warunki dla pasażerów przylatujących, a lotnisko zyskało połączenie kolejowe.
Lądujemy w... Krakowie
06 października 2015 13:31
Lądujemy w... Krakowie Po długo oczekiwanym uruchomieniu nowego terminala na lotnisku w Krakowie Pasazer.com postanowił go przetestować. Obiekt, choć bardzo ładny, jest mało praktyczny - lepiej, ale nie idealnie będzie po całkowitym zakończeniu przebudowy portu.
Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG
28 czerwca 2015 12:26
Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG Paryż-Charles de Gaulle to największe lotnisko na kontynencie europejskim: ma cztery drogi startowe, łącznie dziewięć terminali i w 2014 r. odprawiło niemal 64 mln pasażerów. Jest główną bazą Air France i jednym z największych centrów przesiadkowych świata.
Lądujemy w... Eindhoven
30 kwietnia 2015 17:20
Lądujemy w... Eindhoven W ubiegłym roku pomiędzy Polską a Eindhoven poleciało 337 tys. pasażerów. To dało temu holenderskiemu lotnisku tytuł najdynamiczniej rosnącego kierunku w naszym kraju. Wzrost lotniska napędza niskokosztowy ruch point-to-point, ale zarząd stawia nie tylko na ten segment.
Lądujemy w... Rydze
09 grudnia 2014 07:34
Lądujemy w... Rydze Trochę skandynawskie, trochę bezpłciowo nowoczesne, a tu i ówdzie wciąż radzieckie. Ale przede wszystkim bardzo ściśle związane z największym przewoźnikiem, linią airBaltic, i z dużymi planami rozbudowy. Zapraszamy na wycieczkę po lotnisku w Rydze.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama