×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kadry


03/11/2014 10:23
Zmiany w składzie zarządu łódzkiego lotniska
Od dziś (3.11) zgodnie z wcześniejszą decyzją Rady Nadzorczej łódzkiego lotniska funkcję prezesa zarządu portu objął Michał Marzec. Jednocześnie skład zarządu został poszerzony.
13/10/2014 14:24
LOT: Nowa dyrektor marketingu
Marta Glinka objęła stanowisko dyrektora marketingu Polskich Linii Lotniczych LOT. Wcześniej Glinka związana była z firmą CEDC. W PLL LOT będzie odpowiedzialna między innymi za stworzenie nowej strategii marketingowej LOT-u i odświeżenie wizerunku marki.
10/10/2014 23:51
PAŻP: Rekrutacja kontrolerów ruchu lotniczego
Trwa rekrutacja na kurs dla kandydatów na stanowisko kontrolera ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP). Nabory na kurs dla kandydatów na Kontrolera Ruchu Lotniczego organizowane są cyklicznie dwa razy do roku.
05/10/2014 08:24
Wizz Air rozbudowuje zespół sprzedaży
Wizz Air powiększył swoje szeregi o nowego członka działu handlowego. Lilla Vajda będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z sektorem turystyki i podróży, jako Menadżer Sprzedaży ds. czarterów i umów o allotment w szybko rozwijającym się zespole Wizz Air.
25/09/2014 09:29
Konkurs na prezesa zarządu Lodz Airport
Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Łódź im. W. Reymonta ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu.
05/09/2014 21:48
O'Leary w Ryanairze na kolejne lata
Michael O'Leary nie zamierza odchodzić z Ryanaira pomimo tego, że z pracy w przewoźniku zrezygnowali w tym roku dwaj członkowie zarządu. Kontrowersyjny szef linii jest gotów pozostać kolejnych kilka lat.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie