×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bliżej świata


28/11/2014 20:40
Bliżej Świata: Salzkammergut bez nart
Położony na wschód od Salzburga region Salzkammergut słynie z ośrodków narciarskich. Ale zwłaszcza na początku i na końcu sezonu pogoda nie zawsze dopisuje - na szczęście w tej pełnej cesarskich kurortów części Austrii jest co zwiedzać nawet w deszczową aurę.
25/10/2014 09:16
Bliżej Świata: Ryga w trzech odsłonach
Deszczowa i zimna Ryga pewnie nie jest pierwszym wyborem na jesienny weekendowy wyjazd. Jednak dzięki dogodnym połączeniom warto odwiedzić stolicę Łotwy, bo mało gdzie da się w ciągu kilku godzin zobaczyć trzy zupełnie odmienne miasta.
30/09/2014 22:26
Bliżej Świata: Bruksela od kuchni
Nie da się żyć w Europie, nie słysząc codziennie o Brukseli, która dzięki europejskim instytucjom stała się symbolem unijnej integracji. Ale mimo tego mało kto dobrze zna samo miasto. Dla Pasazer.com pisze znająca Brukselę na wylot Barbora Radkovska.
19/08/2014 07:00
Bliżej Świata: Skalne rozpadliny Utah i Arizony
Najbardziej znany jest Wielki Kanion Kolorado, ale skalnych formacji zapierających dech w piersiach na pograniczu amerykańskich stanów Utah i Arizony jest znacznie więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie