Transport alternatywny

PolskiBus: Częściej do Białegostoku i Wilna PolskiBus: Częściej do Białegostoku i Wilna
24 lipca 2015 12:49
PolskiBus dodaje do rozkładu trzecie połączenie z Warszawy do Wilna przez Białystok dziennie na linii P8. Dodatkowe kursy wystartują 31 lipca.
SuperBus rozpocznie działalność w Estonii SuperBus rozpocznie działalność w Estonii
30 czerwca 2015 16:17
Wkrótce swoją działalność w Estonii zainauguruje SuperBus.com - siostrzana marka PolskiegoBusa. W pierwszej fazie działalności przewoźnik będzie operował na trzech trasach z Tallinna: do Tartu, Narwy oraz Parnawy (Pärnu).
PolskiBus wydłuża trasę P14 do Berlina PolskiBus wydłuża trasę P14 do Berlina
23 czerwca 2015 08:10
Już od 26 czerwca br. pasażerowie z Podkarpacia zyskają możliwość bezpośrednich podróży do stolicy Niemiec. PolskiBus.com będzie bowiem oferował przejazdy do Berlina w ramach trasy P14 z Rzeszowa przez Kraków i Wrocław.
Przewozy Regionale rezygnują z interREGIO "Piast" i "Bolko" Przewozy Regionale rezygnują z interREGIO
09 czerwca 2015 08:39
Od 14 czerwca br. Przewozy Regionalne zrezygnują z obsługi dwóch pociągów interREGIO. Pierwszy z nich - "Pias" - łączył Warszawę z Wrocławiem. Z kolei "Bolko" jeździł na trasie Wrocław - Lublin - Wrocław.
PKP Intercity: Nowe oferty tanich podróży PKP Intercity: Nowe oferty tanich podróży
07 czerwca 2015 08:27
Rośnie popularność nowej promocji PKP Intercity "Happy Hours" polegającej na zwiększeniu puli najtańszych biletów (po 49 i 69 zł) w wybranych pociągach obsługiwanych składami Pendolino i ekspresach. Od 28 maja br. obowiązuje też nowa oferta "Bilet Taniomiastowy".
Nowe trasy Lux Express Nowe trasy Lux Express
08 maja 2015 09:17
Przewoźnik autokarowy Lux Express uruchamia nowe trasy w Polsce. Pojedzie z Warszawy do Kielc, Tarnowa i Rzeszowa, wzrośnie także częstotliwość obsługiwanych od początku marca przejazdów do Krakowa.
Ofera Przewozów Regionalnych na majówkę 2015 Ofera Przewozów Regionalnych na majówkę 2015
29 kwietnia 2015 08:08
Na tegoroczny długi majowy weekend Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę dla podróżnych. Obejmuje ona specjalne i dodatkowe kursy pociągów do popularnych turystycznych miejsc. Ciekawą propozycją jest też "Majówka w stylu retro" powiązana z 22. Paradą Parowozów w Wolsztynie.
Kwietniowa korekta rozkładu jazdy pociągów Kwietniowa korekta rozkładu jazdy pociągów
26 kwietnia 2015 07:00
Od niedzieli (26.4) obowiązuje skorygowany rozkład jazdy pociągów w całej Polsce. Najważniejsze zmiany pojawią się na liniach łączących Warszawę z Łodzią oraz Poznań z Wrocławiem. Na utrudnienia muszą przygotować się pasażerowie podróżujący z Krakowa do Zakopanego i Przemyśla.
PolskiBus: Bezpośrednio z Warszawy do Gdańska. Częściej do Krakowa PolskiBus: Bezpośrednio z Warszawy do Gdańska. Częściej do Krakowa
25 kwietnia 2015 07:42
W maju pojawią się istotne zmiany na dwóch flagowych połączeniach w siatce PolskiBus.com. Przewoźnik rezygnuje z postoju w Ostródzie w ramach trasy P1 z Warszawy do Gdańska. Z kolei na linii P6 ze stolicy do Krakowa dodane zostają 4 nowe bezpośrednie kursy.
Nowa stacja SKM w Trójmieście Nowa stacja SKM w Trójmieście
31 marca 2015 14:39
1 kwietnia br. zostanie otwarty nowy przystanek na linii trójmiejskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Gdańsk-Śródmieście zlokalizowany jest na południowym krańcu centrum miasta u zbiegu dwóch osi komunikacyjnych. Docelowo powstanie tutaj duże centrum przesiadkowe.
Nowa trasa polskiego Pendolino Nowa trasa polskiego Pendolino
13 marca 2015 07:02
Składy Pendolino pojawią się od najbliższej niedzieli (15.3) na kolejnych dwóch połączeniach. Tym razem najnowocześniejsze pociągi na polskich torach zobaczymy na trasie między Gdynią Główną Osobową a Katowicami.
Zmiany w rozkładzie jazdy kolei na Dolnym Śląsku Zmiany w rozkładzie jazdy kolei na Dolnym Śląsku
06 marca 2015 08:15
W związku z prowadzonymi przez PKP PLK pracami torowymi na Dolnym Śląsku od 15 marca zostaną wprowadzone zmiany do rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych. Dotyczą one tras do Szklarskiej Poręby oraz między Grabownem Wielkim a Międzyborzem Sycowskim.
Podróżuj taniej pociągiem po Podkarpaciu Podróżuj taniej pociągiem po Podkarpaciu
28 lutego 2015 18:13
Od 1 marca br. Przewozy Regionalne na Podkarpaciu wprowadzają nową obniżkę cen w ramach "Taryfy Podkarpackiej". Będzie ona obowiązywała na wszystkich trasach lokalnych w regionie. Zniżki osiągną nawet 68 proc. względem aktualnej ceny.
PolskiBus zatrzyma się w Lesznie PolskiBus zatrzyma się w Lesznie
27 lutego 2015 16:22
PolskiBus ogłosił dodanie nowego miasta do swojej siatki połączeń. Od 2 marca br. autokary tego przewoźnika na trasie linii P13 zatrzymają się także w Lesznie. Ponadto od dzisiaj (27.2) pasażerowie będą mieli możliwość bezpośredniej podróży z Gdańska do Berlina.
Przewozy Regionalne rezygnują z trasy Wrocław-Drezno Przewozy Regionalne rezygnują z trasy Wrocław-Drezno
26 lutego 2015 16:11
W związku ze znacznym zmniejszeniem dotacji przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Przewozy Regionalne zdecydowały się na zawieszenie połączenia między Wrocławiem a Dreznem. Pociągi w tej relacji kursowały trzy razy dziennie w porozumieniu z Deutsche Bahn Regio.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama