Wszystkie wiadomości

Air Polonia zbankrutowała Air Polonia zbankrutowała
5 grudnia 2004 05:03
Od dłuższego czasu pojawiały się pogłoski o złej sytuacji finansowej pierwszych polskich tanich linii lotniczych Air Polonia. Dzisiaj - kilka dni przed 1 urodzinami operatora - wiemy, że firma jest bankrutem.
Ryanair po polsku Ryanair po polsku
1 grudnia 2004 17:32
Ryanair 'przemówił' do nas po polsku. Od dzisiaj na stronach największej taniej linii lotniczej w Europie - Ryanair dostępna jest polska wersja językowa.
SkyEurope zaniepokojone problemami Wizz Air SkyEurope zaniepokojone problemami Wizz Air
1 grudnia 2004 17:13
Opublikowane niedawno wiadomości na temat Wizz Air i problemów tej firmy z regulowaniem bieżących zobowiązań finansowych, spowodowało niepokój SkyEurope o negatywny wpływ tych informacji na cały sektor tanich przewoźników w Europie Środkowej. Fakt, iż rzekomo Wizz Air nie zapłacił opłat lotniskowych w Budapeszcie przynosi wątpliwości, co do wypłacalności firmy.
Easy dziękuje Easy dziękuje
1 grudnia 2004 15:01
Komunikat prasowy easyJeta: easyJet z radością przyjął publiczne przyznanie się przez Wizz do praktyki odwoływania lotów. Jednocześnie zaznaczamy, że w swoim oświadczeniu Wizz próbował odwrócić uwagę od zasadniczego pytania – mianowicie - ile lotów odwołał.
Pierwsze starcie: easyJet - Wizzair Pierwsze starcie: easyJet - Wizzair
30 listopada 2004 10:36
W wydanym w dniu dzisiejszym oświadczeniu tanie linie lotnicze easyJet zarzucają węgierskiemu Wizz Air'owi stosowanie praktyk systematycznego odwoływania lotów, które według easyJet zniechęcają tysiące pasażerów do korzystania z tanich połączeń. Zarzut ten - jak twierdzi przewoźnik - uzasadniają docierające do easyJet uwagi pasażerów oraz informacje publikowane na stronie internetowej Wizz Air.
Rezygnacja z Wiedeń - Warszawa Rezygnacja z  Wiedeń - Warszawa
28 listopada 2004 12:00
Jak można zaobserwować w ostatnim czasie wiele linii lotniczych, wprowadza w swoich rozkładach lotów dużo zmian jak i różnego rodzaju cięć. Na taki krok zdecydowały się również austriackie linie NIKI, których właścicielem jest austriacki rajdowiec Niki Lauda.
SkyEurope rezygnuje z Mediolanu SkyEurope rezygnuje z Mediolanu
28 listopada 2004 11:49
Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, tanie linie lotnicze SkyEurope zamierzają od nowego roku zrezygnować z połączenia pomiędzy Warszawą a Mediolanem. Już od 10 stycznia 2005 trasa ta zniknie z rozkładu Sky Europe.
136 odwołanych lotów 136 odwołanych lotów
27 listopada 2004 13:25
Pasażerowie włoskich linii lotniczych Alitalia, mogą spotkać się z poważnymi problemami 30 listopada br. Bowiem na ten właśnie dzień zapowiadany jest 4 godzinny strajk.
Konferencja we Wrocławiu Konferencja we Wrocławiu
27 listopada 2004 10:19
19 listopada 2004 r. o godz.
Plany SkyEurope, Warszawa - Dubrownik? Plany SkyEurope, Warszawa - Dubrownik?
27 listopada 2004 09:27
Nowe trasy, nowe połączenia, gdzie tanie linie jeszcze nie dotarły? Dobre pytanie, w czasach gdy non stop przewoźnicy prześcigają się w tworzeniu nowych połączeń. Do wyścigu postanowił również włączyć się SkyEurope.
Loty krajowe Wizz Air Loty krajowe Wizz Air
26 listopada 2004 11:36
Począwszy od letniego rozkładu lotów tania linia lotnicza Wizz Air wprowadza pierwsze w swojej ofercie połączenie wewnątrz kraju. Do tej pory na taki krok odważyła się tylko Air Polonia, jednak szybko zrezygnowała z nierentownych lotów krajowych.
Do Budapesztu, Frankfurtu i na Majorkę Do Budapesztu, Frankfurtu i na Majorkę
25 listopada 2004 11:24
W dniu dzisiejszym tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła swój letni rozkład lotów, który będzie obowiązywał od 27 marca 2005 roku. Od przyszłego sezonu operator dysponując 6 Airbusami A320 obsługiwać będzie 32 trasy (obecnie 23), w tym 7 nowych.
Sukcesy na trasie Bratysława – Londyn Sukcesy na trasie Bratysława – Londyn
25 listopada 2004 10:17
SkyEurope Airlines, pierwsza tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej i największy przewoźnik na lotnisku w Bartysławie zwiększa liczbę połaczeń pomiędzy Bratysławą a Londynem, podczas gdy Austrian wraz z partnerem code share – Slovak Airlines ogłosiły przerwanie lotów do Londynu. Z zaledwie, średnio, 31 pasażerami na lot, Austrian nie był w stanie zwiekszyć liczby podróznych.
Polishwings? Polishwings?
24 listopada 2004 05:39
Wreszcie znamy oficjalną nazwę Nowego Przewoźnika. Dzisiaj ogłoszono, iż spółka-córka Lotu nazywać się będzie Polishwings i wspólnie z dzieckiem niemieckiej Lufthansy - firmą Germanwings będą walczyć o polskie niebo z resztą tanich przewoźników.
Nie tylko Wrocław Nie tylko Wrocław
22 listopada 2004 08:25
Jak już informowaliśmy kilka dni temu, największa europejska tania linia lotnicza Ryanair od początku sezonu letniego będzie latała na trasie Wrocław - Londyn. Nowością jest jednak fakt iż, irlandzki przewoźnik chce otworzyć połączenia z kilku polskich miast do Londynu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy