Wszystkie wiadomości

FlyNet - internet na najwyższym poziomie
15 marca 2005 16:15
FlyNet -  internet na najwyższym poziomie Od wiosny 2004 Lufthansa jest pierwszą linią lotniczą, która oferuje dostęp do internetu za pomocą własnego portalu. Oznacza to możliwość dokończenia wszystkich spraw, których nie udało się załatwić na ziemi lub nie było jeszcze okazji wykonać ich w powietrzu.
Wynajem samochodów w SkycarRental
14 marca 2005 15:02
Wynajem samochodów w SkycarRental Linie lotnicze SkyEurope wraz z Mietwagenmarkt.de czołowym niemieckim portalem wynajmu samochodów stworzyli system wynajmu samochodów - SkycarRental.
Większa przestrzeń - dalszy rozwój
14 marca 2005 14:55
Większa przestrzeń - dalszy rozwój Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu, Janusz Zieliński oraz Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław, Andrzej Barski podpisali umowę o dzierżawę części wojskowego lotniska Wrocław Strachowice. Z chwilą podpisania dokumentu teren ten stał się lotniskiem współużytkowanym o łącznej powierzchni około 470 ha.
Warszawa - Dortmund zawieszone
12 marca 2005 17:38
Warszawa - Dortmund zawieszone Tanie linie lotnicze Wizz Air od letniego rozkładu lotów zawieszają połączenie pomiędzy Warszawa a Dortmundem. Rejsy z Katowic i Gdańska do Dortmundu będą nadal kontynuowane.
Baza w Gdańsku?
12 marca 2005 12:16
Baza w Gdańsku? Tani przewoźnik lotniczy Wizz Air zamierza otworzyć w Gdańsku, jeszcze w 2005 roku, swoją bazę. Byłaby to trzecia baza tego przewoźnika, po Budapeszcie i Katowicach - poinformował w piątek PAP prezes Wizz Air, Jozsef Varadi.
Wyciągaj się (nie nogi) na Teneryfie
10 marca 2005 21:39
Wyciągaj się (nie nogi) na Teneryfie Po naszym artykule "Z Centralwings wyciągniesz nogi" spółka-córka LOTu zrezygnowała z kontrowersyjnego hasła, zastępując je znacznie sympatyczniejszym sloganem "Tego lata wyciągniesz się". Teraz nie mamy już wątpliwości co do podtekstów hasła reklamowego kampanii Centralwings, wiemy że chodzi o bezpieczny lot, a potem o plaże i ciepły piasek.
Z Poznania do Berlina i Dortmundu
09 marca 2005 18:42
Z Poznania do Berlina i Dortmundu Od nowego rozkładu letniego niemiecka linia lotnicza dauair uruchamia regularne połączenia z poznańskiego lotniska Ławica: - Poznań - Berlin Tempelhof - Poznań - Dortmund Rejsy do Berlina odbywać się będą 2 razy w tygodniu; w poniedziałki i niedziele. Rejsy do Dortmundu odbywać się będą codziennie oprócz sobót (rejsy w poniedziałki i niedziele z międzylądowaniem w Berlinie), 33-miejscowym, turbośmigłowym samolotem Saab SF-340B.
Co nowego w Air Polonii
08 marca 2005 13:27
Co nowego w Air Polonii Być może jutro zostanie podpisana wielokrotnie przekładana umowa z nowym inwestorem Air Polonii, polskiej taniej linii lotniczej, która w grudniu 2004 r. zawiesiła loty w wyniku problemów finansowych.
Monachium-Augsburg
08 marca 2005 12:16
Monachium-Augsburg Nowy przewoźnik Denim Airways, który od 4 kwietnia uruchamia połączenie lotnicze z Gdańska do Berlina, przedłużył trasę przelotu. Pasażerowie będą mogli polecieć jeszcze dalej - do Monachium-Augsburga.
Z Centralwings wyciągniesz nogi
07 marca 2005 20:01
Z Centralwings wyciągniesz nogi Tego lata możesz wyciągnąć nogi z Centralwings. To nowe hasło reklamowe przewoźnika, który w dosyć nietypowy sposób zachęca do korzystania ze swoich usług.
Samoloty lądują w Katowicach
07 marca 2005 14:41
Samoloty lądują w Katowicach Z powodu złych warunków pogodowych samoloty które powinny lądować na lotnisku w Warszawie, kierowane są do portu lotniczego w Katowicach. Kilka lotów zostało już odwołanych, np do Barcelony, Bucharestu, Chicago, Frankfurtu.
Złe warunki pogodowe
07 marca 2005 13:44
Złe warunki pogodowe Jak informuje nas Edyta Mikołajczyk - rzecznik prasowy PP "Porty Lotnicze" - od wczoraj (6 marca br.) od godz.
Good bye Air Berlin
05 marca 2005 08:03
Good bye Air Berlin Niemiecka tania linia lotnicza Air Berlin zgodnie z zapowiedziami wstrzymuje połączenia z Polską. Rzeczniczka przedsiębiorstwa Claudia Loeffler poinformowała w Berlinie, że w marcu br.
Do Ljubljany
04 marca 2005 23:59
Do Ljubljany Z początkiem września regularne loty do Ljubljany zaoferuje słoweński przewoźnik Adria Airways. Samoloty będą operowały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.
Powrót Pulkovo
04 marca 2005 19:00
Powrót Pulkovo W sezonie letnim swój powrót do Warszawy zapowiedziały rosyjskie linie lotnicze Pulkovo. Przewoźnik operował już na trasie z Sankt Petersburga do stolicy Polski w poprzednich sezonach.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama