Linie lotnicze

Nowe połączenie z Krakowa do Mediolanu Nowe połączenie z Krakowa do Mediolanu
23 lutego 2005 10:45
Od 5 kwietnia 2005 Alitalia uruchamia nowe, codzienne połączenie z Krakowa do Mediolanu wg. następującego rozkładu lotów: Wylot z KRK 12.
Planowane, zlikwidowane! Planowane, zlikwidowane!
22 lutego 2005 14:15
Słowacki przewoźnik Sky Europe wraz z letnim rozkładem lotów likwiduje istniejące już połączenie z Warszawy do: - Amsterdamu oraz planowane połączenia z Warszawy do: - Manchesteru - Kopenhagi - Nicei a także z Krakowa do Nicei. Jaka jest przyczyna likwidacji połączeń? - Oficjalna odpowiedź będzie możliwa dopiero za 2 dni.
Warszawa - Berlin Warszawa - Berlin
22 lutego 2005 13:42
Po tym jak Air Berlin zrezygnowało na początku tego roku z lotów na trasie Warszawa - Berlin Tegel, nieoficjalnie mówi się, że tania linia lotnicza easyJet planuje wkrótce uruchomienie połączenia Warszawa - Berlin Schoenefeld easyJet nie potwierdza tych informacji. - Plany na sezon letni nie uwzględniają takiego połączenia.
Norwegian w Krakowie Norwegian w Krakowie
21 lutego 2005 11:08
Nowa, norweska tania linia lotnicza Norwegian w Polsce - od 14 kwietnia rozpocznie regularne loty. Linia będzie obsługiwała trasę Oslo - Kraków - Oslo.
Wygraj weekend w Dortmundzie Wygraj weekend w Dortmundzie
19 lutego 2005 15:59
Wygraj jedną z trzech wycieczek do Dortmundu, razem z dwoma noclegami w Grand Hotel Mercure i przelotem linią easyJet. Teraz jest to w zasięgu twojej ręki, aby spędzić cudownym weekend wraz z osobą towarzyszącą w zagłębiu Ruhry.
Więcej połączeń z Polski w 2005 roku Więcej połączeń z Polski w 2005 roku
18 lutego 2005 11:55
Przewoźnik uruchomi w letnim rozkładzie lotów, rozpoczynającym się 28 marca br., 2 dodatkowe połączenia z Polski: z Krakowa oraz Wrocławia do Monachium.
easyJet o nowych zasadach easyJet o nowych zasadach
17 lutego 2005 21:59
easyJet jest przekonany co do konieczności opieki nad pasażerami, ale ostrzega, że wadliwe prawodawstwo może zniszczyć sektor tanich linii lotniczych. Tanie linie lotnicze easyJet, potwierdziły dziś swoją stałą gotowość świadczenia najwyższego poziomu usług dla pasażerów i są gotowe realizować zasady rekompensat określone w nowym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego.
OLeary we Wrocławiu OLeary we Wrocławiu
16 lutego 2005 10:10
Dzisiaj na wrocławskim lotnisku Strachowice gościł Michael O'Leary - założyciel i właściciel najwiekszej taniej linii lotniczej w Europie Ryanair. O'Leary promował nowe połączenie z Wrocławia do Londynu.
Czy Lufthansa przejmie Swiss Czy Lufthansa przejmie Swiss
11 lutego 2005 08:16
W ostatnim numerze szwajcarskiego magazyny ekonomicznego "Bilan" znajdujemy informację, iż linie lotnicze Lufthansa zawarły ciche porozumienie z Swiss w sprawie przejęcia do końca roku szwajcarskiego przewoźnika będącego w coraz większych tarapatach finansowych. Na mocy umowy Swiss musi najpierw zrobić porządek z plątaniną kontraktów wynajmu samolotów, obciążających jego konto sumą kilkuset milionów franków.
Polska według Ryanair Polska według Ryanair
09 lutego 2005 01:00
Negocjacje prowadzone przez lotnisko w Krakowie z największą w Europie tania linią lotniczą Ryanair rysują są nad wyraz niepoprawnie, podobnie jak niepoprawnie rysuje się wyobrażenie Ryanaira o naszym kraju. O co chodzi? Ryanair reklamując swoje nowe połączenie z Lodynu do Wrocławia używa mocno zdeformowanej mapy Polski z dołączonym obwodem kaliningradzkim, częścią Litwy i Białorusi.
Wizz dokapitalizowany Wizz dokapitalizowany
05 lutego 2005 20:36
Wizz Air zakończył ogłoszoną wcześniej finansową transakcję dotyczącą 25 mln Euro przewodzoną przez Indigo Partners, prywatny fundusz inwestycyjny z siedzibą w USA. W transakcji udział mają również dostawcy usług w tej branży, między innymi debis Air Finance i Lufthansa Technik.
easyJet po polsku easyJet po polsku
04 lutego 2005 11:24
Strona internetowa tanich linii lotniczych easyJet wzbogaciła się o polską wersję językową. Na nowej stronie internetowej pasażerowie easyJet mogą sprawdzić dostępność miejsc, rozkłady lotów i ceny, oraz wybrać swoje połączenia po wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
Plany LOTu Plany LOTu
03 lutego 2005 07:39
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Polskie Linie Lotnicze LOT planują dodać do swojej siatki połączeń - w nowym letnim rozkładzie lotów - następujące kierunki: • Birmingham, • Edinburgh, • Donieck LOT planuje także także wprowadzenie nowych lotów transatlantyckich do Filadelfii bądź Waszyngtonu. Paweł Cybulak.
Najsilniejsza z marek Najsilniejsza z marek
02 lutego 2005 06:50
We wtorek 1 lutego podczas uroczystej Gali Superbrands w auli Politechniki Warszawskiej, niemieckie linie otrzymały nagrodę za skuteczne i konsekwentne działania marketingowe, których efektem jest silna pozycja marki Lufthansa na polskim rynku. -Jesteśmy bardzo dumni z tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest tytuł Superbrand.
Wysokich lotów! Wysokich lotów!
31 stycznia 2005 18:41
Pierwszy rejsowy Boeing 737 polskich, nowych, tanich linii lotniczych Centralwings wystartuje o godzinie 7:55 z warszawskiego lotniska im. F.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama