×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Business lounge dla pasażerów
Eurolot zmienia strukturę taryf i poszerza ofertę dla pasażerów kupujących droższe bilety. Podróżni, którzy wykupią bilety w taryfie "premium", otrzymają m.in. dostęp do salonów biznesowych na lotniskach w Polsce.

Nowa taryfa "premium" zastąpi dotychczasową "flex". Poza wejściem do salonów biznesowych, co jest nowością w ofercie Eurolotu, pasażerowie otrzymają także możliwość bezpłatnej zmiany imienia i nazwiska oraz daty lotu do 2 godzin przed pierwotnie planowanym odlotem. W taryfie "premium" możliwy jest także zwrot biletu. Taryfa "basic" zastępuje dotychczasową "Eurolot". To podstawowa oferta dla pasażerów, którzy nie potrzebują dużej elastyczności i chcą wydać mniej na lot. Zmiany są możliwe za dopłatą.

Oferta Eurolotu na pokładzie samolotów pozostaje bez zmian. Niezależnie od taryfy, w której pasażerowie kupili bilet, wszyscy w cenie biletu otrzymują możliwość wyboru miejsca, napoje i przekąski na pokładzie oraz możliwość skorzystania z iPada w trakcie lotu.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożykgość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie