×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Studenci i seniorzy polecą za 149 złOd czwartku (6.12) Sprint Air uruchomi nową taryfę przeznaczona dla studentów oraz seniorów (65+) w cenie 149 złotych.

Dzięki nowej ofercie studenci i osoby powyżej 65 roku życia polecą za 149 złotych w jedną stronę na trasie z Warszawy do Zielonej Góry. Dodatkowo przewoźnik zwiększy dostępność najtańszych biletów w taryfie ogólnodostępnej.

- To nasz mikołajkowy upominek dla pasażerów podróżujących z i do województwa lubuskiego. Decyzja o zwiększeniu puli najtańszych biletów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony naszych pasażerów, którzy doceniają komfort i szybkość, jakie oferuje transport lotniczy, ale nie zawsze, z przyczyn finansowych, mogą z niego korzystać. Chcielibyśmy, aby oferowane przez nas atrakcyjne ceny uczyniły samolot realną, dostępną dla wszystkich alternatywą dla innych form podroży – mówi Adriana Fibingier-Pawelska, kierownik ds. marketingu i PR w firmie SprintAir.

Podobnie jak dotychczas dostępne będą bilety w taryfie elastycznej, gwarantującej miedzy innymi możliwość bezpłatnej zmiany terminu wylotu czy pełny zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z lotu, a stali pasażerowie będą nadal mogli zakupić oferujące szereg korzyści pakiety abonamentowe.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie