Studenci i seniorzy polecą za 149 zł

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
03 grudnia 2012 23:03
Reklama

Od czwartku (6.12) Sprint Air uruchomi nową taryfę przeznaczona dla studentów oraz seniorów (65+) w cenie 149 złotych.

Dzięki nowej ofercie studenci i osoby powyżej 65 roku życia polecą za 149 złotych w jedną stronę na trasie z Warszawy do Zielonej Góry. Dodatkowo przewoźnik zwiększy dostępność najtańszych biletów w taryfie ogólnodostępnej.

- To nasz mikołajkowy upominek dla pasażerów podróżujących z i do województwa lubuskiego. Decyzja o zwiększeniu puli najtańszych biletów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony naszych pasażerów, którzy doceniają komfort i szybkość, jakie oferuje transport lotniczy, ale nie zawsze, z przyczyn finansowych, mogą z niego korzystać. Chcielibyśmy, aby oferowane przez nas atrakcyjne ceny uczyniły samolot realną, dostępną dla wszystkich alternatywą dla innych form podroży – mówi Adriana Fibingier-Pawelska, kierownik ds. marketingu i PR w firmie SprintAir.

Podobnie jak dotychczas dostępne będą bilety w taryfie elastycznej, gwarantującej miedzy innymi możliwość bezpłatnej zmiany terminu wylotu czy pełny zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z lotu, a stali pasażerowie będą nadal mogli zakupić oferujące szereg korzyści pakiety abonamentowe.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama