×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy LOT B787 SP-LRBW sobotę (1.12) po godzinie 20. czasu polskiego wystartował w swój dziewiczy rejs drugi B787 dla PLL LOT. Maszyna o oznaczeniu LN78/ZA271 i rejestracji SP-LRB wykonała lot testowy z Everett, który trwał prawie 3 godziny.

Warto dodać, że już 14 grudnia LOT rozpocznie miesięczną trasę "Dream Tour", podczas której zaprezentuje w całej Europie swój najnowszy samolot. Dla pasażerów jest to świetna okazja do wypróbowania "liniowca marzeń" przed dłuższą trasą.LOT jest pierwszą linią lotniczą w Europie, która otrzymała ten model samolotu. Planowany odbiór drugiej maszyny to koniec grudnia tego roku, a przylot na początku stycznia 2013.

Nowe Dreamlinery przewoźnika zabiorą na pokład 252 pasażerów w konfiguracji trzech klas: 18 w klasie biznes (2-2-2), 21 w klasie ekonomicznej premium (2-3-2) oraz 213 w klasie ekonomicznej (3-3-3). Więcej informacji na temat Dreamlinerów linii PLL LOT w naszym artykule "Everett: Zdjęcia wnętrza 787 LOT-u" oraz "Porównujemy 767 i 787 LOT-u".

Piotr Bożyk
Fot. Matt Cawby - Paineairport.comgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie