×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Umowa Wizz Aira z LiverpoolemWizz Air podpisał umowę o dalszej współpracy z lotniskiem im. Johna Lennona w Liverpoolu. Kontrakt, który będzie ważny przez 5 lat, przewiduje co najmniej utrzymanie obecnej siatki połączeń węgierskiej linii z tego portu lotniczego.

- Dzięki temu odnowionemu partnerstwu oczekujemy, że liczba naszych pasażerów w Liverpoolu będzie dalej rosła - powiedział Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji Wizz Aira.

Siatka połączeń Wizz Aira z Liverpoolu obejmuje dwa lotniska w Polsce (Modlin i Gdańsk) oraz Wilno. Z końcem sezonu letniego 27 października zawieszone zostało połączenie z Katowic. Od 2004 r., kiedy Wizz Air rozpoczął loty do tego portowego miasta w północno-zachodniej Anglii, linia przewiozła już na trasach do i z Liverpoolu 1,3 mln pasażerów.- Blisko współpracowaliśmy z Wizz Airem odkąd linia rozpoczęła loty do Wielkiej Brytanii i byliśmy zachwyceni z jej osiągnięć od momentu nawiązania współpracy z lotniskiem w Liverpoolu. Nasz model biznesowy jest skoncentrowany na dostarczaniu liniom lotniczym najwyższego poziomu wydajności operacyjnej, najniższych kosztów operacyjnych, doskonałej obsługi pasażerów, równocześnie zapewniając dostęp do jednego z najgęściej zamieszkanych obszarów w Zjednoczonym Królestwie poza Londynem - skomentował Chris Harcombe, menedżer ds. rozwoju lotnictwa lotniska w Liverpoolu.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie