×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Siedem nowych połączeń do Chorwacji
Eurolot ogłosił uruchomienie siedmiu połączeń z Polski do Chorwacji. Przewoźnik będzie oferował w sezonie letnim w 2013 roku loty z Warszawy do Dubrownika, Rijeki, Splitu oraz Zadaru. W sezonie letnim w 2012 roku Eurolot realizował już rejsy z lotniska Chopina do Zadaru oraz Splitu.

Kolejne połączenie do Chorwacji zyskają Poznań oraz Gdańsk. Z Rębiechowa polecimy do Splitu, a z Ławicy do Zadaru. Wcześniej Eurolot zapowiedział już uruchomienie w przyszłym roku lotów z Gdańska do Zadaru, Rijeki oraz Dubrownika. Pod koniec kwietnia 2013 roku ruszy również połączenie z Poznania do Dubrownika.Przewoźnik ponownie zaoferuje pasażerom loty z Krakowa do Dubrownika. Eurolot realizował rejsy raz w tygodniu z krakowskiego lotniska na południe Chorwacji w sezonie letnim w 2012 roku

Bilety mają się pojawić w sprzedaży jutro (30.11). Za przelot w jedną stronę zapłacimy od 269 PLN od osoby.

- Z danych wynika, że aż 85 proc. Polaków wypoczywających w Chorwacji to turyści indywidualni, którzy sami organizują sobie wakacje. Korzystając z naszych połączeń mogą bez problemu i w krótkim czasie dotrzeć do najchętniej odwiedzanych chorwackich miast, nie nadszarpując przy tym portfela - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu. - Chorwacja ma szansę już w lipcu 2013 roku zostać 28 członkiem Unii Europejskiej. To ważny fragment historii tego kraju. Zaplanowanych jest wiele imprez okolicznościowych, koncertów, wydarzeń sportowych. Na podstawie analiz rynku i sugestii biur podroży spełniamy oczekiwania i rozszerzamy połączenia nad Adriatyk.

Anna Żuchlińska


gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie