×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair kasuje połączenia z BudapesztuRyanair skasuje na początku stycznia 2013 roku 10 połączeń z Budapesztu, ograniczy częstotliwość rejsów na kolejnych dziewięciu trasach oraz zmniejszy liczbę zbazowanych samolotów Boeing 737-800 na węgierskim lotnisku z 5 do 3 maszyn.

Irlandzki przewoźnik niskokosztowy rezygnuje z lotów z Budapesztu do Birmingham, Bolonii, Dusseldorfu Weeze, Karlsruhe/Baden-Baden, Krakowa, Hamburga Lubeki, Malagi, Memmingen, Oslo Rygge oraz Salonik.

Od 11 stycznia 2013 roku Ryanair będzie realizował 170 rejsów tygodniowo z Budapesztu. Obecnie przewoźnik obsługuje 280 lotów w tygodniu z węgierskiego lotniska. 

Swoją decyzję o cięciach w Budapeszcie przewoźnik tłumaczy brakiem porozumienia z władzami lotniska w sprawie niższych opłat lotniskowych oraz brakiem konkurencyjnej oferty dla przyszłego rozwoju bazy operacyjnej dla Ryanair.

Na lotnisku w Budapeszcie swoją bazę posiada inny niskokosztowy przewoźnik, Wizz Air. Prawie żadna z tras (oprócz Malagi), które zostaną skasowane przez Ryanair, nie są obsługiwane przez Wizz Air.

Anna Żuchlińskagość_316d4 - Profil
gość_316d4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie