×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: Oslo i Stavanger ze Szczecina
Dobre wiadomości dla Portu Lotniczego w Szczecinie. Wizz Air uruchomi loty ze Szczecina - tak jak informowaliśmy w tekście "Wizz Air leci do Szczecina?". Port w Goleniowie będzie ósmym lotniskiem w ofercie węgierskiej linii.

Przewoźnik uruchomi dwa nowe połączenia do Norwegii. Już od 15 marca 2013 polecimy ze Szczecina do Oslo Torp oraz do Stavanger. Loty na obydwu kierunkach odbywać się będą dwa razy w tygodniu.

Wylot z Szczecina do Oslo zaplanowano na wtorki i soboty, wylot ze Szczecina o 10:00, lądowanie w Torp 11:25, wylot z Torp o 8:05, lądowanie w Szczecinie 9:30.

Wyloty do Stavanger zaplanowano na poniedziałki i piątki, wylot ze Szczecina i 10:30, lądowanie w Stavanger o 12:10, wylot ze Stavanger o 8:25, lądowanie w Szczecinie o 10:10.

- Wizz Air ma przyjemność ogłosić uruchomienie połączeń ze Szczecina na dwóch trasach do Norwegii, począwszy od marca 2013 roku. Mamy nadzieję, iż Szczecin zdoła przyciągnąć norweskich turystów, którzy mogą ożywić przemysł turystyczny w okolicach miasta i regionu. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż Polska znana jest w Norwegii jako dom wielu wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej. Jesteśmy pewni, że nasze niskie taryfy na trasach do Oslo Torp i Stavanger, są doskonałą okazją dla wielu emigrantów z Polski do odwiedzenia swoich rodzin, częściej niż dotychczas, kupując bilety u innych przewoźników - mówi György Abrán, Chief Commercial Officer w Wizz Air.

W pierwszym roku działalności przewoźnik planuje przewieźć na nowych trasach 60 tys. pasażerów. Bilety w cenie od 75 zł pojawią się w sprzedaży jeszcze dziś.To drugi przewoźnik obsługujący przeloty ze Szczecina do Norwegii. Do Oslo (Gardermoen) dwa razy w tygodniu lata obecnie Norwegian.

Obecnie ze Szczecina operują cztery linie lotnicze: LOT (Warszawa), Ryanair (Dublin, Edynburg, Liverpool i Londyn Stansted), Norwegian (Oslo Gardermoen) oraz Eurolot (Kraków). Jednak Eurolot od stycznia 2013 zawiesza połączenie ze Szczecina do Krakowa.

Paweł Cybulakgość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie