×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


50 milionów pasażerów Wizz AirWizz Air świętuje dzisiaj (21.11) przewiezienie 50 milionowego pasażera podczas swojej 8-letniej działalności. Szczęśliwy pasażer podróżował z Modlina do Londynu Luton. Pani Anna Wilson z Białegostoku otrzymała od Wizz Air możliwość nielimitowanej ilości lotów z Wizz Air do wybranych destynacji przez cały rok. - Jest nam bardzo miło powitać dzisiaj 50 milionowego pasażera na pokładzie Wizz Air, to nowy kamień milowy w rozwoju naszej linii lotniczej. Niewątpliwie Wizz Air stał się ulubionym wyborem podróżnych w Centralnej i Wschodniej Europie. Będziemy nadal oferować nisko-kosztowe połączenia, zapewniając doskonałą obsługę naszym klientom, których jest coraz więcej, poprzez rozwijanie siatki połączeń na istniejących rynkach i otwieranie zupełnie nowych tras. Osiągnięcie imponującej liczby 50 milionów pasażerów zajęło nam tylko 8 lat, wierzymy, że przez cztery następne, przewieziemy kolejnych 50 milionów - powiedział Jozsef Varadi, prezes Wizz Air.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie