×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dreamliner w Krakowie i Bydgoszczy




Pierwszy Boeing 787 Dreamliner należący do Polskich Linii Lotniczych LOT odwiedzi polskie porty lotnicze w ramach lotów szkoleniowych dla pilotów.Loty szkoleniowe odbędą się na polskich lotniskach w dniach od 23 listopada do 13 grudnia. Podczas nich przewidziana jest prezentacja samolotu, organizowana przez przedstawicieli portów w danym mieście.



W ramach szkoleń piloci LOT-u wykonają ćwiczenia startów i lądowań czyli tzw. "touch and go" oraz szkolenia przelotowe. W dniach 23, 24, 25, 26 listopada samolot będzie wykonywał starty i lądowania (razem 15 dziennie) w Krakowie w godzinach od 9.00 do 14.00. Ćwiczenia zostaną powtórzone także w dniach 9, 10, 11, 12, 13 grudnia. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych szkolenie "touch and go" może zostać przeniesione do innych portów.

W dniach od 28 listopada do 8 grudnia piloci na pokładzie Dreamlinera LOT-u przejdą szkolenie przelotowe na trasach pomiędzy polskimi portami lotniczymi. Większość lotów odbędzie się na trasie Kraków - Bydgoszcz - Kraków, choć nie jest to jedyna zakładana trasa i plany mogą jeszcze ulec zmianom. Właśnie podczas tych lotów samolot będzie prezentowany gościom zaproszonym przez porty lotnicze.

W najbliższych dniach porty lotnicze będą informowały o terminach zorganizowanych prezentacji Dreamlinera.

fot. Anna Robaczyńska




gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie