Mgła ponownie utrudnia ruch lotniczy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
17 listopada 2012 10:44
23 komentarzy
Reklama

Złe warunki atmosferyczne ponownie utrudniają ruch na kilku polskich lotniskach. Z powodu mgły przekierowany został samolot Wizz Air z Dortmundu do Łodzi, maszyna wylądowała w Katowicach.

W Modlinie nie wylądowały samoloty Ryanair z Brukseli Charleroi, Bolonii, Manchesteru oraz Liverpoolu, samoloty irlandzkiego przewoźnika zostały skierowane na lotnisko Chopina. Rejs z Londynu Stansted przekierowany został do Wrocławia.

Z powodu mgły w Krakowie nie wylądował samolot z Warszawy. Do Katowic przekierowane zostały rejsy easyJet z Londynu Gatwick, Liverpoolu i Paryża Charles de Gaulle, Ryanair z Londynu Stansted i Girony, Lufthansy z Frankfurtu. Opóźnione są również przyloty Norwegian z Bergen, Air Berlin z Berlina, Eurolotu z Gdańska oraz Zurychu.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_f16f7 2012-11-21 09:04   
gosc_f16f7 - Profil gosc_f16f7
Felix co TY, Balice są the best! I ich prezes też:-)
gosc_8099c 2012-11-21 09:01   
gosc_8099c - Profil gosc_8099c
ale przeciez strona internetowa działała bardzo dobrze tylko była w okrojonej wersji. Wszystkie odloty i przyloty były bardzo aktualne. O zaintalowaniu ILS decyduje PAZP więc wszystko w rękach warszafki.
felix 2012-11-21 08:51   
felix - Profil felix
Balice znów oblały egzamin z mgły. Nie tylko ILS jest niewystarczający do potrzeb tej niefortunnej lokalizacji, ale padła też strona internetowa. Przecież wtedy właśnie jest potrzebna, kiedy są zakłócenia. Moim zdaniem bez ILS cat III Kraków nie będzie poważnym lotniskiem, ale znam i szanuję poglądy przeciwne. Natomiast nikt mnie nie przekona, że Balic nie stać na stronę internetową, która wytrzymuje wzmożony ruch.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama