×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin bardziej przyjazny pasażeromWięcej miejsc siedzących, nowy lokal gastronomiczny oraz pojawienie się defibrylatorów wspomagających udzielenie pierwszej pomocy to tylko niektóre z pozytywnych zmian w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin.

Lotnisko zamontowało dodatkowych 120 siedzisk w terminalu. Teraz każdy z podróżnych będzie mógł wygodnie poczekać na swój lot.

Wszyscy podróżni będą mogli także skorzystać z nowego, największego na lotnisku lokalu gastronomicznego - sieci Coffee Corner.

Dodatkowo w terminalu pasażerskim zainstalowane zostały cztery defibrylatory, czyli urządzenia medyczne wspomagające udzielenie pierwszej pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania akcji serca. Łącznie w innych częsciach  lotniska pojawi się 16 tego typu urządzeń. Dwa znajdować się będą w hali ogólnodostępnej terminalu i w hali przylotów, cztery w hali odlotów, a aż dwanaście w budynkach należących do lotniska.


Czterdziestu pięciu pracowników służb utrzymania lotniska  będzie dbać o to, aby nawet w najtrudniejszych warunkach lotnisko mogło funkcjonować. Będą oni mieli do dyspozycji nowoczesny sprzęt m.in pługi, ciągniki, oczyszczarki. Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Warszawa/Modlin
gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie