Modlin bardziej przyjazny pasażerom

16 listopada 2012 16:13
17 komentarzy
Reklama

Więcej miejsc siedzących, nowy lokal gastronomiczny oraz pojawienie się defibrylatorów wspomagających udzielenie pierwszej pomocy to tylko niektóre z pozytywnych zmian w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin.

Lotnisko zamontowało dodatkowych 120 siedzisk w terminalu. Teraz każdy z podróżnych będzie mógł wygodnie poczekać na swój lot.

Wszyscy podróżni będą mogli także skorzystać z nowego, największego na lotnisku lokalu gastronomicznego - sieci Coffee Corner.

Dodatkowo w terminalu pasażerskim zainstalowane zostały cztery defibrylatory, czyli urządzenia medyczne wspomagające udzielenie pierwszej pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania akcji serca. Łącznie w innych częsciach lotniska pojawi się 16 tego typu urządzeń. Dwa znajdować się będą w hali ogólnodostępnej terminalu i w hali przylotów, cztery w hali odlotów, a aż dwanaście w budynkach należących do lotniska.


Czterdziestu pięciu pracowników służb utrzymania lotniska będzie dbać o to, aby nawet w najtrudniejszych warunkach lotnisko mogło funkcjonować. Będą oni mieli do dyspozycji nowoczesny sprzęt m.in pługi, ciągniki, oczyszczarki.Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Warszawa/Modlin

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_0945a 2012-11-21 22:23   
gosc_0945a - Profil gosc_0945a
To moze niech zaczną od oddawania wózka dla niemowląt przy schodach a nie dziecko pod pachę i do odbioru z beltu? to akurat jest skandaliczna głupota - wózek oddajesz przy wejściu do samolotu a odbierasz z taśmy bagażowej bo jak twierdzą panowie bagażowi "nie mają mozliwosci technicznych i odpowiedniego sprzętu". Zajmiecie się tym tematem pasazer.com?
fr-ops 2012-11-21 17:53   
fr-ops - Profil fr-ops
"Teraz każdy z podróżnych będzie mógł wygodnie poczekać na swój lot." BUAHAHAHAHAHAHAHAHA
gosc_ef3fd 2012-11-21 14:54   
gosc_ef3fd - Profil gosc_ef3fd
Wszystko pięknie, ale najpoważniejszy problem dla pasażerów lotniska w Modlinie to toalety . Jest ich skandalicznie za mało ! Kolejki (upokarzajace), zaduch, wręcz smród , mała przepustowść.
kolejna rzecz to - organizacja pierwszeństwa wejścia na pokład . Po to się płaci za taką możliwość, aby przewożnik to zapewnił.., a nie umożliwiał pierwszeństwo wejścia tym, którzy szybciej dojdą, dobiegną , bo są młodsi, sprawniejsi, mają mniejszy bagaż podręczny i lubią sie ścigać . Podobnie upominam się o umożliwienie pierwszeństwa dla osób z małymi dziećmi, wszędzie na cywilizowanych lotniskach mają pierwszeństwo.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama