×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Dzień otwarty na lotnisku
Już za dwa tygodnie mieszkańcy Lubelszczyzny będą mogli po raz pierwszy obejrzeć z bliska Port Lotniczy Lublin. Dzień Otwarty zaplanowano na 1 grudnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00.

Na zwiedzających czeka wiele atrakcji - w tym m.in. wystawa specjalistycznego sprzętu lotniskowego, strefa dla dzieci oraz liczne występy artystyczne. Mieszkańcy Lubelszczyzny będą mogli zajrzeć w niemalże każdy zakamarek terminalu pasażerskiego, a pracownicy lotniska odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych. Wśród uczestników dnia otwartego rozlosowane będą również darmowe bilety lotnicze.Jednak to nie koniec atrakcji. Na specjalnej scenie wstąpią liczne zespoły muzyczne i taneczne z województwa lubelskiego. Port Lotniczy Lublin przygotował także pokaz filmów pokazujący historię inwestycji. Zwiedzający będą mogli obejrzeć dwie wystawy zdjęć, które podróżowały po największych miastach regionu promując lotnisko.Dzień otwarty będzie połączony z akcją Photo Day. Będzie to okazja do wejścia i sfotografowania miejsc, które na co dzień będą niedostępne dla zwiedzających. Dodatkowo każdy z odwiedzających nowy port lotniczy będzie mógł poczuć się jak pilot czy stewardessa dzięki specjalnie przygotowanym makietom, przy których będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Władze Portu Lotniczego Lublin zadbały także o ułatwienie dojazdu do lotniska w tym szczególnym dniu.

- Chcemy, żeby wszyscy chętni mogli wziąć udział w Dniu Otwartym. Dlatego z największych miast regionu m.in. z Chełma, Zamościa, odjadą specjalnie przygotowane autobusy. Natomiast z Lublina będzie kursowała bezpłatna komunikacja miejska. O szczegółach poinformujemy za pośrednictwem lokalnych mediów i naszej strony internetowej – mówi Grzegorz Muszyński prezes Portu Lotniczego Lublin SA.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Lublin
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_adf7c - Profil
gość_adf7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie