×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mgła sparaliżowała Modlin i Kraków
Mgła utrudnia dziś od godzin porannych ruch lotniczy na lotniskach w Krakowie oraz Modlinie. 

Rejsy Ryanair z Barcelony, Londynu Stansted, Dublina, Cork i Paryża Beauvais, jak również Wizz Air z Oslo Torp zostały przekierowane z Modlina na lotnisko Chopina. Poranny lot Ryanair z Budapesztu został skierowany do Łodzi. O kilka godzin opóźniony jest przylot samolotu Wizz Air z Mediolanu Bergamo oraz odlot do Rzymu Fiumicino. Nad Warszawą krąży, w oczekiwaniu na poprawę warunków atmosferycznych, także maszyna Ryanair lecąca z Bergamo.

W Krakowie mgła ponownie pokrzyżowała plany pasażerów. Odwołane zostały przyloty samolotów z Warszawy, Frankfurtu oraz Berlina. Do Katowic przekierowane zostały maszyny Ryanair z Brukseli i Alicante oraz Norwegian z Oslo i Kopenhagi. Wiele kolejnych rejsów jest opóźnionych. Strona internetowa krakowskiego lotniska dalej działa jedynie w trybie awaryjnym.

AKTUALIZACJA 18:00

Mgła cały czas utrudnia ruch lotniczy w Krakowie. Do Katowic skierowane zostały samoloty Ryanair z Eindhoven oraz Lufthansy z Frankfurtu. Wcześniej do Pyrzowic przekierowane zostały rejsy z Dusseldorfu i Monachium (Lufthansa), Rzymu Ciampino, Londynu Stansted, Madrytu, Cork (Ryanair) oraz z Gdańska, Lwowa i Amsterdamu (Eurolot.)

Anna Żuchlińska


gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie