Koniec lotów do Hannoveru

17 listopada 2005 19:18
5 komentarzy
Reklama

Od dnia 21.11 linia lotnicza Dau Air rezygnuje z połączenia na trasie Poznań-Hannover-Poznań. Rejsy ze stolicy Wielkopolski do Hannoveru ruszyły 5 września, jednak zainteresowanie tym kierunkiem okazało się mniejsze od spodziewanego.

Utrzymane zostaje natomiast połączenie do Zurychu z międzylądowaniem w Dortmundzie, które cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród niemieckich biznesmenów.

Kuba Olejniczak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
maxx 2005-11-18 10:53   
maxx - Profil maxx
mauy: Z Gdańska już prawie były loty do Berlina (kolejna mikrofirma - denim), odwołane tuż przed startem.

Żeby robić loty, trzeba mieć trochę pojęcia o rynku... Easyjet ma bazę na Schoenefeld i chyba tylko czekać, aż sobie przypomni, że Polsza ładny duży kraj.
roberto 2005-11-18 08:26   
roberto - Profil roberto
doczytaj artykul aquirre. Jakos sie nie zanosi by jakikolwiek LCC mial latac do zurychu a to polaczenie z poznania jest niemal oblegane. Znajmy bezskutecznie probowal kupic bilet miesiac przed wylotem i niestety wszystko full.
aguirre 2005-11-18 00:51   
aguirre - Profil aguirre
Hanower niestety nie wypalił całkiem (nie tylko Dauairowi). Z Poznania skasowany (to tzw. miasto partnerskie stolicy Pyrlandii), z Katowic loty do grudnia, z Warszawy tylko do stycznia. Ciekawe jak Dauairowi idą loty z Warszawy, szczeólnie gdy Wizz uruchomi loty do Dortmundu ? Jeśli i to nie wypali, to pewnie wycofają się w ogóle z polskich kierunków.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama