×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air leci do Szczecina?Wizz Air uruchomi rejsy ze Szczecina? Nowy przewoźnik pojawi się na lotnisku w szczecińskim Goleniowie, uruchamiając kilka nowych połączeń - informują przedstawiciele portu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem na lotnisku w Szczecinie wylądują różowo-fioletowe samoloty węgierskiej taniej linii.

"Już za kilka dni nowy przewoźnik ogłosi uruchomienie nowych połączeń lotniczych z naszego lotniska. Oficjalna informacja zawierająca więcej szczegółów - wkrótce" - informują lakonicznie przedstawiciele portu na swojej stronie internetowej.Port od dłuższego czasu zabiega o zwiększenie oferty lotów do Skandynawii. Maciej Dziadosz, prezes szczecińskiego portu w rozmowie z nami w sierpniu br. zapewniał, że trwają intensywne rozmowy mające na celu uruchomienie lotów do Skandynawii, a w szczególności do Kopenhagi. 

Wizz Air może zaoferować loty ze Szczecina do takich skandynawskich miast jak Oslo, Stavanger, Malmö czy Göteborg. Będzie to ósme w Polsce lotnisko w siatce połączeń węgierskiego przewoźnika.

Konferencja prasowa "nowej linii" odbędzie się w Szczecinie w najbliższy czwartek.

Paweł Cybulakgość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie